Пишу каліграфічно• 21 сентября 2024

Как понять, что муж бросил любовницу?

Изменил муж, пообещал, что бросит любовницу и остался жить в семье. Однако у меня постоянное ощущение, что отношения на стороне продолжаются. Как понять, бросил муж любовницу или нет? Или как говорится: « если тебе кажется, то тебе не кажется «?
автор Пишу каліграфічно • 21 сентября 2024
Ответ дляпьЯНА
А чоловіка, який вам зраджує, вы обожнюєте?
Теж ні

Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Ви недостойні, Ваш коханець недостойний! І Ви праві, думки різні, це моя особиста думка. І я нікого не проклинаю. Просто вважаю, що Вам прилетить. Мало того, що Ви робите боляче тій жінці свого коханця, так Ви ще на форумах шукаєте, кому б ще написати, що Ви коханка і цим пишаєтесь
Тему створили ви, чи пишаюсь я, ні я просто живу, а вам треба до психолога, щоб розібратись з собою і зняти агресію, чи прилетить мені, ні, я в це не вірю.
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А я вірю). Колись Ви згадаєте про мене
Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
Ответ дляБелая котичка
А жене это зачем?
Не знаю, кожен сам за себе вирішує, як будувати стосунки, іноді коханець потрібен для рідких приємних зустрічей. А де він весь інший час, то суто його проблема.
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А ще хотіла б запитати у Вас, чи бажаєте Ви своїй доньці, щоб вона стала коханкою? Або щоб їй зраджував чоловік?
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
От якби Ви опинились по ту сторону барикад- побачили б у себе вдома, як страждають Ваші діти від того, що батько зраджує, тоді б Ви по іншому заспівали. А так пишете маячню- достойні люди коханець і коханка. Це апріорі неможливо
Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
А я вірю). Колись Ви згадаєте про мене
Життя таке довге, ваші прокльони, вже працюють проти вас, принаймі психологічно. Ви не маєте права нікому бажати зла, але знаєте, я бажаю вам всього найкращого, нехай все у вас в житті буде, як ви хочете. І все буде сповна і на всіх членів родини.
Белая котичка• 21 сентября 2024
Ответ дляпьЯНА
Вона знала, на що йшла.
А если не знала?
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Не вірю, що Ви бажаєте мені добра.

Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Щодо того, чи бажаєте Ви пережити зраду своїй доньці або стати коханкою, Ви не відповіли
Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
В мене немає доньок лише сини, їм бажаю будувати своє життя так, як вони того хочуть, пам´ятаючи, що за все, що відбувається, несуть відповідальність лише вони. А ще, слухати та чути партнера. Донці би побажала, ніколи не чіплятися за штани, жодна мати-одиначка, ще не померла з голоду, це поштовх до нового. І не соромитись просити те, чого вона бажає, іноді це легше отримати, ніж здається.
Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Було, виставила речі і все.
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Повезло)))))
Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Повезло)))))
Звісно, нехай і вам щастить!
пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляБелая котичка
А если не знала?
Ну, тогда ей требуется сочувствие, а не осуждение злобный жены.
Белая котичка• 21 сентября 2024
Ответ дляпьЯНА
Жена того мужчины, любовницей которого я оказалась в юности, меня не осуждала. Но она понимала, что он бл.дун, навешавший лапши на уши неопытной юной девушке
Белая котичка• 21 сентября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А может, умерла. Откуда вам знать
пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляБелая котичка
Умная женщина!
пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляБелая котичка
А может, умерла. Откуда вам знать
Ну, может алкашка какая. И не от голода, а от пьянки.

Белая котичка• 21 сентября 2024
Ответ дляпьЯНА
От голода
Файно Замало• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
То, что они делают с моим мужем- один из смертных грехов. Это Вас не смущает?
Вы совсем уже? Каких ещё смертных грехов Неудивительно, что у вас такоЕ же недалёкОЕ муж кобелина.
Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
Ответ дляБелая котичка
А может, умерла. Откуда вам знать
З моїх життєвих прикладів, ніхто, всі почали жити краще, прям усі в світі приклади, не маю бажання вивчати, я оптиміст. Наші жінки настільки сильні духом, що і без чоловіка все владнають. Це чоловіки деякі думають, що без них ніяк, помиляються. Автор, як тільки розбереться в собі думаю теж заб´є на ці страждання
пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляБелая котичка
От голода
Вы знаете конкретный пример?
Белая котичка• 21 сентября 2024
Ответ дляпьЯНА
Умная женщина!
Но в глубине души она могла думать что угодно
Белая котичка• 21 сентября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Не все женщины сильны духом
Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
Ответ дляБелая котичка
Не все женщины сильны духом
Так не всі, що ви мені намагаєтесь довести? В чому переконати?
Белая котичка• 21 сентября 2024
Ответ дляпьЯНА
Вы знаете конкретный пример?
Встречала
Файно Замало• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Прилетить те, що заслогувує
Та ничего никому не прилетит. А вообще интересно. Вы будто верующие и делаете возмездия))) Вы просто необразованная женщина, свято верящая в какие-то заповеди, грехи и всякую чушь собачью. В деда мороза тоже верите? Образование есть у вас? Книги читаете? Или в селе своём к жирным попам на исповеди ходите? Для меня все верующие- недалёкие. Их лечить нужно. Муж недалеко от вас ушёл. Вы обыкновенная терпила. Интересно, какая внешность? Небось никакая
Файно Замало• 21 сентября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Мені не потрібна повага всіх, я ще в першому пості написала, вирішуйте проблему з чоловіком, чому він пішов до коханки. А ви, як засліплений електронний болванчик, якщо не вирішити проблему, буде ще одна коханка і ще. А проблема була 100%, судячи з того, як ви упорото людям толочите про бога, карму, прилетіло, ви зациклені на образі, але, здається просто зависаючий тип особистості, іноді такі нічого навколо не бачать, ви просто могли не помітити. Задовбаєтесь бігати по роботам та істерити, і кожна ваша така дурна витівка, мінус в очах чоловіка, з яким ви щось там хочете зберегти. Працюйте над відносинами, якщо є над чим працювать, а не коханка дала копняка під сраку вашому благовірному, бо знайшла кращий варіант, а він прибіг до вас.
У неё не в порядке с головой, как у всех верующих. Они, к тому же, очень злые как правило и желают всяких гадостей всем, но не понимают в силу своей недалекости, что вредят прежде всего самим себе своей же злобой, потому что никаких бумерангов, никаких ’ наказаний’ не существует. Это лично их когнитивное искажение мозга. Но понять этого не хотят и не могут, потому что глупы и наивны.
Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
Ответ дляФайно Замало
Ой зараз перечитую тему, їй мільйон раз написали, що говоріть, йдіть до психолога, вирішуйте проблему, якщо хочете щось зберегти. Мені здається, вона ще не дивиться на ситуацію, відкинувши емоції, або розуміє, що на кардинальні міри не готова.