Обнемашечка• 20 сентября 2024
Почав писати успішний чоловік
Часто до мене проявляють інтерес чоловіки, мені зараз 25, то це переважно хлопці молодші за мене. А ось вчора мені в одній із соціальних мереж почав писати дуже відомий лікар, я не очікувала, що зможу йому сподобатись. Робить компліменти, пише, що я красива. Він на 20 років старший за мене, розлучений. Як думаєте, я йому могла дійсно сподобатись?
Доктор Варвар• 21 сентября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Бо мама працювала в поліклініці.
І що? В поліклініці вашої мами працюють всі лікарі світу?
Опля Картопля• 22 сентября 2024
Ответ дляДоктор Варвар
При чому тут це,це найбайдужіший контингент працівників. Такі вони і в житті, гроші, гроші, гроші,все що їх цікавить
Доктор Варвар• 22 сентября 2024
Ответ дляОпля Картопля
А шо їх має цікавити, ваш багатий внутрішній світ?