ПростоБелка• 26 сентября 2024
З дому на оренду. Треба фоп?
Це якщо коротко.
Взагалі я майстер депіляції (воскова, шугаринг), працюю вдома в окремо відведеному кабінеті.
Хочеться мені змін, думаю взяти окремий кабінет під оренду, облаштувати і працювати там
Але, я немаю документів, працювала неофіційно
Чи треба мені відкривати ФОП, якщо піду на оренду? Чи не обов´язково?
Як бути? Містечко невелике, 8тис населення
ПростоБелка
• 26 сентября 2024
Знаю-знаю це все. Але я нещодавно розпочала. Клієнтів не багато
Не стягнула б податки, оренду, витратні матеріали і тд.
Зілля до весілля• 26 сентября 2024
Ответ дляПростоБелка
А штраф стягнете?
Там не такі великі податки
ПростоБелка
• 26 сентября 2024
Ответ дляЗілля до весілля
А штраф стягнете?
Там не такі великі податки
Я вас почула. Дякую за діалог
Жена аллигатора• 26 сентября 2024
ФОП ухилянти, бісять такі, ви молодець що хоч замислитись, так, вам давно вже треба оформити ФОП хоч з дома хоч з оренди
Весела моль• 26 сентября 2024
Ответ дляПростоБелка
З жовтня будуть ще більші податки
Жертва интернета• 26 сентября 2024
Коли працюєте вдома, вас хоч не бачить ніхто). А будете орендувати на виду, звісно зайдуть перевіряючі та спитають документи.
Пишу, не читаю• 27 сентября 2024
Автор, дивлячись де будете знімати кабінет. Шукайте щось закритого типу, а не відкритий салон і працюйте, як працювали. Всі чесні і правильні, нехай попросять депутатів заплатити податки з усіх своїх статків.