Крию матом страшно• 21 сентября 2024
Жертва домашнего насилия, пострадала от тирана
Что делать если нет своего жилья и идти некуда? На данный момент есть возможность какое-то время пожить в квартире пока "оно" не в стране.
Как жить дальше не знаю, зарплата у меня небольшая 13 тыс.
Сірничок• 21 сентября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Отец, детей и мужа нет.
Спасибо)
Уже хорошо, что вы сама себе хозяйка, сколько вам лет? Кем вы работаете?
Сейчас найдем вам и работу новую и место жительства
ЗаведУющая• 21 сентября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Отец, детей и мужа нет.
Спасибо)
Співчуваю((
Така ситуація здається мені ще гіршою
Natalia505• 21 сентября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Та то ж дівчата просто підказують, як воно має бути. Гроші, просто береш - і відкладаєш, береш - і відкладаєш… В процесі. На своє окреме житло. А живеш поки з «парнєм», який обовʼязково ж з квартирою і ДУЖЕ хоче, щоб вона з ним пожила, поки на власне житло не навідкладає…))))))
Це ж треба...
і ці спонсори в чергах стоять, щоб всіх фінансувати.
Крию матом страшно
• 21 сентября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А ви співвласник житла? Приватизована частка є?
Нет, у меня вообще ничего нет. У меня есть часть квартиры на оккупированной территории(
Natalia505• 21 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
А при чому тут самоствердження?
Я питаю що людина зробила, щоб не бути в своїй ситуації?
А з якого вона має вам щось розповідати? Вона описала свою проблему, все інше не вашого розуму діло.
Lilian-nochka• 21 сентября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Не у всех есть возможность много зарабатывать.
Много,и чтоб на жизнь хватало разные вещи.вот просичитаешь,все могут ,кроме прокормить себя
ЗаведУющая• 21 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Автор,а как вы до него жили?
Очевидно, що погано. Діти не можуть критично аналізувати ситуацію і сприймають погане ставлення до себе як норму
Lilian-nochka• 21 сентября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Автор,а кассиром в атб вы пойти сможете?там много мозга не надо,с доп сменами и 16000 заработаете;3-4 за комнату отдадите оренду,и останется у вас тех же 13 на жизнь
Крию матом страшно
• 21 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Автор,а как вы до него жили?
Какое-то время приходилось терпеть, с парнем жила. С парнем рассталась и вернулась в родительский дом, ничего не изменилось.
Люблю ВалЄру• 21 сентября 2024
Скільки вам років й яка освіта? Ви шукаєте сили поїхати звідти чи просто жалієтесь?
Мішечок щастя• 21 сентября 2024
Едете в Киев, устраиваетесь на кассу в Сильпо с доп.сменами, 20 тыс «чистыми» будет, если симпатичная, пишете без ошибок и общаетесь без суржика - секретарем/офис-менеджером на з/п 25 тыс. Снимаете комнату/койко-место, если комнату - 3-4 тыс грн, если койко-место (вдвоем в комнате с кем-то), то 1,5-2 тыс, платите еще коммуналку - 500-3000 грн. На остальное живете
Дівчина Бобула• 21 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
А при чому тут самоствердження?
Ой, дивіться, щоб вам життя не підкинуло ситуацію… Незалежно від того, що ви до цього робили. Розумні всі такі, писаки…
Natalia505• 21 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
А з якого ви будете вирішувати до чого мені має бути діло?
Мені не подобається, коли хтось товче чужі кордони. Ви маєте розуміти, що я можу робити аналогічно. Ви мені розв´язуєте руки. Астанавітєсь. Почнете хамити, я зроблю те саме. Найбільший гріх, знущатись над слабким, ви це робите. Тому що зараз ви у сильні позиції, відносно автора. Це огидно.
Распутница• 21 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
Хто не дає вам заробляти більше? Чому жінки залюбки йдуть на шию чоловіка, замість того щоб самим будувати своє життя, і диктувати свої правила?
ви така вумна, як вутка.
Natalia505• 21 сентября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Підкине стовідсотково...ви праві. Всі розумні, поки не стосується їх особисто.
Скорая помощь• 21 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
А при чому тут самоствердження?
Рєгіна?)
Мішечок щастя• 21 сентября 2024
Еще можно в макдональдс, но там з/п «чистыми» +- 17 тыс, а если ночные смены +- 23 тыс
ЗаведУющая• 21 сентября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Так а яка у вас спеціальність, освіта? Мені здається, ви можете орендувати кімнату навіть при нинішній зп. І почати самостійне життя.
Ще є безкоштовна психологічна онлайн допомога людям, які опинилися в складній життєвій ситуації. Ua mental help, здається, там були безкоштовні психологи. Погугліть організації, вам це знадобиться також
Ответ дляNatalia505
По перше я не хамлю, я просто питаю що будо зроблено, для того щоб не бути в позиції слабкого.
Відповівши не це питання не мені, а в першу чергу собі, можливо, людина зрозуміє, що пора щось змінювати в цьому житті і вставати з колін.
Мішечок щастя• 21 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
С доп.сменами 20 тыс можно заработать. Насчет АТБ - не знаю, но в Сильпо точно
Якось так і живу• 21 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
Жертва завжди знайде свого тирана, де б не опинилася, допоки не перестане хотіти бути жертвою
100%
Меня много• 21 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
в мене після прочитання стартпоста тільки одне питання ’А хто, власне, жертва тирана?’
Natalia505• 21 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
Хто вам сказав, що вона на колінах?
Хто вам сказав що вона нічого не робить?
Вона працює, в неї є заробітня плата.
І на ці гроші, може вона паше по 12 годин.
Вона вам написала чим займається?
Ваше питання з першого посту як відверте хамство.
Хто вам сказав, що вона сиділа на шиї?
Вона працює, в неї є заробітня плата.
Вона вам написала чим займається?
Хто вам сказав, що вона сиділа на шиї?
Горня капучіно• 21 сентября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Отец, детей и мужа нет.
Спасибо)
Так а в чем тогда проблема ?