Сусідка знизу• 26 сентября 2024
Нарыв под кутикулой
4 дня назад делала аппаратный маникюр себе, впервые.
И видимо повредила под кутикулой
Нарвали 3 пальца.
2 прошли, а 3 до сих пор.
Гной выдавливаю каждый день.
Чем его помазать чтобы прошло?
И видимо повредила под кутикулой
Нарвали 3 пальца.
2 прошли, а 3 до сих пор.
Гной выдавливаю каждый день.
Чем его помазать чтобы прошло?
Злюсь до кипіння• 26 сентября 2024
Мне от такого зеленый бальзам ‘Спасатель’ помогает, но у меня без гноя, только задерки, краснота и болезненные ощущения. Если гной, то левомеколь попробуйте
Natalia505• 26 сентября 2024
Ілон мазь працює чудово. Можна просто ватку намочити Хлоргексидином і потримайте хвилин десять. За добу зазвичай проходить
Покорительная• 26 сентября 2024
Левомеколь под пластырь на ночь. Утром промоете хлоргексидином или спиртом и фукорцин.
Зоряний Шлях• 26 сентября 2024
Йод 100% поможет, на ноге было, хирург выписывала йод утро/день 4-5 дней
Бодіпозітівна• 26 сентября 2024
Сольові гіпертонічні ванночки, не гарячі. Після них левомеколь.
Свої інструменти теж варто обробляти деззасобами і ... вчитися робити апаратний манікюр, можна так напиляти, пошкодити матрикс і в подальшому на все життя мати покороблені пластини. А можна напиляти і заробити мобі алергію на матеріали. Я восьмий рік в темі, чисто апаратний не роблю, завжди комбі, причому з безпечною фрезою, скільки не пробувала різними фрезами на різних швидкостях, завжди натираю шкіру і довше роблю, ніж комбі. Тому ось так.
Сусідка знизу
• 26 сентября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Я робила комбі теж.
Кутикулу зрізала ножицями.
А саму чистку фрезою
Кутикулу зрізала ножицями.
А саму чистку фрезою