Закуйовджена життям• 21 сентября 2024
Да как они так живут?
Ничего лишнего и в то же время видно, что не дёшево все, мебель своеобразная, но в одном стиле. И самый главный вопрос где они хранят всякие мелочи? Как умудряются жить без хлама? Квартира из объявления о продаже, понятно что красоту навели, но там то и сорить негде((
Мию вікна у мороз• 21 сентября 2024
У нас новострой экономкласса. По проекту в трешке есть гардеробная 12 кв.м.
А у вас на фото, скорее всего, не эконом
Тро Нью-Йорку• 21 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Ну показано лише один. Насправді, найкращий санвузол - це найголовніший, і він, як правило, з ванною. В гостьовий ванну не ставлять. Але ви мене ще кілька сторінок будете впевнювати, що у вас лише один засіб для волосся/тіла для всіх членів сім´ї. Ага, я так і повірила. Або будете доказувати, що кожен підходить до шафки з протилежного боку, достає всі свої шампуні -маски-кондиціонери-гелі і так само ставить в шафку після купання
А судячи з дизайну раковини, вона навіть не сучасна, зараз так не роблять
автор,я в такой живу. сняли сталлинку..ну очень похоже.. я отдыхаю. нам по 30. что ли как у мамы
выбрали ил-за отключений для аренды..переезжать не хотим.
Мушля з Криму• 21 сентября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Тобто це ваші фото?
Тро Нью-Йорку• 21 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Тобто це ваші фото?
нет, но очень похожа стилистик и планировка
Мушля з Криму• 21 сентября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
І так само пусті поверхні в ванній? В принципі, якщо ви туди приходите на ’відпочити’ під час відключень - то можливо.
Мушля з Криму• 21 сентября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
А можна фото?
часто ’похоже’ - зовсім не те саме. Я вірю, що у вас значно краще
Тро Нью-Йорку• 21 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
мы временно думали, потом полюбили, переезжать уже не хотим.
и толстые стены,2 этаж
Тро Нью-Йорку• 21 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
А можна фото?
у меня арендная квартира,хозяева выехали . за 18 т снимаем 2-ку
Закуйовджена життям
• 21 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Тобто це ваші фото?
Эти фото даже не мои)) Это фото из объявления продажа квартиры в Германии. Комментаторы умиляют)) Дёшево, устарело)) Ну да ну да квадратная Икея же это современно, стильно и со вкусом.
Закуйовджена життям
• 21 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Я так живу.
Минималист.
Терпеть не могу хлам
P.s. интерьер внизу - ужас. Дороха-бахата-по-барски
Минималист.
Терпеть не могу хлам
Думаю не дёшево стилизовать даже ванную комнату. Мебель тоже не выглядит дешёвой, а там фиг его знает.
Фізик-ядерщик заочно• 21 сентября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Оно-то не дешево.
Но отстойно.
Как золотой унитаз у вити.
Но отстойно.
Как золотой унитаз у вити.
Мушля з Криму• 21 сентября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
А ’германії’ показник смаку? Чи багатства?
Чи ми не маємо свого смаку, щоб не обсудити дизайни германій?
Закуйовджена життям
• 21 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Оно-то не дешево.
Но отстойно.
Как золотой унитаз у вити.
Но отстойно.
Как золотой унитаз у вити.
Покажите свой стильный)) А вообще я же даже не за интерьер, а за отсутствие хлама изначально писала. У меня дом 160 квадратов и неприличные дебри из органайзеров, коробочек, полочек и все равно не хватает мест для хранения.
Закуйовджена життям
• 21 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Обсудить можете, купить врятли)) Откуда столько яда? Это же просто дизайн, кому то нравится, вкус непривычно, но он есть.
Мушля з Криму• 21 сентября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Як раз дизайн - це не купівля гарнітуру, як тут на фото
а компонування ’різнобою’. Дизайн - це не просто треба постійно прибирати, а це ’зручно’. Судячи з загальної концепції, тут ’дорого -багато’, але немає де розмістити служницю, щоб по п´ятах все прибирала
Мушля з Криму• 21 сентября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ось вам, приклад сучасного, а не ремонту з меблями 20 річної давності. Квартира в гамбурзі. Обзавидуйтесь тут, а не з цим примітивізмом ’а ля роскошная роскошь’
Закуйовджена життям
• 21 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Пыточная для шопоголика)) Моя нервная система не готова к отсутствию мест для хранения. Да, современно, да, красиво, но жить в этом лично я не смогла бы. Как впрочем и в квартире с фото. Мне нужно места для хранения. Гардеробная это отлично, чтобы сложить сезонные вещи, а просто домашнюю и уличную одежду куда? Куда все кремчики, духи, лекарства и всякую детскую чепуху, у меня банок с витаминами целый контейнер((
Мушля з Криму• 21 сентября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ну в мене теж така ділема. Я так обирала останню квартиру: ми зайшли в вітальню: жодних зайвих меблів, диван з телевізором і обідній стіл зі стільцями. Мені це здалося ’вау’. Через 5 років катастрофічно нічого не влазить, і я думаю: чи не примістити ще і шафки? Ті самі у...ні шафки? Я люблю багато речей у вжитку, коли ж все: різні варіанти на вкриватися, для гостей.....Щоб і зимові кросівки, і сноубутси, і на підборах, і на кожен день різні стилі.... І вже пів шафки взуття........
