Печальки.нет• 22 сентября 2024
За скільки по часу і грошам можна вигнати коробку будинку 70 м2?
Знайшла компанію, кажуть 3 місяці і все готово.
Це правда так швидко можна зробити?
Астоновитесь!• 22 сентября 2024
Можна саму коробку, але ж фундамент має осісти .. то не три місяці
Бутерброд и я• 22 сентября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ні, все залежить від того як, на чому і із чого фундамент, ну і самий дім. У мене чоловік - професійний будівельник саме приватних будинків з нуля, швидкість будівництва власного дому залежала лише від його загруженості. Але менше року пройшло від моменту, коли це ще була низина, до того, що стояв готовий дім вже вище ландшафту
Печальки.нет
• 22 сентября 2024
Ответ дляparele
У нас фундамент только год выстаивался.
А почему так долго?
Печальки.нет
• 22 сентября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Чомусь про це мені не сказали(
Печальки.нет
• 22 сентября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Який сенс будувати з 0 такий малесенький дім?
Хочеться)
Великі не подобаються)