Ліплю вареники• 26 сентября 2024
Що краще використовувати для обробки рук?
Мова про щоденне використання після вулиці та туалету:
Результат:
вже голосів:
6 (50%)
Спиртовий антисептик
3 (25%)
Свій варіант
2 (16.67%)
Подивитися відповіді
1 (8.33%)
Хлоргексидин
Ліплю вареники
• 26 сентября 2024
Ответ дляМerida
Помыть с мылом?
Мені цього не достатньо, туалет не дуже чистий (офіс). Після миття все одно потрібно відкривати двері, і вже знову рука брудна.
Ліплю вареники
• 26 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
ви шо руки обсикаєте в туалеті?
Я чекала саме на вас))
Ответ дляЛіплю вареники
Салфеткой открывайте. Будете пользоваться на постоянке химией - будете сушить руки. Потом трещины и инфекция с ручек к вам попадёт. Так что мыло, вытерли руки, взяли салфетку, открыли дверь, выбросили салфетку
Суцільна зрада• 26 сентября 2024
Я за миття рук, звичайно. Але якщо хочете саме чимось, то я за саморобний санітайзер(спирт, гліцерин, вода та ефірна олія для запаху по бажанню). Рецепт з пропорціями є в інтернеті В ковід тільки таким користувалися. За рахунок гліцерину не так сушить руки