Гага Газу• 26 сентября 2024
Відстрочка
Доброго дня. Чоловік звільнився з ЗСУ, йому дали відстрочку до 4.10.2024. Вже подали на продовження. Чи може бути відмова? Дякую.
Броніки для Моніки• 26 сентября 2024
Дивне питання, ми ж не екстрасенси, щоб знати по якій причині відстрочка і які документи подавалися.
Гага Газу
• 26 сентября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Ми не знаємо. Дивлячись які в нього підстави для відстрочки
Жінка інвалід 2 група.
Ответ дляmanu1
Надо было уже подаваться с 9.11 все-равно будете ходить потом побновлять, смысл сейчас на пол месяца
А в связи с чем отсрочка? С увольнением?
Якщо вони оформлять, то вона подовжується автоматично, кожні 3 місяці, якщо будуть продовжувати військовий стан.
Ответ дляmanu1
Кто такое сказал? Что автоматом продолжается?
Надо ходить и лично обновлять каждые 3 месяца
Це з практики по людям, які мають відстрочки, я веду в/о на підприємстві і зараз продовжується автоматично, мої працівники нікуди не ходять. Можливо у кожного ТЦК свої правила, в Полтаві зараз так.
ЄвгеніяЕвгения• 26 сентября 2024
Ответ дляЮльчик_13
Жінка 2 група інвалідності.
у вас потреба в постійному догляді?