Тріль!• 15 июля в 13:44

Продавати свою квартиру, щоб купити спільний дім?

Добрий день. Зустрічаюсь два роки з чоловіком, ми обоє розлучені, є по одній дитині з обох сторін. Живемо у мене в двох кімнатній квартирі. Квартира в центрі міста, з гарним плануванням і євроремонтом. Всі меблі нові. Чоловік пропонує після війни її продати і купити спільний великий, гарний будинок. Він гарно заробляє, є всі гроші на будинок, але хоче, щоб він спільний був. Але я вагаюсь і не знаю чи треба воно. Стільки сил і грошей було вкладено в мою квартиру, що шкода її продавати.
Люблю_смаколики• 15 июля в 13:44
Не продавайте.
Любовь Калистратовна• 15 июля в 13:45
Ні
И_В_офигительных_штанах• 15 июля в 13:45
Так хочет дом пусть и покупает , вы причем ? У вас есть ребенок , квартира ребенку
Всех анонимов аноним• 15 июля в 13:45
Ні,ця квартира дошлюбна і залишиться вашій дитині.Здавайте її і все.
Не заздріть тьоті• 15 июля в 13:45
НІІІІІІІ)))
Ласую колобками• 15 июля в 13:46
Если сомневаетесь, то не продавайте. А мужчина, имеющий деньги, может купить дом самостоятельно. Тогда и вашим детям не придется заниматься дерибаном наследства,у каждого оно будет отдельное
Вредняжка• 15 июля в 13:46
Не делайте этого.
Перекус беру завжди• 15 июля в 13:46
Я б не продавала.
Здавайте потім її. Він вам навіть не чоловік, ви з ним зустрічаєтесь
Посудомойка• 15 июля в 13:46
А что - война уже заканчивается?
Люблю_смаколики• 15 июля в 13:47
В нього свого житла немає, в заможного чоловіка?
Ласую колобками• 15 июля в 13:47
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Тогда и купленный дом достанется ребенку мужчины, а не автору. Вот и колеблется сердешная)
автор Тріль! • 15 июля в 13:47
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я теж так казала, але він хоче, щоб нерухомість була спільна. Типу ми ж родина. І щоб потім в будинку все робилось від нас двох. Бо зараз квартира моя і все, що я хочу там доробити чи купити я роблю за свій кошт.
Виправлялочка• 15 июля в 13:47
Какой наглый
Чучало яблуні• 15 июля в 13:48
Нет!
Скажите что будете сдавать в аренду на пенсии
Перекус беру завжди• 15 июля в 13:48
Ответ дляТріль!
А харчування у вас теж по різним бюджетам?
автор Тріль! • 15 июля в 13:48
Ответ дляЛюблю_смаколики
Було з колишньою дружиною. Потім жив в орендованій квартирі.
Люблю_смаколики• 15 июля в 13:48
Ответ дляТріль!
І добре. Продовжуйте робити за свій кошт. Це ваша страховка і майбутнє житло для дитини. Він тут ні до чого.
Чу Ча• 15 июля в 13:49
Нєєєє….)
Катря Харківська• 15 июля в 13:49
Ответ дляТріль!
І вас це не турбує? Живе у вас, а повинні вкладатись в ваше житло ви? А хто комуналку платить?
Десь так, але...• 15 июля в 13:49
І ви ще думаєте?
Коли вам ще випаде шанс пожити на вокзалі
Перекус беру завжди• 15 июля в 13:49
Ответ дляТріль!
Так ви реально ’типу’ родина.
Він для початку не хоче зробити з вас офіційну дружину?
Поліпривіт всім• 15 июля в 13:49
Ні, не треба. Скажете а моя дитина??
автор Тріль! • 15 июля в 13:49
Ответ дляЛасую колобками
Я ні на що не претендую, я пропоную мою залишити і купити дім за його кошти. Ми не одружені, тому я нічого не отримаю.
Виправлялочка• 15 июля в 13:50
Ответ дляТріль!
Моя мама живет с мужчиной уже почти 10 лет, живут в её по правам доме. Он все делает, помогает, покупает. Свою квартиру он сдает.
Ваш мужчина совсем не мужчина, хитрое и наглое….
Эта квартира не только ваша но и вашего ребенка ведь!
Люблю_смаколики• 15 июля в 13:50
Ответ дляТріль!
Тоб то про свою дитину він подбав?
Бамбарбия! Кергуду.• 15 июля в 13:50
Ответ дляТріль!
Почекайте коли війна закінчиться. Що зараз товкти воду в ступі?)
Рву и мечу• 15 июля в 13:50
Ответ дляТріль!
ну ви ж тріль
И_В_офигительных_штанах• 15 июля в 13:50
Ответ дляТріль!
Что мешает ему как мужчине купить свои деньги дом и сделать его общим ?
Тра Ля Ля• 15 июля в 13:50
Звичайно, що ні. Якщо дорослий чоловік після розлучення вам пропонує таку дічь, то вам варто задуматись,чи він вас дійсно любить..
Наодинцi• 15 июля в 13:51
Нет конечно. Даже в браке не стоило бы этого делать, а здесь просто мужчина, который вам никто