Б´ю байдики• 27 сентября 2024
Мами трьох, як ваша менталочка?)
Як взагалі все стягуєте, як на все вистачає часу?
Бандитка Сью• 27 сентября 2024
Що це за ’стягуєте’? Це нове слово чи перекладач розважається?
Любительница• 27 сентября 2024
Я вообще не представляю как вы решились родить третьего)
Для меня даже второй слишком сложно
Сунуся в чужі справи• 27 сентября 2024
Норм
В мене 4.
Головне вміти організувати дітей в побуті. Все.
В мене 4.
Сижу_и_плачу• 27 сентября 2024
Нормально все.Один школяр,2 студента.Маму забрала вже не легку,але в туалет піднімається.Я на роботі 7-19,басейн стараюся,ще й уроки перевіряти.Готовка я рідко,хто може,той і готує.Ну і в вихідні то вже відпочиваю,все роблю,тоді кайф.
Намакушка• 27 сентября 2024
Зависит от типажа матери. Если ей на все пофиг и дети сами по себе днями, то все ОК. Я таких знаю. Второй пример - обеспеченная мама, там няня у детей.
Я например мама-квочка, понимаю, что мне одного с головой, потому что моя кукуха помашет мне рукой.
Как справляются с тремя, я даже не представляю))
Намакушка• 27 сентября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Норм
В мене 4.
Вы правы)
Но я так люблю когда пишут как годовалые погодки вареники лепят
Сунуся в чужі справи• 27 сентября 2024
Ответ дляНамакушка
В першу чергу страждає ваша та одна дитина, бо ви на ній зациклені.
В мене подруга така ж сама.
Одна дитина. Вона їй дихнути не дає.
В мене подруга така ж сама.
Одна дитина. Вона їй дихнути не дає.
Правильно_Валерчик• 27 сентября 2024
Не думаю, що 2 чи 3 дитини чимось кардинально відрізняються. В мене часу повно, думаю планувати третю
Намакушка• 27 сентября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
В мене подруга така ж сама.
Одна дитина. Вона їй дихнути не дає.
В мене подруга така ж сама.
Одна дитина. Вона їй дихнути не дає.
Нет, я даю свободу, но я в быту немного не успеваю. Я не из тех ’крайних’ мам, которые в 15 лет вытирают попу и гуляют вместе на площадке. Таких тоже знаю, это печальная картина. Там детей действительно жаль.
ПодругаМужа• 27 сентября 2024
Не зрозуміла,що таке манталочка і куди стягується,що воно нарисало
Все і одразу• 27 сентября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Тю, так якщо не готувати на 2+4+1 , то що ж тут такого??? Готовка -найскладніше. А так розпихав всіх в садочок, школу, універ - назад дорогу знайдуть. Істи самі приготують. Чи у вас мама готує на всю сім’ю?
Он, дівчина писала: все сама - але дід водить -забирає дітей зі школи, а мама готує і з дачі продукти. Двое дітей. А у неї кар’єра.
Намазюкана нішою• 27 сентября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну-ну
Намазюкана нішою• 27 сентября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну то чим відрізняються?
Ви ж плануєте третю дитину. Побачите
В фінансовому плані розхід у 1.5 +
Думаєте, часу менше?
В фінансовому плані розхід у 1.5 +
Думаєте, часу менше?
Б´ю байдики
• 27 сентября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Ну чого ж одразу воно, зла жіночко, дивіться, я вам поясню, стягувати - радити собі з чимось, мати можливість щось зробити, мати відповідну кількість сил і/або вмінь щось робити. Дуже влучно, як на мене!) вчіть рідну мову, набирайтеся більшого запасу слів і тоді буде всім щастя!)
Всім шампаньського• 27 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
ну і срач на кухні жесть
Удалено администрацией...
УжеВотДа• 27 сентября 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Удалено администрацией...
Правильно_Валерчик• 27 сентября 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Ви ж плануєте третю дитину. Побачите
В фінансовому плані розхід у 1.5 +
Думаєте, часу менше?
В фінансовому плані розхід у 1.5 +
Думаєте, часу менше?
Розхід - не проблема. Часу в мене досить, старші вже самостійні
Крим мій• 27 сентября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
В мене подруга така ж сама.
Одна дитина. Вона їй дихнути не дає.
В мене подруга така ж сама.
Одна дитина. Вона їй дихнути не дає.
Це дійсно так, мене від мами квочки врятувало,що в мене не одна дитина. З першим сином була дуже зациклена на ньому.
Крим мій• 27 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Удалено администрацией...
Життєве фото, не інстаграмне. Де це там свинарник? М´ясо яким дитина ліпить на столі це свинарник???
Анонім Секретар• 27 сентября 2024
Мама двох. Сама виховую майже з народження. Зараз наближаємося до підліткового віку. Сіпаюче око то вже перманентний стан
От зараз сиджу п´ю каву, відправила в школу. Хотілося прибити з самого ранку.
Якраз думала вранці. У мене або чисто в квартирі, або я маю час на себе і спорт. З роботою,дітьми і те, і інше я не встигаю.
Анонім Секретар• 27 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
ну і срач на кухні жесть
Де? Там тільки стіл видно на якому ліплять вареники
Броніки для Моніки• 27 сентября 2024
Ответ дляБандитка Сью
Це використовують люди з низьким інтелектом.