Ms. При теле• 26 сентября 2024
Заміна тимчасового водійського посвідчення за кордоном.
Знаю що в дії можна замінити на електронне. А як щодо пластика? Чула, що є така послуга відправки по почті? Хто в Польщі з таким стикався?
Бабка-байкерша• 26 сентября 2024
зараз не відправляють, в У хай отримають ваші родичі і вам перешлють поштою
Ро30BbIu_CJIoHuK• 26 сентября 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Там може отримати лише власник посвідчення. Іншим не віддають. Я їздила міняти в Україну
Котомафия• 26 сентября 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Дивлячись, який співробітник. У нас віддали родичам, у яких таке ж прізвище. Це одне посвідчення. А інше у ДП документ обміняли
Ро30BbIu_CJIoHuK• 26 сентября 2024
Ответ дляКотомафия
Дп Документ уже теж не міняє)
Ms. При теле
• 26 сентября 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Навіть по довіреності? Жах…
Котомафия• 26 сентября 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Дп Документ уже теж не міняє)
О, значить ми встигли.
Сусідка зверху• 26 сентября 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Чому не відправляють? Написано, що є міжнародна доставка.
Ms. При теле
• 26 сентября 2024
Ответ дляСусідка зверху
А де написано? Якщо не секрет
Сусідка зверху• 26 сентября 2024
Ответ дляMs. При теле
А де написано? Якщо не секрет
Електронний кабінет водія, 960 грн міжнародна доставка.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 26 сентября 2024
Ответ дляКотомафия
О, значить ми встигли.
Ми теж встигли. Я саме сьогодні уже забрала конвертовані права в новій країні на 10 років. Цей квест закінчено) в цьому році ми взагалі сильно просунулися і дуже задоволені. І з документами, і з мовою, і з кваліфікованою роботою)