Крию матом страшно• 21 сентября 2024

Жертва домашнего насилия, пострадала от тирана

Что делать если нет своего жилья и идти некуда? На данный момент есть возможность какое-то время пожить в квартире пока "оно" не в стране.
Как жить дальше не знаю, зарплата у меня небольшая 13 тыс.
А я нівроку• 21 сентября 2024
Їдьте в Німеччину, оформлюйтеся під захист. Візьміть з собою всі документи- паспорт, атестат, дипломи , мед карту- все, що є. Нікому не кажіть, де ви, з тих, хто може йому розказати.
Скільки вам років?

Дівчина Бобула• 21 сентября 2024
Автор, проясніть, будь ласка, ситуацію. Ви винаймаєте разом житло? Яка у вас освіта? Скільки вам років?
Natalia505• 21 сентября 2024
Ответ дляА я нівроку
Скільки вам років?
Як варіант.
Распутница• 21 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Хто вам сказав, що вона на колінах?
Хто вам сказав що вона нічого не робить?
Вона працює, в неї є заробітня плата.
І на ці гроші, може вона паше по 12 годин.
Вона вам написала чим займається?
Ваше питання з першого посту як відверте хамство.
Хто вам сказав, що вона сиділа на шиї?
поберегите нервы. человек упорото стоит на своем. одна она знает как жить и зарабатывать 100 тысяч.
Горня капучіно• 21 сентября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Не у всех есть возможность много зарабатывать.
Не у всех , конечно . Но нужно искать варианты , брать подработки . Тем более , что у автора детей нет .
Natalia505• 21 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Та я спокійна як удав, роблю каву і ріжу бутерброд з ковбасою. Але порадниці в своєму дусі....навчить всіх як треба жити.
Распутница• 21 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
о, смачного вам ! я теж каву поставила варити.
Natalia505• 21 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
В мене нові чашки з АТБ. Колір такий няшний. Приємного вам.
Дівчина Бобула• 21 сентября 2024
Все ж таки найбільше мені подобається рекомендація, якщо НЕМАЄ прибуткової спеціальності, відкладати на своє власне житло, а поки жити з «парнєм», в його квартирі. Залишилось лише визначитись: З ЧОГО відкладати і де взяти парня)))?

Меня много• 21 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
Жертва завжди знайде свого тирана, де б не опинилася, допоки не перестане хотіти бути жертвою
+10000
KristinkaCute• 21 сентября 2024
Как вариант снять комнату.
Вообще всё зависит от вашей работы.
Если вы скажем работаете онлайн то можно даже устроиться на работу сиделкой, работодатели часто предлагают жить там же бесплатно.
Распутница• 21 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
правда гарнюни. чи кава з молоком чи какао чи трохи з рожевим виглядають в мене на компу.