САМ_ТАКОЙ• сегодня в 01:24
Мені стидно що я трусіха і вибираю життя в Києві, аніж переїхати в іншу країну
Тут в мене гарна робота, бізнес
Тут чоловік, який не виїздний
Тут батьки
Там - я втрачу себе, свою родину, не бачитиму батьків.. але діти матимуть шанс на вільне життя без війни
Як же це важко( дітям вже 14 та 15 років.. і я б дуже хотіла дати їм щасливе майбутнє…
Поділіться своїм досвідом
Тут чоловік, який не виїздний
Тут батьки
Поділіться своїм досвідом
годовасик• 1 час назад
Ответ дляк.Буланова
А то, что их скоро отправят на войну, вам не трудно осознавать?!
А скільки виїхавших загинуло і дітей включно, у МИРНИХ країнах, вам важко усвідомити? Скільки там районів у містах, в якій взагалі не можна зайти білій людині, що в Європі що в Америці? Це точно не про безпеку.
А ви впевнені що ваших нікуди не відправлять? Моя подруга мешкає у Німеччині у Касселі. Розповідає мені, що там підготовка до війни йде повним ходом, сирени тестують, укриття роблять. Тому і медиків беруть працювати без підтвердженого диплому ( якраз вона там так і працює), і пропонують спрощену систему отримання громадянства. Тут дуже хваляться багато, що вже отримали громадянство або майже отримали? Так потім подивитесь на демократичну воюючу Європу. І так, хоч в їхньому районі немає чорних, але в сусідніх це просто жах - бійки, алкоголь і наркотики як цукерки в обігу, і поліція не приїздить навіть на вбивства. Подруга і її родина увечері гуляти не виходять зовсім.
No problems• 1 час назад
Ответ дляМульйонерша
+++ Київ так хр*ново живе, що на заняття з фігурного катання з тренером треба місця хапати, як на поїзд до Варшави))) І ціна та сама, і бронь розбирають за 5 хвилин, і запис на місяць наперед.
А что вас удивляет?) Тренера тоже люди и повыезжали многие. За границей тренер по фигурному катанию не останется без куска хлеба)))
А людям, что остались жить в этом трешняке - им надо хоть что-то для детей, какие то кружки, чтобы не поехать мозгами , хоть какая то иллюзия нормальной жизни. Вот и очередь. Предложение на такие услуги меньше, спрос - больше.
к.Буланова• 1 час назад
Ответ длягодовасик
Чого мені повинно бути соромно за те, що лишилася в своїй країні, а не побігла по світу з простягнутою рукою розмахуючи українським паспортом? Мені соромно за мігранток, які колись були моїми земляками, а тепер лізуть на український форум лишити тут наповнення свого кишківника. Це ж звичайно від щастя і впевненості від того що зробили правильний вибір. Виглядає це максимально надолуго і смішно. Це все одно, що сидіти в домовому чаті за старою адресою, переїхавши в інший будинок в ’кращі’ умови, і розповідати тим хто залишився у будинку за старую адресою, що от мені на новому місці набагато краще і я до вас не повернуся, бо у вас все погано і буде ще гірше.
Тож кожного разу попадаючи на такі теми- чітко розумію, що правильно зробила що лишилася.
Читая таких как вы тоже все, кто уехал, понимают, что правильно сделали, что уехали
И чисто для вашего понимания, хотя вы вряд ли это поймёте - в правилах форумах не написано, что здесь разрешено писать только тем, кто живёт в Украине
к.Буланова• 1 час назад
Ответ длягодовасик
Нет никакого упрощения получения гражданства в германии
Сирены есть во всех странах ЕС уже лет 20, а то и больше
Пишите дальше то, о чем вы не в курсе
Реанимация• 1 час назад
Ответ дляПросто Фіфа
Боже,яке щастя, що вони не ростуть у всіх цих традиціях корупції і ’ людина людині вовк’, постійних революцій і трагедій.
Ну автор взагалі не про те
І те, що в Європі нема корупції це міф
Танцепесенная• 24 минуты назад
Ответ дляДеловитая
Вы из Харькова для меня герои.Как вы там живете при постоянных обстрелах?Не страшно?
Страшно.
Іноді вже просто не звертаєш увагу.
Коли дуже гучно, вибухи, то на роботі йдемо до коридору, де нема вікон.
Але ж багато людей працюють на відкритому повітрі або в кіосках.
Але не можна казати, що тільки харків´яни герої. В багатьох містах України (не буду писати конкретно назву міст - думаю, і так всі знають) так живуть.
А герої - це ті, хто нас захищає!
Іноді вже просто не звертаєш увагу.
А герої - це ті, хто нас захищає!
Айболитная• 21 минуту назад
Ответ длягодовасик
Сколько? Вы думаете нет криминала в Украине и люди и дети не погибают от рук своих же ? Полно случаев, намного больше, чем единичные в Европе, если учитывать статистику преступлений и убийств, без войны
А так, не только же погибают
Кому то,может, и это за счастье, родственница операционная сестра, после каждого обстрела привозят людей, детей покалеченных на ампутации, операции. Потом просто инвалиды по жизни никому не нужные. Это очень страшно, в новостях их называют пострадавшие, да и все
Но у большинства тех пострадавших жизнь уже сломалась навсегда
А так, не только же погибают