Пошаманю• 20 сентября 2024

Оцініть фігуру. Хочу набрати вагу, комплексую

Доброго вечора. Знайомі відверто говорять, що дрищ. Та й сама не проти набрати хоча б 3-5 кг, але ніяк не вдається. Можливо хтось щось порадить. Спортзал, дієта? 40 років, 164 см і 50 кг все життя. Можливо, невдале фото
Бавовнятий Пупс• 20 сентября 2024
Ну якщо знайомі кажуть, то звичайно треба. У 40 років своєю головою думати ніяк

РокерША• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
Брат чоловіка разів 8 повторив: о Боже, яка ти худа, неприємно.
В мене є родич, який любить великих жінок, і жінок до 70 кг для нього просто не існує) але це винятки.
Кусюче сонечко• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
Эммм, а ему собственно какое дело)?
Привіт з ботойбіччя• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
Він дивний? Неприємно аж?) хай собою займається, у вас все ок і ви не худа
автор Пошаманю • 20 сентября 2024
Ответ дляКатастрофа
Все ок у Вас. Почнете тупо жрати щоб набрати-збільшиться непропорційно дупа. Йдіть в тренажерку,підкачуйтесь,збільшіть трохи білку в раціоні. В чоловік хай над грудьми працює
З чоловіком розійшлась. Постійно гнобив, за недостаток ваги в тому числі
Бавовнятий Пупс• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
А ви його просили оцінити вашу фігуру чи чому він лізе зі своєю експертною оцінкою?
Крапипопка• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
Ні, чесне слово. Руки дуже худі, груди маленькі
Ну если руки худи и груди, то почему на фото жо?

Привіт з ботойбіччя• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
Оце дурдом, у нього все ок? Йому 100кг+ подобаються? Хай до них і іде
Ку ка ку ка ку• 20 сентября 2024
Мой страшный сон. Для меня это лишний вес. Куда набирать?
Кусюче сонечко• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
Ну. странный и он и его родичи... Вы его насильно женили? Не думаю.. Нравятся с пышными формами в т. ч. и грудь 7 размера, так искал бы такую, а не вам самооценку занижал.
автор Пошаманю • 20 сентября 2024
Ответ дляКатастрофа
З чоловіком розійшлась, постійно гнобив, за фігуру в тому числі. Навʼязав безліч комплексів
Мадам Тю-лю-лю• 20 сентября 2024
набрати? там скинути треба 3-5
автор Пошаманю • 20 сентября 2024
Ответ дляКатастрофа
Не їла мʼяса 6 років, зараз потроху їм, можливо в цьому причина
Кусюче сонечко• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
Вы же не выбирали себе фигуру в магазине, как и он свои умственные способности) Лучше грудь небольшая, чем мозг и тот весь в мошонке))
размахер• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
Повна
Ну так ніхто і не сумнівався При ній говорив ?
Ку ка ку ка ку• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
Зачем вам мнение какого-то брата? Вы сами себя не можете оценить без постороннего ненужного мнения?
автор Пошаманю • 20 сентября 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Давно не бачились, зустрілись, а він з порогу мені говорить: яка ти худа, не йди далеко, бо вітром знесе. Тебе що, не годують. Коли я запитала чоловіка, чому не закрив йому рота, він відповів: а що, це ж правда, ти така і є
тяжкаялюдина• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
Меняйте мужа
автор Пошаманю • 20 сентября 2024
Ответ дляКрапипопка

автор Пошаманю • 20 сентября 2024
Ответ дляразмахер
Так
размахер• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
На шо ви звертаєте увагу на їх вавки в голові ?
Барабасиха• 20 сентября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
В каком месте набрать хотите?
Мізки)))
Мадам Тю-лю-лю• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
у вас взагалі своє думки нема? живете думкою або брата або чоловіка? це сумно.
Катастрофа• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
Повна
Повна це 164*80 чи 164*130. Це ж різні речі
автор Пошаманю • 20 сентября 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
За 15 років подружнього життя самооцінка впала до 0
Кусюче сонечко• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
Ой, ну надо было съязвить) Я так просто не смолчу, сказала бы зато тебе с жинкой и торнадо не страшен Дело это не изменит и факта, что он и ваш муж ммммм как бы выразиться приличнее)), но все равно приятно))
Катастрофа• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
Який ідіот
Чумачечая Весна• 20 сентября 2024
Шикарная фигура, главное нравится себе. Шурина или кто он там послать, о вкусах не спорят
Ду да ду да ду• 20 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
Якого чоловіка?Ви ж розійшлися з ним.
автор Пошаманю • 20 сентября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Меняйте мужа
Вже подала позов на розлучення. Вирішила, що досить.