Садова гойдалка• Изменено 12 июля в 07:56
Колготки сыну в 14 лет
Прошу отвечать адекватных , не тролей
Планирую заранее закупать одежду на осень зиму та которая сейчас дешевле
Сын носит колготки в холод, ничего против не имеет
Хочу заказать в школу колготки без носка
И По дому колготки обычные
Какую марку посоветует попробовать ?
И По дому колготки обычные
Какую марку посоветует попробовать ?
Садова гойдалка
• 12 июля в 12:03
Ответ дляАльдебаран
4 страницы женщины подкармливают тролля извращенца...Фубля.
Дякую, тепер я зрозуміла що тут одні неадекватні
ХтоЯкщоНеЯ• 12 июля в 12:10
Підштанники сину купую дешеві в Прімарк, кращі в C&A, ще кращі в Юнікло.
Садова гойдалка
• 12 июля в 12:12
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Юнікло?
Фенте Фря• 12 июля в 12:19
Что за тролльная тема? Мой сын в 14 уже сам заказывал себе одежду по интернету, я только оплачивала если была согласна с ценой. Выбором одежды не занималась
ХтоЯкщоНеЯ• 12 июля в 12:21
Ответ дляФенте Фря
Тема може і трольна. Але я 14-річнрму сину одяг сама купую ще. З ним перед тим узноджую. Він би собі міг купити футболку, джинси. Але труси і підштанники він точно не знає де купити краще.
Гравіцапа• 12 июля в 12:46
Ответ дляСадова гойдалка
Ну они просто такого формата , два швы такие же , в 13 вот эти носил что справа
😁😁😁
Вітаміни косметика• 12 июля в 12:53
колготки? в мене дівчата з 10 вже лосини-термобілизну носять. Колготки то мамо жесть...Не кажжіть так - то син скаже таке його засміють-затролять
Вітаміни косметика• 12 июля в 12:55
Ответ дляУшла и Пришла
Автор конечно троль, но я поржала.
Представила своего тринадцатилетнего ростом 181 см и 45 размером ноги в колготках... дюна...
а я представила - підліток -перший секс- зніма штани, а там колготи- дівчина булаб у шоці
Видящие_помогите• 12 июля в 12:55
Вы наверно тролите. У меня дочка зимой с 10 лет под брюки носит термобелье (лосины с начесом, без кармашка как для мальчиков). Потому что удобнее носки каждый день менять, чем стирать колготки.
ИМХОля• 12 июля в 13:14
Ответ дляЛокшина на вухах
Не шутите так,по поводу ноаозеландской шерсти ,это только на бумаге написано ,но в составе ее нет
.
Сейчас одежду вообще не понятно с чего делают,такое ощущение ,то с переработанного сырья ,или с пластиковых бутылок,качество ужасное
.
О чем вы говорите, Icebreaker в мире чуть ли не первый по производству высококачественного термобелья и расположена компания именно в Новой Зеландии.
Мульйонерша• 12 июля в 13:37
Ответ дляСадова гойдалка
Дивний висновок. Вам написали купу порад і назви ТМ. Навіть якщо ви такий « динозавр» , яка ніколи не чула про термобілизну , то ось нагода нарешті загугли . Термобілизна є двох типів загалом, для активного спорту / життя , яка переважно синтетична і для зігрівання, там вже різні комбінації натуральних і синтетичних матеріалів.
Зяблик протестант• 12 июля в 16:18
Ответ дляСадова гойдалка
Замолвила оці були дуже малі , розчарована , це підшипники були на холод , легкі шерстяні
Твою ж за ногу...... Мамо, купіть парубку термобілизну якісну, ну не повірю що ви опанувавши порадницю і в цілому інтернет не знаєте про її існування, а надягаєте дорослому хлопцю колготи в рубчик з двома швами.....
Садова гойдалка
• 12 июля в 23:35
Ответ дляЗяблик протестант
Так воно без носка, хіба це колготи ?
Зяблик протестант• 13 июля в 11:30
Ответ дляСадова гойдалка
Так воно без носка, хіба це колготи ?
ну звісно воно в цілому виглядає як колготи, хто там буде додивлятися є носок чи немає. Якщо хлопцю перевдягатися на фізру то це типу так само недолуго як наприклад рукавички на резинці і ніхто не буде додивлятися чи є там носок знизу чи немає. Хлопчаки взагалі скептично в такому віці ставляться до будь-яких підштанників, я своєму купляла штани дуже телющі бо взагалі був період що відмовлявся термобілизну надягати. А такі з двома швами на дупі то взагалі треш.
Садова гойдалка
• 13 июля в 17:04
Ответ дляЗяблик протестант
Я бачила багато таких купує колготок хлопцям, ви не носили з швами? Чи ваші діти , що в цьому не ок , він може показати замок , я ж не заправляю йому футболку в колготками коли він в школі, резинку можна приховати
Садова гойдалка
• 13 июля в 17:32
Ответ дляЗяблик протестант
Я вам принципово скину фото що це виглядає гарно і дуже зручно , дуже зручно, і чому дитина не каже що їй не зручно, а слухається і одягає ?
Зяблик протестант• 13 июля в 18:11
Ответ дляСадова гойдалка
та боже ви можете хоч в чому завгодно його відправляти ходити взимку, вам тут сто чоловік написали що це не дуже ок в 14 ходити в колготах в рубчик і замість цього порадили гарну ’дорослу’ спідню чоловічу білизну, бо якщо все одно треба купувати, то краще вже відразу нормальний варіант. Але як вам хочеться ті колготки то носіть. Чому син слухається - то маса варантів, в нас в класі теж Русланчик носив штанці на підтяжках, бо був синочка корзіночка і слухався маму, але хлопці з того трохи кепкували)))
Садова гойдалка
• 13 июля в 18:26
Ответ дляЗяблик протестант
Розумію вас, але якщо взяти зо він і класі лідер , подобаємося дівчатам , взимку наприклад що такого якщо дівчинка побачить його в кальсонах, чи дійсно може подумати що колготи, хмм
А слухається через те що і самому може подобатися колготи в тепло, він казав що товсті підшипники не зручні
На_оба_рот• 27 июля в 21:57
Моя донька 13-ти років категорично нічого не піддіває взимку, тому просто купую теплі штани. Ненавидить колготи як піддьову років з дев´яти.
На_оба_рот• 27 июля в 22:01
Хоча як були морози, то під комбінезон для катання з горок, одягала мериносові підштанники. Чиста мериносова шерсть не колюча, приємна до тіла і тепла.
Садова гойдалка
• 03 августа в 15:55
Ответ дляНа_оба_рот
Під скажете посилання ?
Садова гойдалка
• 03 августа в 16:04
Ответ дляНа_оба_рот
А що замість колгот ?
УжеВотДа• 09 августа в 13:37
Ответ дляСадова гойдалка
Можно фото? Сами покупали или как я сыну?
У меня пацан в 14 - 182 см 43-44 нога.
Какие колготки ??? Вы шутите , мамочка.?!
Хб гамаши на мороз сильный есть. Не кашлатятся. За зиму пару раз вроде пододевал.
В основном не хотел.
Садова гойдалка
• 10 августа в 08:40
Ответ дляУжеВотДа
У меня пацан в 14 - 182 см 43-44 нога.
В основном не хотел.
Носит хб гамаши как колготки, 2 полоски спереди сзади, а права одевать или нет, не даю, мал еще, еще и футболку в колготки заправил если нужно