ЯниЯ• 25 сентября 2024

Учбовий матеріал на курсах англ для дітей

Дитина(4р.) ходить в гурток, сказали в цьому році вчитись будуть по книжках та роб зошитах.
Запитали чи згодні придбати за 800 грн, можливо буде знижка. Згодні.
Виставили рахунок 850 грн
Сьогодні отримала- погуглила на пром юа 450 грн комплект.
Ну логічно що це бізнес, однак, я не думала що буде аж 100% націнка. Якось неприємно.
Напевно це нормальна,стандартна ситуація? Жалкую тільки шо не попитала чи можна самостійно придбати.
энциклопУдия• 25 сентября 2024
Може, то оригінальні підручники, а на промі роздруківки усілякі

Вообще не факт• 25 сентября 2024
Дитина, що правда старша за вашу, теж займається англійською. Вчителька скинула приклад підручника та робочого зошита, сказала купуйте де вам зручно. На ОЛХ знайшли за 280 грн. Але це репринт. А оригінал дійсно щось під 800-900. Може ви теж бачили репринт з ламінацією першої та останньої сторінки та на пружині?
До речі ми взяли репринт, вчитель сказала, що не принципово
Ms. Любмая жена• 25 сентября 2024
Настоящие всегда были дорогие, это британские учебники
АфродитаПетровна• 25 сентября 2024
Оригінальні коштують 700-1000грн наврят чи взагалі є накрутка. На Промі копії, які не можна приєтнати до електронної платформи, яка є в більшості сучасних підручників.
автор ЯниЯ • 25 сентября 2024
Дякую, дівчата, за прояснення ситуації. Дійсно там репринт. Може десь є +/- дешевше ніж на оригінальних сайтах., але на сайті брітіш бук, дійсно такий комплект ще дорожчий.
Дуже соромно, що так подумала