Мороженная курица• 23 сентября 2024

А шо так можна було? ВПО

Ось в розмові зі знайомою вияснила що вона оформила ВПО.
Місто Бровари, це під Києвом. Живе тут 10 років, але прописана в Чернігівській обл, де конкретно не знаю.
І от вона ваажає має право, бо не прописана.
Оформила ще в 2022 і досі отримує.
Якось так противно стало..при чому це молода сім´я, забезпечена.
Щедрик• 23 сентября 2024
Завидуете?
автор Мороженная курица • 23 сентября 2024
Ответ дляЩедрик
Завидуете?
Ні противно. Це ж додуматись
Ушла и Пришла• 23 сентября 2024
Ответ дляЩедрик
Завидуете?
Чому? Хитрожопості чи вмінню найо....ти державу?
Мати тріля• 23 сентября 2024
Дивно,що досі отримає,адже в Чернігівській області воєнні дії давно закінчилися.
Ушла и Пришла• 23 сентября 2024
Ответ дляМороженная курица
Ні противно. Це ж додуматись
Автор, чиновники пиз....ть мільярди, у вас на всіх нервів не вистачить.
Щедрик• 23 сентября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
А держава нас ні?
Ушла и Пришла• 23 сентября 2024
Ответ дляЩедрик
А держава нас ні?
Влада так.
Аноним Первый• 23 сентября 2024
А не противно від розкрадених у вас мільярдів доларів, нашими депутатами та чиновниками? Там крадуть солідно, не ховаючись і не стидаючись. А ви мовчите про це і хаваєте зі сторінок смі. А тут прокинулось відчуття справедливості, бо хтось лишні три сотні отримав🤦🏼‍♂️
ПешитеБесАшипок• 23 сентября 2024
А в чем проблема? Человек все делает по закону
Ответ дляМати тріля
Можливо, якісь регіони і досі вважаються потенційно небезпечними
Щедрик• 23 сентября 2024
Ответ дляАноним Первый
Да просто завидует. Тоже так хотела бы, с депутатами не потягаешься, а так как простая броварчанка тоже могла бы
Ответ дляЩедрик
Да при чому тут заздрість?! Це таке вже жлобство, я не знаю
Ушла и Пришла• 23 сентября 2024
Ответ дляЩедрик
Ви вже своє вкрали, з депутатами потягались? Все добре у вас?
Кракадэ• 23 сентября 2024
Якщо вона має право отримувати допомогу впо, від чого вам противно? Менше дивіться у чужі гаманці.
Аноним Первый• 23 сентября 2024
В країні більше 40% населення за межею бідності, люди бідують і стан погіршується з дня в день. Ті копійки що отримує ця жінка, підуть їй на хліб, не більше. Вона не збагатиться на цьому аж ніяк. Це не тцкашнік, який купує собі нєдвіжку в іспанії чи машину коханці.
Щедрик• 23 сентября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Занимайтемь своими делами, обсуждайте на советчице простых украинок, а с владой я сама разберусь
Ушла и Пришла• 23 сентября 2024
Ответ дляАноним Первый
Тоді чому інші, хто нікуди не поїхав не мають права на допомогу? Тільки тому що прописки іншого міста немає? Пенсіонери її зараз на потребують, інваліди?
сказочное_Бали• 23 сентября 2024
Моя соседка оформила впо всей семье в Винницкой обл, у мамы в селе, сама из Одессы...Получала деньги, пока в Ирландию не уехала. Хитропопых хватает.
Мати тріля• 23 сентября 2024
Ответ дляМороженная курица
Навряд, можливо це ніхто не проконтролював і якщо це виявлять, то вимагатимуть повернути,все що вони отримали. У мене знайому за два місяці змусили повернути, а іншим нічого не було, кому як пощастить.
Ответ дляУшла и Пришла
От от..це молода здорова кобила і така ж не одна. Додайте ці копійки до пенсії дійсно потребуючої особи, так нє
Белая котичка• 23 сентября 2024
У меня есть, вернее, были знакомые, которые выехали в ЕС, но до того успели оформить впо. И получали, пока эти выплаты не отменили почти всем. Ну вот такие не особо честные люди. Мы давно не общаемся, вряд ли жизнь ещё сведёт, и мне не жаль) Не люблю таких мелочных и хитросделанных.
Злюка бобер• 23 сентября 2024
Ответ дляМороженная курица
Вона має на це право по закону.
Ушла и Пришла• 23 сентября 2024
Ответ дляЩедрик
да да розбирайтесь
Аноним Первый• 23 сентября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
В сьогоднішніх умовах, любий українець, має право витиснути з держави по максимуму, дивлячись на відношення держави до людей. інша справа, що тиснути нічого, бо соціальна підтримка в нас нульова.
СКИБИДЫШь• 23 сентября 2024
Ответ дляАноним Первый
От всех противно.
Мы впо из Донецка. Дочка с 18 лет официально работает, сейчас она фоп.
Банк 1 из 2 возможных, сказал не положена е Оселя под 7%, у вас и у семьи есть жилье.

Знакомые тоже из Донецка со своей квартирой в Киеве, 5 человек, каждый месяц получают гуманитарку и гроши
Ответ дляБелая котичка
От саме дріб´язкових, да.
Знаючи рівень доходу, то на каву чисто
Ушла и Пришла• 23 сентября 2024
Ответ дляАноним Первый
Ви самі собі суперечити. Жіночка не переселенка і отримує допомогу. Тобто одному мед і ложкою, іншому нульова?
Да будет так• 23 сентября 2024
Ответ дляМороженная курица
Ні противно. Це ж додуматись
Я поражаюсь таким людям, в предыдущих темах люди переселенцы выбивают эту помощь а тут просто дают. Но у меня сомнения есть, ВПО дают у кого нет работы или малообеспеченный.
Аноним Первый• 23 сентября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Одиниці можуть щось там отримати, хоча підтримка потрібна усім українцям. Тому, хто може щось собі взяти, нехай користується цим.
Да будет так• 23 сентября 2024
Ответ дляКракадэ
Так я тоже ВПО, переехали семьей без гроша, но выплаты не получаем, т.к муж сразу пошел на работу и нам не положено.