Столічна штучка• 25 сентября 2024
Порадьте, де купити звичайні рамки: 50х70 / 40х60
Тобто великі. Не малі. Розміра вказала приблизні
На jysk є по 350 грн - 50x70см по акції. це дорого чи норм? Бо мені треба багато.
Дякую
Моя улюблена страшко• 25 сентября 2024
Де купити не підкажу. Але звертайте ще увагу на те, чи вам із склом, без скла чи з пластиком замість скла.
Бо в ікеа, наприклад, рамки не із склом, а з прозорим пластиком.
А так в фото магазинах подивіться, в багетних майстернях можна замовити, але дешево не буде.