Вероятненько• 20 сентября 2024

Кто жил с тиранами. Чем закончилось?

Я так понимаю, что шанса на то, что человек исправится нет?
Я имею ввиду уже не со мной, а с другим человеком.
Он был тираном только со мной или это работает со всеми?
Пирожкиня• 20 сентября 2024
Ответ дляВероятненько
Сбежала, пока ещё не отстал окончательно
Бо ви цього не хочете. Думаєте налякали і він повернеться душевною емпатичною людиною? Фігурки. Буде ластитись, а потім так за це вам помститься, що ні було не спасе, ні реабілітація. Даремно ви в це граєтесь

Пирожкиня• 20 сентября 2024
Ответ дляВероятненько
Вже... Я пережила приниження, фізичне насилля, психологічне
І мало цього? Просто як страшний сон викинути з голови і не згадувати. Або кажіть все на чистоту і вам порадять що робити. Бо тут ви впевнена і вольова, і вчасно втікли, а тут вже різні ступені приниження. Сильні не доводять до цього. Криве слово і в сад
Пирожкиня• 20 сентября 2024
Ответ дляВероятненько
Возможно... Не хочу судить.
Многое узнала об их отношениях, мне жаль ту женщину
Це те що він вам казав, а якби послухали її, була б інша історія. Та все одно ви б не повірили. Головне зараз зробити правильні висновки і шукати здорову людину
автор Вероятненько • 20 сентября 2024
Ответ дляПирожкиня
Все правильно кажете. Раніше так було, я вже не граюсь.
Потрібен був час щоб зрозуміти, що це за людина.
Такого досвіду в мене не було раніше, тому спочатку не знала як діяти. Я навіть не знала як правильно вийти з цих стосунків
автор Вероятненько • 20 сентября 2024
Ответ дляПирожкиня
Я не розмовляючи з нею, поставила себе на її місце.
З його слів дещо зрозуміла.
Він скотина рідкісна.
Настроїв всіх їх друзів і навіть родичів проти неї.
Теж саме він намагався зробити і зі мною.
Йому протипоказані будь-які відносини, це нехороша людина