SimpleDimplee• 20 сентября 2024
Жінки, ви би зустрічались з Ілоном Маском? якби зараз була можливість?
Області пітьми• 20 сентября 2024
Нет, но просто общалась бы, чтобы встречаться мне нужны чувства, а не только осознание, что он великий и знаменитый
Весёлая морковка• 20 сентября 2024
Не вижу перспективы с ним. Он отстранённый гений. То миллиардер, то нищий с выводком детей от разных женщин. Интереснее наблюдать со стороны
Лепетун• 20 сентября 2024
Если бы возникла взаимная симпатия, почему нет. Издалека он кажется интересным человеком.
Поліцейський патруль• 20 сентября 2024
Нет, он мне отвратителен. Его позиция по войне в Украине
Ужгород• 20 сентября 2024
Ні, він дурнуватий і любить лише себе. А ще любить робити дітей і находити нову молоду пісічку)
Поліцейський патруль• 20 сентября 2024
Ответ дляГомосноб
Нет, он же псих и моральный урод
Согласна
Блакитне небо• 20 сентября 2024
Бабки є, не тупий, не страшний, спорт зал плюс , мінус вп і норм, якщо не ідіот, то він-мрія багатьох, а те, що тут пишуть про його погляди 😏 це як патріоти на виїзді)) одне -язиком на форумі, інше, коли бабки і перспектива, якийся потік ботів чи що на початку
Лепетун• 20 сентября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Имеет свою позицию и имеет смелость прямо о ней заявить. Мне это импонирует.
Лепетун• 20 сентября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Это зарубежные патриоты на пособии, они в первых рядах.
Мамина квіточка• 20 сентября 2024
Фу, якийсь чмошник.
Правда, може купилась бы на гаманець. Хз, поки не запропонував то не знатиму спокусить мене гаманець чи ні.
Блакитне небо• 20 сентября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Да. Обожаю таких умных. С ними есть о чем поговорить.
Це феномен, я свого часу, натрапила на відомого науковця у ютубі, і він зовнішньо повна протилежність секс-символа)) маск -цукерка на його фоні😄але жінки шаленіють, саме через його розум, і так, важко не закохатися саме в розум) то я вперше відкрила для себе, коли зовнішність йде на 2план, є таке.
Гомосноб• 20 сентября 2024
Ответ дляЛепетун
Обажательница путина, Гитлера и прочих уродов? Неожиданно что вы заговорили об этом прямо
Лепетун• 20 сентября 2024
Ответ дляГомосноб
Облажательница тут вы.
Крошечка-хаврошечка• 20 сентября 2024
Зовнішність неприємна, шматок інтерв´ю дивилась якось - манера говорити триматися теж. Попри гроші, не змогла б, знаю себе.
Лупаю цю скелю• 20 сентября 2024
Ответ дляГомосноб
Нет, он же псих и моральный урод
Ага, ще в одному інтерв´ю зізнався, що в нього біполярний афективний розлад.
Гомосноб• 20 сентября 2024
Ответ дляЛепетун
Облажательница тут вы.
Нет, это ваша привилегия лизать зад убийцам и рассказывать про их точку зрения.
Крошечка-хаврошечка• 20 сентября 2024
Ответ дляЛепетун
Ну, позиція його таки флюгером розверталася на 180. Тому тут теж явно трохи підкипає в нього.
От я не бі, але його мама - і зовні, і тим, що вилітає з її рота, привабливіша
Крошечка-хаврошечка• 20 сентября 2024
Ответ дляБлакитне небо
У Вас особисто бувало в життя, щоб людина, яка не приваблює вас фізично, пропонувала вам реально великі гроші чи майно за стосунки?
Справа може виявитися не в моралізаторстві, а в любові до себе, коли розумієш, що ні, не настільки любиш гроші