Пишу каліграфічно• 21 сентября 2024

Как понять, что муж бросил любовницу?

Изменил муж, пообещал, что бросит любовницу и остался жить в семье. Однако у меня постоянное ощущение, что отношения на стороне продолжаются. Как понять, бросил муж любовницу или нет? Или как говорится: « если тебе кажется, то тебе не кажется «?
автор Пишу каліграфічно • 21 сентября 2024
Ответ дляпьЯНА
І шо ж їй такого прилетіло, що не могло прилетіли ’порядній’ жінці?
Вона є тут на сайті, я не маю права розповідати подробиці. Я наприклад знаю, чому в моєму житті трапилась зрада- мій батько все життя зраджував, тепер я відповідаю за його гріхи. Я вірю у Господа, за гріхи батьків відповідають декілька поколінь, нажаль

Кнопус• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Как можно пойти в любовницы после того, как сама испытала такую боль? Уж поистине правду говорят, жертва и жена, и любовница. Женщина с нормальной психикой не будет в такой роли. Если что, я прекрасно понимаю, что я жертва
Какая боль ? Лично я не любила мужа, мне было по фиг.
Ответ дляКнопус
Я вам не верю! Это Ваша защитная реакция
пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
У Вас на роботі знають, що ви коханка, галаслива Ви моя?)
В партком не забудьте сходити, збоченка ви наша.
пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Судячи з Ваших опусів, я вже бачу, що Ви не вірите ні в Бога, ні в бумеранг.
А повинна вірити?
Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
В мене подруга так зустрічалась із жонатим, а потім їй так прилетіло, що ворогу не побажаєш. Забула і про коханця і про приємні моменти з ним, бо тепер в неї на все життя проблема, яку не вирішити вже ніяк. Я вірю у те, що якщо ми несемо в цей світ зло і робимо погано іншим, то відповідь неминуче прийде. А Ви несете зло разом із зрадником- Ви робите боляче його жінці і його дітям!
А що на вашу думку має прилетіти вашому чоловіку? От щоб ви, яка вірить в карму, йому побажали?
За ким я буду?• 21 сентября 2024
Ответ дляпьЯНА
А мене мають цікавити його відносини з жінкою? Нам є чим зайнятись. І повірте, більш приємним, ніж розмови про інше життя.
Я не знаю...а що вас цікавить у нбюьому? Бабло і секс? То ви йому секс обслуга, це ж використання одне одного, виходить
Ответ дляпьЯНА
В партком не збираюсь, з коханкою спілкуватися - себе не поважати. Але я впевнена, Вам би не смішно було, якби до Вас на роботу прийшла жінка істеричка і влаштувала б скандал. А тут можна що завгодно написати і вдавати із себе дуже сміливу і нахабну
Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Знають і що?

Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Прилетить те, що заслогувує
Кнопус• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Вот хотела бы спросить. В качестве любовницы Вы думали о том, что ваш любовник спит со своей женой? Как Вы себя ощущали? Ответьте, пожалуйста, честно, ведь Вы все равно тут под анонимом
Мой любовник 100 % не спит со своей женой, мы с ним вместе каждый Новый год, вместе отдыхать ездим, он просто формально не разведен, чтобы не делить имущество. Мы ни от кого не прячемся, вся его родня знает обо мне. Если бы я заподозрила, что он спит с официальной женой, на этом бы наши отношения закончились .
За ким я буду?• 21 сентября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Мабуть, зі мною йому цікавіше))) і розумію чому . Я не виношу мозок щодо побуту, дітей, грошей. Ми чудово проводимо час разом, без усіляких побут проблем.
Щодо термінів - не обговорюємо, допоки добре - будемо разом, я не хочу, щоб він розлучався, не хочу заміж за нього.
Оскільки ми не обговорюємо його стосунки з дружиною, то й не знаю що і як він їй пояснює, аби тільки вірила і не псувала не нашу іділію))
Цікаво, але щось трохи бридко... чужий чоловік, шифрується постійно, парить свою кочеригу , де попало
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Знають і що?
Не поважають Вас ! В цьому впевнена на мільйон! Вважають Вас тією, хто робить іншим зло! Але ж Вам пофіг). Живіть далі своїм дуже цікавим життям)
Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Я вільна жінка, з ким хочу з тим і сплю, це ваш чоловік жонатий. З жінки-істерички би посміялись і забули, зараз це не поодинокий випадок, деякі чоловіки вже майже два роки живуть з іншими, і нічого.
пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
В кому ’ в ньому’? Бабла мені і свого вистачає, а зустрічі заради отримання задоволення це не обслуга.
А ви отримуєте задоволення, використовуючи тільки себе? То це не секс, це онанізм.
Белая котичка• 21 сентября 2024
Ответ дляКракадэ
Я написала про людей со здоровой самооценкой и психикой. Патологическая ревность это не о здоровье, тут надо работать со специалистом чтоб не испортить жизнь себе и близким постоянными беспочвенными обвинениями. Потому, что человек которого беспочвенно обвиняют обязательно изменит, из принципа и нежелания получать за то, что он не делал.
А может, он дает поводы для подозрений
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Дуже хочу, щоб Ви написали тут через 10 років. Цікавить, що Вас у майбутньому чекає)
пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Якраз мені було б смішно.
Белая котичка• 21 сентября 2024
Ответ дляпьЯНА
І як він відноситься до війни, наприклад? До насилля, до зґвалтувань, до вбивств і знищення міст і селищ? А ніяк, сидить в хмарах і дивитися, як ви перед іконами на колінах стоїте і товстеньким батюшкам руки цілуєте?
Я не стою на коленях перед иконами. И не целую руки батюшкам. Кстати, батюшки у нас в церквях разные. Есть и худощавые

Кракадэ• 21 сентября 2024
Ответ дляБелая котичка
А может, он дает поводы для подозрений
Если человек даёт поводы, то жить с ним не стоит ради собственного душевного благополучия.
Белая котичка• 21 сентября 2024
Ответ дляКнопус
Ну это вы не любили мужа
пьЯНА• 21 сентября 2024
Ответ дляБелая котичка
Суттєве зауваження.
Белая котичка• 21 сентября 2024
Ответ дляКракадэ
Может, без него женщине будет еще хуже
Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Мені не потрібна повага всіх, я ще в першому пості написала, вирішуйте проблему з чоловіком, чому він пішов до коханки. А ви, як засліплений електронний болванчик, якщо не вирішити проблему, буде ще одна коханка і ще. А проблема була 100%, судячи з того, як ви упорото людям толочите про бога, карму, прилетіло, ви зациклені на образі, але, здається просто зависаючий тип особистості, іноді такі нічого навколо не бачать, ви просто могли не помітити. Задовбаєтесь бігати по роботам та істерити, і кожна ваша така дурна витівка, мінус в очах чоловіка, з яким ви щось там хочете зберегти. Працюйте над відносинами, якщо є над чим працювать, а не коханка дала копняка під сраку вашому благовірному, бо знайшла кращий варіант, а він прибіг до вас.
Кракадэ• 21 сентября 2024
Ответ дляБелая котичка
Может, без него женщине будет еще хуже
Такая женщина обречена на провал. Мужчина с ней не будет. И другого нормального не найдет , пока не проработает свои травмы.
Любовь Калистратовна• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
В мене все буде ок. Я не причина зради свого коханця, причина в його сім´ї.
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ви так і не написали, чого чекаєте у відповідь від життя за свою гнилу поведінку?
За ким я буду?• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Що, хвороба?? Може так співпало, чому прилетіло...
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Напишіть тут щодо Вашого життя серез 2 рочки. Я буду чекати))))
Белая котичка• 21 сентября 2024
Ответ дляКракадэ
Я такая женщина. И проблема не только в психологических травмах