Смурфетта• 23 сентября 2024
Київ, порадьте лікарню аби самостійно добратись
Болить живіт, швидка приїжджала, відмовились від госпіталізації. Але лікі не діють,то згоден на госпіталізацію.
Троєщина, а БСП, кажуть страшно.
Якщо по самозверненню куди більш менш краще?
Троєщина, а БСП, кажуть страшно.
Блондинка в Шоколаде• 23 сентября 2024
Ответ дляТа легко!
Можливо на Петра Запорожца. Там теж по швидкій.
Хрен редьки...
А с финансами как? Может, в добробут?
Та легко!• 23 сентября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Хрен редьки...
А с финансами как? Может, в добробут?
Я не знала, что там все печально.
Смурфетта
• 23 сентября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Хрен редьки...
А с финансами как? Может, в добробут?
Ні, добробут не потянемо, лише державну.
Державні теж гарні є(лікарі), аби знати які.в гастровідділення.
КликОЛЬКА• 23 сентября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Хрен редьки...
А с финансами как? Может, в добробут?
15 т сутки .Цены там охренеть.
Смурфетта
• 23 сентября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Попробуйте второй раз вызвать скорую .
То вони з БСП, там же не лікують наче.
КликОЛЬКА• 23 сентября 2024
Ответ дляСмурфетта
То вони з БСП, там же не лікують наче.
Почему?в бсп лечат .В бсп нормальное гастроотделение,когда-то попала .
Рядом со мной
Смурфетта
• 23 сентября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Рядом со мной
Наскільки давно?
Це саме на БСП чи Лікарні #3?
КликОЛЬКА• 23 сентября 2024
Ответ дляСмурфетта
Наскільки давно?
Це саме на БСП чи Лікарні #3?
Давно лежала.Але вас забере швидка на Аоішера Навої в БСП, там кладуть в стаціонар
спальное место• 23 сентября 2024
Куда бы вы не приехали, без денег вас отправят в дежурную по хирургии больницу.
Кто дежурит - 103 звоните
Червона рута• 23 сентября 2024
Лежала в Александровской, был аппендицит и перетонит, врачи очень аккуратные, условия были норм.
Екатерина27• 23 сентября 2024
Попробуйте в 8 на Кондратюка. Но без направления и скорой шансы на госпитализацию почти нулевые
Не зви чайна• 23 сентября 2024
Вас примут в больнице, которая сегодня дежурит по данному направлению. Какая это, скажут на 103.
Сиреневая цапля• 23 сентября 2024
Ответ дляКлептоманка
Что за цирк. Кто дежурит, тот и возьмет.
Та да, такое ощущение что людям 10 лет и они не знают как это работает
Апофиозная• 23 сентября 2024
Вас не приймуть ні в яку лікарню, окрім чергової по вашому напрямку. Телефонуйте в 103 і питайте, куди вам під´їхати.
Апофиозная• 23 сентября 2024
Ответ дляспальное место
Кто дежурит - 103 звоните
І гроші тут ні до чого.
Зоряний Шлях• 23 сентября 2024
Або лікарня за місцем реєстрації до 14:00, або в чергову лікарню
Декілька років тому чоловіка госпіталізували, приїхали самі і Олександрівську (за місцем прописки), коли телефонували, то нам так сказали
Лікарня та лікарі там були адекватні (але не по Вашому профілю)
Фізик-ядерщик заочно• 23 сентября 2024
Я була в БСП...в мене апендицит запалився, температура і втрата свідомості за пару годин. Чоловік викликав швидку-повезли в БСП, відращу всі аналізи здали, зробили узі. І в операційну. Робили лапароскопію-шрам маленький 2 см ледь видно. Спасли життя мені, бо сепсіс почався вже! Лікарю дякую!!! Заплатив чоловік 5 тис грн на руки хірургу. І все! Ні копійки більше. Але пропонували звичайну полосну операцію безкоштовно-відмовився. 2019 рік.
Не бійтеся БСП, туди везуть людей тільки при смерті, в важкому стані-ясно, що не всіх можуть спасти, в кожного різна ситуація. Когось не довозять навіть, не встигають.
Фізик-ядерщик заочно• 23 сентября 2024
І ми не обирали лікарню-телефонували 103, швидка приїхала, забрпла мене і повезла в БСП, не ми це вирішували куди їхати. Сказав лікар на швидкій, що часу мало, подзвонив кудись в спитав де найшвидше є місце в хірургії-тому вони повезли в БСП.
Смурфетта
• 23 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
За гроші візьмуть всюди
Смурфетта
• 11 октября 2024
Лишу, тут повідомлення, після того як все пройшло.
Можливо, хтось буде шукати як і я відгуки
Отже, якщо ви з деснянського району Києва, то варто оцінити стан, та поцікавитись яка лікарня чергує.
У чоловіка була коліка, через каміння в жовчному, така що нічого не допомагало.
На ранок чоловік погодився вже куди небудь лягти у лікарню. Поскільки плану, не було, я нічого не вичитала, то вирішили їхати по швидкій.
У 7 годин ранку ще чергувала БСП. З 8-9 годин у них пєрєсмєнка, і чергувала би 3 лікарня.
Поїхав у БСП, умови- совок, намагаються підтримувати чистоту, але є таргани!!!!
Лікарі,видно компетентні, ходять з інтернами, та професорам оглядати. Коли поступили, взяли всі аналізи та узд, грошей не брали, і не просили.
Після огляду лікаря, всі ліки треба куплять, або самому,або близькі, а якщо не встані, то запропонують аби принесли з місцевої аптеки.
Контингент в палаті, різний, і люди з останніми айфонами, так і колишні ув´язнені, та колишні наркомани(або не колишні). Є і безхатьки, нікому не відмовляють у прийомі. За послуги саме крапельниць нічого не натякали.
Операція по видаленню жовчного коштує в 2 рази більше ніж у 3 лікарні.
А тепер про 3 лікарню- небо і земля. Шкода що так сталось що одразу не потрапили туди
Лікарі уважніші, умови кращі, ДЕШЕВШЕ, заходять питають як справи,чи треба допомога!
Вже сьогодні знаючи як сталось, і розуміючи що нічогоьне змінити- я би одразу відвезла чоловіка на машині у 3 лікарню. Ніякої БСП. Бо ментально, знаходитись там дуже напряжно не кажучи що лікарня таке собі місце. Все одно все за гроші.