Как нефиг делать• 21 сентября 2024

Тепер зрозуміла людей, які не вміють відкладати гроші

На роботі спілкуюсь з одною колегою, є спільні інтереси.
І тут вона каже, що чоловік брав гроші для чогось і заодно забрав 100 дол, які поряд лежали, а це були її гроші. Я кажу- а чого вони в тебе так лежать, в тебе що нема заначки, щоб чоловік випадково не забрав. Вона каже - ні, і ніколи не було, не вмію відкладати, в мене немає на що збирати і взагалі не можу зрозуміти як і куди гроші витрачаються. Мені постійно щось треба і ось до зп тиждень, я економлю, чекаю зп, тому що треба купити те і те. Хоча ще рік тому вона взагалі не працювала і жила за рахунок чоловіка.
І каже «взагалі от зараз не знаю як ми жили лише на його зп». Я задумалась… я думала, що всі розуміють куди і як витрачають гроші, відкладать на великі покупки, на майбутнє, а ні… люди просто не задумуються куди гроші йдуть, не думають про завтра, про великі покупки. От хочу сьогодні суші - то куплю, тому що гроші є, але не думають, що краще раз зекономити на суші, але відкладати щомісяця потрохи
Ух яка ж Я• 21 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Ну от будь ласка) такий самий приклад фінансової безграмотності
В моем случае это не финансовая безграмотность. Это психическое расстройство, низкий доход и жизнь частично за чужой счет

ivareka• 21 сентября 2024
Ответ дляПушАпница
Ух какие зарплаты прям. Огонь
а вы тут же на больное решили надавить, по-доброму)
ivareka• 21 сентября 2024
Ответ дляФісташкова кава
Кто влепил мне рукалицо, ну объяснитесь, что ли.
те кто с 10 лет откладывает, ну ясно же как белый день
Лінива, не каюсь• 21 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Мою колегу забезпечує повністю чоловік, але вона все рівно не може відкладати з зп.
Тут питання в іншому
На что же она тратит свои деньги, если все оплачивает муж?
автор Как нефиг делать • 21 сентября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Одяг, кожен день кава в кафе, ланчі, цигарки, розваги
Бокс-орун• 21 сентября 2024
я зараз знаходжуся на цікавому заході, де купа жінок з окупованих або деокупованих територій, які втратили буквально ВСЕ матеріальне. кожна з них говорить, що війна докорінно змінила їх погляд на життя: будь-що матеріальне можна втратити миттєво, все, що з тобою залишиться - це соціальний капітал (іншими словами, люди-знайомства). це єдине, що має цінність.

тому питання, хто розумніший (той, що не купує умовні суші, але відкладає ті нещасні 20-30 доларів, за які наївся б ролів), або той, що купує, їсть, отримує задоволення не відкладаючи хорошу емоцію на потім.

в ідеалі - треба заробляти, аби вистачало і на одне, і на інше. але якщо вже серйозно обирати, або накопичувати на щось міфічне, куди поки що може потенційно прилетіти ракета, або смачно поїсти чи кайфонути на масажі, то краще все ж тут і зараз. ніж колись, десь і ще з вірогідністю те втратити в будь-який момент. якось так
МашМааш• 21 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Бытовую технику покупает та, кому принадлежит квартира. А принадлежит она не мне. На протезирование зубов у меня нет денег
Мобильный телефон тоже хозяйка квартиры? Что будете делать, если потеряете работу и не сможете платить аренду?
Протезировать зубы вам нужно, тк не лечили из на более ранних этапах

Донька подруги• 21 сентября 2024
Ответ дляМашМааш
Это же Ксения ))
Ух яка ж Я• 21 сентября 2024
Ответ дляМашМааш
Я не работаю и не арендую квартиру. Хозяйка квартиры - мой родной человек
МашМааш• 21 сентября 2024
Ответ дляДонька подруги
Это же Ксения ))
Это некий известный персонаж тут?) вечно страдающий
Ух яка ж Я• 21 сентября 2024
Ответ дляМашМааш
Не вечно
Лінива, не каюсь• 21 сентября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Ну так кроме развлечений это базовые расходы, если она не живёт от ЗП до ЗП. Опять таки, если с мужа ЗП есть нз, то зачем ей себя ущемлять?

Я с началом войны потеряла работу (простой), так вот тоже свои подработки тратила на мелочи, а основное все с мужа ЗП были.
тяжкаялюдина• 21 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
В состав суши входят не только рыба и рис. Да и вообще, по той цене, которую просят за 8 кусочков суши, можно купить кусок слабосоленой красной рыбы
А можна сирої вдвічі дешевше і засолити самій, ще й смачніше вийде
Ух яка ж Я• 21 сентября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Не каждый захочет солить рыбу сам
Донька подруги• 21 сентября 2024
Ответ дляМашМааш
Ага,и не такой как все
Бамбарбия! Кергуду.• 22 сентября 2024
Ответ дляСкромняшка
А как она потеряла?Украли?
Вы знаете, да. Она жила на востоке. Что-то хранила в доме, который обокрали после окупации. Ну и плюс само жилье... его нет уже.
Часть хранила в недобанке, на депозите, который обанкротился. Ничего не вернули. У нее остался небольшой депозит в а-банке, с начала войны был заморожен, но как-то разморозили и дали снять эти деньги.
И возраст уже такой...
Я помогаю, она сейчас живет. Наверное потому что знает, что я выкручусь и хоть как-то помогу. Но баланс нужен, иногда суши - это именно то что нужно прямо сейчас.
Khmelnichanka• 22 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Приносить удовольствие могут и чипсы. Но они являются вредным продуктом
Вы никогда не едите чипсов и других вредных продуктов? Никаких? Тогда вопросов больше не имею )))))))
Ух яка ж Я• 22 сентября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Ем. Но это плохо