Фіфачка• 21 сентября 2024
У кого щитовидка зайдите пожалуйста
Почему то смущает схема лечения при таких результатах анализов, может пойти еще к одному эндокринологу?
В комментариях оставляю результаты анализов
Мира всем• 21 сентября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Оземпік на вагу 60 кг при зрості 168?!
Нащо оземпік?
І по аналізах нормально з вуглеводним обміном.
Хто назначав?
Фіфачка
• 21 сентября 2024
Ответ дляМира всем
Нащо оземпік?
Хто назначав?
Эндокринолог.
Мира всем• 21 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
Эндокринолог.
Трындец, жестко!
Вес же в пределах нормы, а что обьем талии? Фигура яблоко?
Фіфачка
• 21 сентября 2024
Ответ дляМира всем
Нащо оземпік?
Хто назначав?
Відповідь лікаря що до оземпіку або саксенди - лептин підвищений передує розвитку інсулінорезистентності та неконтрольоване збільшення ваги. Але лікар сказал, що не обов’язково приймати.
Мира всем• 21 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
А просто їсти менше вуглеводів, не? Зразу з пушки по горобцям?
Головне - ТТГ на місто 1-2, вага сама піде вниз
Фіфачка
• 21 сентября 2024
Ответ дляМира всем
Трындец, жестко!
Талия 74, на уровне пупка 86. Врач замеряла именно на уровне пупка
Мира всем• 21 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
Вам не назначили цинк, селен, йод для щитовидної залози
Фіфачка
• 21 сентября 2024
Ответ дляМира всем
Лучше пойти к другому эндокринологу ?
Мира всем• 21 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
Лучше пойти к другому эндокринологу ?
Не, оземпик не нужен.
Цинк, селен, йод для щитовидки добавьте.
Низкоуглеводная диета. А все остальное принимайте.
Ольга Павлова посмотрите видео, там диет при гипотиреозе много.
Бамбарбия! Кергуду.• 21 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
Так а де неконтрольоване збільшення ваги? У вас ІМТ 21,3 - це середній показник норми. У вас немає проблем, вас нетреба лікувати. Аналізи це ДОДАТКОВО до обʼєктивного статусу і лікують не аналізи, а патологічний стан. У вас все добре. І ЩЗ теж працює нормально. Якщо у вас є якісь симптоми, то вони не від ЩЗ, шукайте в іншому місці, можливо навіть у психіатра. Без жартів
Бамбарбия! Кергуду.• 21 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
Та вам трохи відкоррегувати харчування та додати фітнес 2-3 рази на тиждень і цього буде достатньо
Бамбарбия! Кергуду.• 21 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
Лучше пойти к другому эндокринологу ?
Напишіть тут ПІБ цього чудо-лікаря, щоб всі знали до кого не треба йти
Мира всем• 21 сентября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
ТТГ 3.3 це вже порушення.
Бамбарбия! Кергуду.• 21 сентября 2024
Ответ дляМира всем
ТТГ 3.3 це вже порушення.
А якщо подивитись на співвідношення з Т3 та Т4 вільними? Але ви не лікар, ви цього не можете знати.
ТТГ 3,3 це норма за певних умов
Ку-кусик• 21 сентября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
ТТГ 3,3 це норма за певних умов
Так смотреть же нужно не на ТТГ, а на Т3св и Т4св, а еще лучше с учетом реверсивного Т3
Мира всем• 21 сентября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
ТТГ 3,3 це норма за певних умов
Це норма для бабці 80 років, не для молодої дівчини. Норми по вікові вже дивляться, якщо дійсно лікар.
ТТГ показник не за один день + підвищений пролактин - це свідчить що проблема вже давно існує. Якщо добре зібрати анамнез, то там вилізуть і симптоми.
Бамбарбия! Кергуду.• 21 сентября 2024
Ответ дляМира всем
А ви знаєте яка основна найбільш поширена причина підвищеного пролактину? І головне підвищення на скільки чи навіть в скільки разів суттєве?
Мира всем• 21 сентября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Найбільш стрес, гіпотиреоз, пролактинома.
У дівчини проблеми з щитовидною. Вона не цікавості ради пішла до ендокринолога
Бамбарбия! Кергуду.• 21 сентября 2024
Ответ дляМира всем
Так, так. Я бачу. А ендокринолог не задля цікавості Оземпік херакнул в призначення. Думаю, що автору десь біля 40, в неї порушився цикл і вона трохи набрала ваги. Гінеколог відправила до ендокринолога
Не бачу сенсу продовжувати з вами дискутувати, тому що я ендокринолог за фахом. Але ви ж все одно не повірите, тому що вважаєте себе розумнішою. На все добре. Тихої мирної ночі без тривог нам всім. До речі це підказка про пролактин 😉
Мира всем• 21 сентября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Для 40 років у неї відмінний ФСГ!
Доброї ночі!
Фіфачка
• 22 сентября 2024
Ответ дляМира всем
Автор з якими скаргами прийшли до лікаря?
Сбился цикл, сыпятся волосы, апатия, тяга к углеводам. Была замершая беременность
Фіфачка
• 22 сентября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Все так как вы написали. Только мне 30
Фіфачка
• 22 сентября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Посоветуйте пожалуйста, как мне действовать дальше? 🙏🏻 принимать назначение врача или идти к другому? Была два года назад ЗБ
Мира всем• 22 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
У эндокринолога выше спросите!)
Мира всем• 22 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
Все так как вы написали. Только мне 30
Так, я зразу зрозуміла, що молода, проблема з репродуктивною системою
Приймайте все що назначили окрім оземпіку - нафіг не потрібно. Цинк, селен, йод.
Низьковуглеводна дієта і достатня кількість білків в раціоні.
Л тироксин зменшете або відміните якщо симптоми підуть, при вагітності біжіть здавайте ТТГ(1-2), ніякі не вище 2,5.
Ку-кусик• 22 сентября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А ваш собственный пролактин тоже скачет вслед за тревогами? Как справляетесь, чем приводите в норму?