Как нефиг делать• 21 сентября 2024

Тепер зрозуміла людей, які не вміють відкладати гроші

На роботі спілкуюсь з одною колегою, є спільні інтереси.
І тут вона каже, що чоловік брав гроші для чогось і заодно забрав 100 дол, які поряд лежали, а це були її гроші. Я кажу- а чого вони в тебе так лежать, в тебе що нема заначки, щоб чоловік випадково не забрав. Вона каже - ні, і ніколи не було, не вмію відкладати, в мене немає на що збирати і взагалі не можу зрозуміти як і куди гроші витрачаються. Мені постійно щось треба і ось до зп тиждень, я економлю, чекаю зп, тому що треба купити те і те. Хоча ще рік тому вона взагалі не працювала і жила за рахунок чоловіка.
І каже «взагалі от зараз не знаю як ми жили лише на його зп». Я задумалась… я думала, що всі розуміють куди і як витрачають гроші, відкладать на великі покупки, на майбутнє, а ні… люди просто не задумуються куди гроші йдуть, не думають про завтра, про великі покупки. От хочу сьогодні суші - то куплю, тому що гроші є, але не думають, що краще раз зекономити на суші, але відкладати щомісяця потрохи
Мию вікна у мороз• 21 сентября 2024
Автор, а потім війна...А ви все відкладали і так не жили...

ПоЗиТиВнАя• 21 сентября 2024
Якщо я хочу сьогодні суші, я візьму і замовлю суші. Шкода людей, які все життя трусяться над тими грошима, а в старості виявляється, що ні світу не бачили, ні задоволення від життя не отримали. Отако, жили аби працювати
Позитивна• 21 сентября 2024
Пояснять будь ласка свою мордолапу, дякую.
Пацан к успеху шел• 21 сентября 2024
Деньги можно откладывать тогда, когда они у тебя лишние есть и есть цель, на что откладывать. Тогда все получится.
З царем в голові• 21 сентября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Я бы таким как вы не помогала.
Я себе отказываю в каких-то вещах не для того, чтобы вас потом лечить
А ви мені не близька людина)
Зайканалужайке• 21 сентября 2024
Не вмію відкладати.
Бамбарбия! Кергуду.• 21 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Ну ви вже перебільшуєте. Я не кажу про таку економію, це вже крайність, але відкладатии10-20% від доходу - це як мінімум впевненість у завтрашньому дні
А у нее не было больших доходов. Но такой лайфстайл был :)
Мы как-то стараемся больше заработать. Ну тут кому что ближе...

З царем в голові• 21 сентября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
А чого близькі люди розраховуються за чужу розхлябаність? Це безвідповідальність і жертовність
Це сім´я, родина. У нас так. У вас ,мабуть, ні.
автор Как нефиг делать • 21 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
В такій ситуації гроші знаходяться. Саме на лікування. Якщо суми великі, є близькі люди, які допоможуть у важку хвилину.
Капець) а якщо близькі люди також не відкладають і живуть сьогоднішнім днем, то як вони вам допоможуть? Пора вже на себе брати відповідальність за своє життя…
«Гроші знаходяться» - також якось дивно звучить
Семенівни сусідка• 21 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Да, а потом война. И можно своего ребёнка не в лагерь к арабам везти, а в Румынию или молдову в нормальное жилье за деньги...
Секретница• 21 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Ну якщо реально немає з чого - то зрозуміло. Але в неї є з чого, але вона також вважає, що немає з чого відкладати
Так а чого на суші краще зекономити?
Фісташкова кава• 21 сентября 2024
Кто влепил мне рукалицо, ну объяснитесь, что ли.
Ух яка ж Я• 21 сентября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
В некоторых случаях откладывать деньги нужно
Мию вікна у мороз• 21 сентября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Не знаю жодної людини, яка від війни до арабів тікала. А от якраз на початку війни виїхати можно було у нормальні умови взагалі без грошей навіть на дорогу і закордонний паспорт. Плюс тварин безкоштовно без документів вивозили
КапитанльнаЯ• 21 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Я близьким теж завжди допоможу, але дурних «дітей» серед них нема. Люди відповідальні і власні накопичення мають. Мова якраз про це.
КапитанльнаЯ• 21 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Це з розрядку зайка і лужайка)
ПоЗиТиВнАя• 21 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Якшо є можливість і це суттєво не вплине на моє життя- супер. Але подавлювати себе заради заначки, якою можна і не встигнути скористась- ні, дякую
Секретница• 21 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
А якщо машина треба? Будете за кредит переплачувати? Влазити в борги?
Якщо хочете на моря? Зараз це недешево. Просто перехочете, тому що грошей не можете назбирати?
Ну суші коштують +/-1000. Якщо на такому економити, то яка ж машина може бути? Для машини на 1000 заправку це - тьфу й нема. Зєкономити на машину, щоб потім економити й на машині?
Ответ дляМию вікна у мороз
Ну от, а потім війна і за відкладені гроші я прожила на березі моря в іншій країні рік. Я тоді не працювала, і ці гроші мене дуже виручилии

Ответ дляМию вікна у мороз
І чого ви думаєте, що я не жила? Тобто якщо б я ті 20% не відкладала, а витрачала, то як зажила б)
Безлім на все• 21 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Какие-то крайности ..

А потом война и у вас нет денег на евакуацию в безопасное место?
Позитивна• 21 сентября 2024
Ответ дляФісташкова кава
Незрозуміло, вони не хочуть пояснювати. 10 на житло, 5 на навчання, лишається так собі. Ну хай ліплять, як мізків нема.
Ответ дляПацан к успеху шел
Ціль завжди можна знайти чи намріяти. От ви ж чогось хочете? Кращу машину, більшу квартиру, подорожі в екзотичні країни?
А зайвих грошей ніколи не буває і з зп 10 тис, і з зп 100 тис
Без QR коду• 21 сентября 2024
Я не могу откладывать. Всегда все трачу в 0 и в кредит залажу.Сколько есть денег- все трачу((
Ух яка ж Я• 21 сентября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А если не делать накопления, может возникнуть ситуация, когда срочно нужны тысяч 50, а их нет
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Та всі стараються більше заробити, не треба тут себе виставляти як самою розумною
Ух яка ж Я• 21 сентября 2024
Ответ дляСекретница
Если каждый месяц экономить на суши, за год можно накопить на отдых
ПоЗиТиВнАя• 21 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Буду вирішувати проблеми по мірі їх виникнення. А не думати ’а що, якщо’
Позитивна• 21 сентября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Моя мама откладывала всю жизнь, латала носки, ни одной помады не купила... копила! Потеряла все в один день. В 65 лет первый раз сделала маникюр и больше не откладывает. Хочет суши - берет суши, хочет в спа - едет в спа. Живет, короче, наконец! Правильно, я считаю
У мене теж мама складала, а тепер її майно розтягують свинособаки, ліпше б на себе витратила(
Ух яка ж Я• 21 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Но с зарплаты 100 тыс. есть что откладывать. А с зарплаты 10 тыс. - нет