Булькаю• 21 сентября 2024

Сколько денег ежемесячно даёте родителям пенсионерам?

Результат:
вже голосів: 123
66 (53.66%) Не даю
13 (10.57%) 3-5 тыс
13 (10.57%) Другое
12 (9.76%) Больше 5 тыс.
11 (8.94%) Они мне дают
8 (6.5%) До 2 тыс
Вмію заміряти найкраще• 21 сентября 2024
Ответ дляПффф 100%
Мої в окупації і проросійські налаштовані, хоча мати вже мала піти на пенсію за вислугою, але їй не дала місцева «влада». До звичайної пенсії їм ще трубити довго. По 53 роки. Перевести їм гроші неможливо. А якби і було можливо, то я б не переводила.
Понять и простить как родителей.Это их глупость

Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 сентября 2024
20тыс и все покупки на мне
автор Булькаю • 21 сентября 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
20тыс и все покупки на мне
Какой доход у вас?
Сирожено_пирожено• 21 сентября 2024
Чоловік все оплачував своїм батькам, а сестра його закордоном на моря своє витрачає
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 сентября 2024
Ответ дляБулькаю
Какой доход у вас?
Семейный? Около 10к$, но я не работаю
Пліснявілий сир• 21 сентября 2024
З пенсіонерів- мама, тато, моя бабуся і свекруха. Всім оплачуємо комунпослуги. Бабусі возимо продукти, ліки. Щомісячно гроші не даємо. Але на новий телефон, тонометр, техніку, ремонт даємо, або купляємо.
Почекуха• 21 сентября 2024
Дают 4 тыс они. Мы не тянем

ДлинноНожка• 21 сентября 2024
5000 в среднем.
Жирафовое варьенье• 21 сентября 2024
Батькам за 70, мама працює ще, кидати роботу не хоче і гроші брати не хочуть принципово. Поскільки з ними живе сім´я брата, то і оплачувати їм нічого не можу, вони там самі якось діляться по лічильнику. Коли їдуть до мене, то авжеж повністю їх білуємо смаколиками.
Пффф 100%• 22 сентября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я зрозуміла, але не вибачила. Так достатньо? Вони колаборанти за всіма статтями кримінального кодексу України.
Вмію заміряти найкраще• 22 сентября 2024
Ответ дляПффф 100%
Я знаю,але батьки.Просто поставила себе на ваше місце
Пффф 100%• 22 сентября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я була там (на місці дитини, яка виправдовує батьків). Дякую, тепер я доросла тьотя, мені не треба їх виправдовувати, щоб жити своє життя.