lilu1990• Изменено 21 сентября 2024

Хто слідкує за історією групи Дятлова

Дуже раджу подивитись серію роликів Ігоря Титова на цю тему. Людина майже з дитинства ходить на лижах, починав ще з дерев´яних за часів ссср. Повністю погружений в тему туризму, бо сам цим багато років займається.

Дуже детально пояснює що трапилось з туристами на тому перевалі, зачитує документи, матеріали слідчого, щоденники, скрупульозно вчитується в мед огляд і на цьому будує дуже достовірну гіпотезу. Ніяка це не лавина, до речі.