Білий Лосик• 21 сентября 2024
Дівчата, хто продає на ПРОМІ - які там плюси та мінуси роботи?
Чи добре там купують? Які є підводні камені? Яку ставите націнку, щоб покрити комісії та скільки взагалі в місяць вам обходиться там сайт? Поділіться, будь ласка
Білий Лосик
• 21 сентября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Я думала,что эта площадка давно умерла
то ви плутаєте з олх. Пром наче цвіте і пахне. Наразі можна 30 грн заплатити і цілий місяць безкоштовну доставку новою поштою оформляти, то покупці там пасуться
Вічний двигун• 21 сентября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Я думала,что эта площадка давно умерла
нет, конечно.
я там много чего покупаю.
товаров миллион, миллион продавцов
я там много чего покупаю.
товаров миллион, миллион продавцов
Білий Лосик
• 21 сентября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
А всі ж ціни на їх пакети в загальному доступі
але ж підводні камені - то тільки порадниці можуть розказати)
Вічний двигун• 21 сентября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Да и ОЛХ нормально себя чувствует, просто направление другое.
Вічний двигун• 21 сентября 2024
Автор, я не продавец, а покупатель. Скажу со своей стороны.
Когда ищу какую-то вещь, неважно- книга или шампунь..., то смотрю все цены на проме на этот товар. Далее смотрю рейтинг продавца, количество положительных оценок и отзывы.
А также количество купивших этот товар. Мой вывод - нужно свой аккаунт на проме развивать, нужно время. Потому что я куплю у того, у кого было 2000 оценок по результатам продаж, чем у того, у кого их нет или мало.
Білий Лосик
• 21 сентября 2024
Ответ дляВічний двигун
ні, на жаль олх вмер і вмер вже рік як точно. Ми там всією сім´єю працювали, різні товари і направлення. Як була ’безкоштовна’ доставка укрпоштою, то був такий двіж-паріж, по 3-5 замовлень щодня тільки з олх. Але як тільки закінчилась - усьо. Вони ще й комісію не так давно з 1%+10 грн підняли до 2%+15 грн. Тож тепер там 1 замовлення раз на 3 місяці, навіть переглядів немає.
Білий Лосик
• 21 сентября 2024
Ответ дляВічний двигун
я як покупець там тільки на ціну та умови доставки дивлюсь, на відгуки дуже рідко. Бо як продавець знаю, що є таке ті відгуки)
Вічний двигун• 21 сентября 2024
Ответ дляБілий Лосик
А, зрозуміла...
Вічний двигун• 21 сентября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Ну, кількість зірок ставлять же покупці??
ВЫВсеВрете• 21 сентября 2024
Пакет раз в год оплачивается. Комиссия за каждый заказ, в среднем, 10-13% (в зависимости от товара). Пром-оплата - еще -1% от суммы покупки, когда деньги на р/с заходят. Это все нужно закладывать в цену. При этом очень сильный демпинг присутствует. Отвратительная выдача и постоянные обновления.
Для того, чтобы было больше продаж, нужно очень сильно вложиться в карточки товара, фото, но и это не точно поможет.
Білий Лосик
• 21 сентября 2024
Ответ дляВічний двигун
так, але як почитати ті відгуки... То віддтінок трошки темніший, ніж телефон показав (ну вже ж наче всі знають, що кольоропередача, особливо на телефонах - то таке). То не сподобалась товщина ниток в роботі, знімаю 3 зірки. То замовила нестійкий колір бісеру, про який так і написано в картці товару і то не таємниця, і він - овва - виявився нестійким, тримайте свою 1 зірочку. Там переважна більшість - претензії до виробників чи щось не сподобалось на смак, але ж продавець свою функцію виконав добре.
Білий Лосик
• 21 сентября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
дякую!
ХвилювАллочка• 21 сентября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
А підкажіть ще, будь ласка, просування -то додатково оплачується? Чи те, що в пакет заложене те і все.
ВЫВсеВрете• 21 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Що у вашому розумінні просування?
Пакет включає тільки те, що в ньому прописано.
Єдине, Пром може видавати в Гугл деяких продавців, але це треба ще заслужити (а це складно).
жар-птица Нюра• 04 октября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Потрібно замовляти рекламні кампанії, без них ніхто вас не знайде на тому Промі. Якщо у вас мала націнка - Пром не вигідний абсолютно