Как нефиг делать• 21 сентября 2024

Тепер зрозуміла людей, які не вміють відкладати гроші

На роботі спілкуюсь з одною колегою, є спільні інтереси.
І тут вона каже, що чоловік брав гроші для чогось і заодно забрав 100 дол, які поряд лежали, а це були її гроші. Я кажу- а чого вони в тебе так лежать, в тебе що нема заначки, щоб чоловік випадково не забрав. Вона каже - ні, і ніколи не було, не вмію відкладати, в мене немає на що збирати і взагалі не можу зрозуміти як і куди гроші витрачаються. Мені постійно щось треба і ось до зп тиждень, я економлю, чекаю зп, тому що треба купити те і те. Хоча ще рік тому вона взагалі не працювала і жила за рахунок чоловіка.
І каже «взагалі от зараз не знаю як ми жили лише на його зп». Я задумалась… я думала, що всі розуміють куди і як витрачають гроші, відкладать на великі покупки, на майбутнє, а ні… люди просто не задумуються куди гроші йдуть, не думають про завтра, про великі покупки. От хочу сьогодні суші - то куплю, тому що гроші є, але не думають, що краще раз зекономити на суші, але відкладати щомісяця потрохи
Ух яка ж Я• 21 сентября 2024
Лично мне даже и не с чего откладывать деньги. У меня их особо нет

dulenok• 21 сентября 2024
Откладывала всегда..и с ЗП 8 тыс, и с ЗП в 20
ПушАпница• 21 сентября 2024
Не всем надо откладывать. Пошёл и купил. Жизнь одна
автор Как нефиг делать • 21 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Ну якщо реально немає з чого - то зрозуміло. Але в неї є з чого, але вона також вважає, що немає з чого відкладати
ПушАпница• 21 сентября 2024
Ответ дляdulenok
Ух какие зарплаты прям. Огонь
Ответ дляdulenok
Аналогічно! Навіть зі стипендії відкладувала, потім на ті гроші на море їздила в Крим
Khmelnichanka• 21 сентября 2024
Для кого краще?
Кому краще - той відкладає.
Хто хоче суші - той обере те, що принесе йому радість вже зараз.

dulenok• 21 сентября 2024
Ответ дляПушАпница
Ух какие зарплаты прям. Огонь
А то!!
Ответ дляПушАпница
А якщо машина треба? Будете за кредит переплачувати? Влазити в борги?
Якщо хочете на моря? Зараз це недешево. Просто перехочете, тому що грошей не можете назбирати?
З царем в голові• 21 сентября 2024
Ніколи не відкладала гроші. Живемо одним днем.
Бамбарбия! Кергуду.• 21 сентября 2024
Моя мама откладывала всю жизнь, латала носки, ни одной помады не купила... копила! Потеряла все в один день. В 65 лет первый раз сделала маникюр и больше не откладывает. Хочет суши - берет суши, хочет в спа - едет в спа. Живет, короче, наконец! Правильно, я считаю
Ответ дляKhmelnichanka
Для кого краще?
Кому краще - той відкладає.
Так вона хоче відкладати, але каже, що не виходить, нема з чого. Ну тобто так, живе тут і зараз і не думає про майбутнє, але це точно не про фінансову грамотність
Ух яка ж Я• 21 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Я, в принципе, тоже могла бы откладывать. Но не получается
ПушАпница• 21 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Машина є. На моря і однієї зарплати вистачить😉
Семенівни сусідка• 21 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
А если заболеть?
Без денег можно ноги протянуть...
Скромняшка• 21 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
А якщо хвороба,яку треба лікувати за гроші?Або побутова техніка зламалась?
Анютины ласки• 21 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Ви зараз розсмішили тих у кого стипендія було 12 грн і її вистачало на пільговий проїздний і лишалось пару грн.
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну ви вже перебільшуєте. Я не кажу про таку економію, це вже крайність, але відкладатии10-20% від доходу - це як мінімум впевненість у завтрашньому дні
КапитанльнаЯ• 21 сентября 2024
Згодна, це треш. Я завжди відкладала хоч 200 грн. Скільки могла, але обов’язково!

З царем в голові• 21 сентября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
А если заболеть?
Без денег можно ноги протянуть...
В такій ситуації гроші знаходяться. Саме на лікування. Якщо суми великі, є близькі люди, які допоможуть у важку хвилину.
Скромняшка• 21 сентября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А как она потеряла?Украли?
МамОмужа• 21 сентября 2024
Завжди відкладаємо 2/3 доходу.
Ответ дляПушАпница
Ну якщо у вас зп 100 тис грн - то це дуже добре, але ми говоримо трохи менші доходи
Фісташкова кава• 21 сентября 2024
Меня только здесь научили откладывать. Жаль, только в 40 лет это прям дошло.
З царем в голові• 21 сентября 2024
Ответ дляСкромняшка
На техніку та інші покупки вистачає зп, або оплата частинами. На лікування вистачає, якщо багато треба, допоможуть близькі.
Семенівни сусідка• 21 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Я бы таким как вы не помогала.
Я себе отказываю в каких-то вещах не для того, чтобы вас потом лечить
КапитанльнаЯ• 21 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
А чого близькі люди розраховуються за чужу розхлябаність? Це безвідповідальність і жертовність
Позитивна• 21 сентября 2024
Які суші? У мене все чітко, витрати під запис. Немає що відкладати. 5 тис кожного місяця йде на навчання сина, так то їх можна було б відкласти.
Скромняшка• 21 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Близькі люди,які допоможуть у важку хвилину.Виходить близькі люди відкладають гроші і ви переклали відповідальність за своє життя на них.
Ответ дляАнютины ласки
Ну в мене була стипендія 860 грн і у 2010 можна було за 3 стипендії поїхати на море