Заикальница• 21 сентября 2024
Не розумію цих чоловіків
У фб мені в друзі добавляється багато чоловіків, практично нікого не приймаю, але іноді все таки когось прийму. Вони мені пишуть, а коли кажуть, що заміжня то просто видаляють з друзів, вже кілька разів таке. Нащо добавлятись, а потім видаляти?
Слава Українi• 21 сентября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Ищут халявный секс
с замужними он более халявный
Перловая Кашка• 21 сентября 2024
Автор, ви приймаєте до друзів лівих мужиків, навіщо? Зрозуміло що до незнайомого жінки добавляються в друзі не для того щоб її фоточки дивитися, а з якоюсь метою.
ДинамоКит• 21 сентября 2024
А некоторые мужчины вообще спрашивают: а что ты здесь ищешь, если замужем, через пару минут из друзей удалялись.
У меня была такая ситуация в ФБ, поэтому я начала всех с их предложением дружбы отклонять.
Кицюююня• 21 сентября 2024
Ответ дляСлава Українi
с замужними он более халявный
Порядочные замужние женщины верны мужу
Золота орда• 21 сентября 2024
У вас є фото з чоловіком? Можливо думали, що ви вільна тому і добавлялись🤷♀️
Заикальница
• 21 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Нема, але вказано, що заміжня
Тишком нишком• 21 сентября 2024
Ответ дляКицюююня
Порядочные замужние женщины верны мужу
Откуда же левый мужик знает о порядочности/непорядочности автора? Как говорится- за спрос не бьют в нос)
КоКоКоКоКоКо...• 21 сентября 2024
Ой,автор🤣 Я иногда пожфармливаю себе акки,там такие кадры строчат,что атас просто😇
Рекламама• 21 сентября 2024
Ставьте более приличные фотки или не нойте) по вашим фоткам мужики решают, что вы легко даете и пишут с соответствующим рассчетом)
Калинові вуста• 21 сентября 2024
Дивна Ви, я заміжня і не порядна жінка ( маю коханця), але мені в голову не приходило додавати рандомних мужиків в друзі в соц мережах...тут швидше питання до Вас до чого Ви це робитк
Заикальница
• 21 сентября 2024
Ответ дляРекламама
В мене скромні фото, немає жодного в купальнику чи відвертому одязі