волосатое стекло• 22 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Мені ванна теж не подобається. Але нас троє. Я, чоловік і дитина. В мене одне мило, один скраб три в одному гарньєр і один шампунь. В дитини своє мило. Чоловік миється на роботі, у відпустці чи вихідні миється моїм милом. І це все на поличці з аврори в кутку ванни. Ніяких кондиціонерів, масок та іншої лабуди не використовую. Ну а для рук дозатор стоїть на умивальнику.
Закуйовджена життям
• 22 сентября 2024
Ответ дляволосатое стекло
У ребёнка шампуня тоже нет? Те же зубные пасты, бритвы, где-то нужно хранить, мочалки, полотенца. Умываетесь Вы с мылом или просто вода? Ладно крема там сыворотки, но мыло это мыло, гель для душа же есть хоть один на двоих с ребёнком? Вобщем мне это не понять, не то, чтобы умру конечно, но, нас 4 человека и у каждого свой немаленький запас мыльного .
Спішу - перекидаюсь• 22 сентября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
По білим стінам я подумала,що Польща
Мушля з Криму• 22 сентября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Але головне ви пропустили: все на поличці з аврори в кутку ванни!!! Тут немає такого. Де ви бачите це щось? І так, дивно, що у дитини лише мило. Як мінімум, ще шампунь повинна бути. А над раковиною мінімум дві пасти: для дитини та для дорослих. На фото пусто. По фото, ховати кудись ще - немає куди.
волосатое стекло• 22 сентября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Дитина і голову і тіло миє милом. Зубна паста і щітки в стаканчику стоять на поличці біля умивальника. Гелів для душу немає. Креми теж не використовую. Рушники на гачках. Чоловік бриється машинкою і стрижеться нею ж. В мене епілятор філіпс.
волосатое стекло• 22 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Я до того, що два мила, шампунь і скраб можна й з під умивальника діставати чи лишати на бортику ванни. А як люди продають, то нічого дивного, що своє й позабирали.
Мушля з Криму• 22 сентября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Так а тема про що? Що у людей нічого немає. А насправді, все поприбирали. І ви не рівняйте, поставити у куток над ванною, чи прибирати у шафку під раковину. Ви, мабуть, немаєте уявлення як це: з під душу мокрий лізти під раковину. Ще й питання, чи є та шафка під раковиною.
волосатое стекло• 22 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
А чого не можна витертись, вдягтись, а потім вже лізти під раковину? Навіщо так драматично
Мушля з Криму• 22 сентября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Ага, залізла у ванну - упс, мило не взяла. Витерлась, полізла під раковину. Потім знову у ванну. Чи не й трагедія
А дурні люди роблять щоб під рукою було
. І ви ж зробили ’під рукою’ - поличку у кутку ванну, чого ж не лізти під раковину кожен раз?
Таке враження, що ви сперечаєтеся заради спору, про те, про що самі не маєте уявлення. Ви розповідаєте ’яка проблема’ чи ’драма’ в той час як самі так не робите.
А дурні люди роблять щоб під рукою було
. І ви ж зробили ’під рукою’ - поличку у кутку ванну, чого ж не лізти під раковину кожен раз? Таке враження, що ви сперечаєтеся заради спору, про те, про що самі не маєте уявлення. Ви розповідаєте ’яка проблема’ чи ’драма’ в той час як самі так не робите.
волосатое стекло• 22 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
А дурні люди роблять щоб під рукою було
Ще раз пояснюю, я вела до того, що в людей може бути 3-4 предмети і все. А не цілі батареї засобів як в палатці ейвон. І взагалі хіба проблема новим власникам поличок навішати. Благо зараз є повно таких, що плитку сверлити не треба.
Мушля з Криму• 22 сентября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Ще раз: прочитайте старпост. Уважно. І подивіться на фото. Там навіть одного вашого засобу на всіх членів сім´ї немає. Більшість авторці заперечують, я в тому числі, і говорять про те, що весь візуальний ’шум’ прибраний задля фото. Що ви мені намагаєтесь довести?
волосатое стекло• 22 сентября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Я відповідала на ось це повідомлення і конкретно цей шматочок.