Карапулька• 27 сентября 2024
Чому батьки забороняють дітями бути квадроберами? В чому небезпека?
Як ви до цього явища ставитесь?
Зілля до весілля• 27 сентября 2024
вашим мы не забороняем. пусть скачут раком и едят землю. нам пох
Анонимарик• 27 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
А скільки відео з ,,нормально,, вдягнутими дітьми де вони нищать чиюсь власність, калічать когось чи знущаються психічно. Ви ж розумієте що справа не і вигляді дітей? Якщо в дитини замість мозку горошина, то навіть ангельський вигляд не зробить з неї нормальну людину.
Ви цілком праві. Мозку нема - проблема для усіх. Квадробери просто надають можливості розширити коло небезпечної дурні, так би мовити.
Добротная• 27 сентября 2024
Ответ дляLediBlac
Каждый спорт ( в нормальном понимании) развивает определенный набор мышц. Плавание влияет на позвоночник. Человеку свойственно прямохождение, усиленный позвоночник помогает удерживать внутренние органы , не сдавливая и не перекручивая их. Бег укрепляет ноги, формирует объём лёгких, который способствует обогащению лёгких кислородом в полной мере. Армреслинг развивает руки. Футбол, баскетбол, волейбол учит ловкости, мыслить на ходу и работать в команде. Шахматы- это Тоже спорт, тут даже описывать не хочу, если не понятна ценность этого вида сразу, то говорить бесполезно. А чем полезна квадробике? Неестественное положение тела во время подражания походке и повадкам животных?
На деяких індивідах еволюція дає задній хід, от і вертаються до постави мавп.
ГейТуда• 27 сентября 2024
Ответ дляАнонимарик
Небезпечна дурня або є, або її нема. Не котячі вуха і хвіст змушують людину до дурні, а її характер.
Малинка• 27 сентября 2024
а як можна ставитись -якщо дітям нав´язують дебілізм, тупізм і роблять з них тварин.....ще й психлікарні позакривали((( А наступним кроком буде нав´язлива зміна статі: дівчата повинні бути хлопчиками, а хлопчики -дівчатами... і дозволу по зміні полу від батьків не треба!!!!! (в інших країнах вже зараз є така практика) Далі ви самі розумієте розвиток подій
іронічна антитеза• 27 сентября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Да, к сожалению. Закидывают эксперимент и смотрят. А дурачки с неокрепшим мозгом и рады «новомодному»
Бджолина королева• 27 сентября 2024
Ответ дляНе любовница
с ноги?
москаль с болота, в Украине так не говорят - говорят ударить ногой в пасть.
спалился еще один.
Вы прикалываетесь про не говорят? )))
LoveYouOrNot• 27 сентября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Які експерименти? Стати твариною? Деревом чи що? Це якесь збочення
В садіках, школах і театрах теж одні збочення
А шо сталося?• 27 сентября 2024
Моё отношение к квадроберам прямо пропорционально степени нарушения ими моих границ. Если просто дети в масках и хвостах прыгают по травке,то это одно. Эмо,готы,геи,квадроберы- без разницы ,никого не трогают и ладно. Но как только они начинают лаять или кидаться на людей,то отношусь примерно как к агрессивным алкоголикам или психически больным людям. Обхожу их и стараюсь не подходить близко
LoveYouOrNot• 27 сентября 2024
Ответ дляА шо сталося?
А часто ви їх зустрічали?
ГейТуда• 27 сентября 2024
Ответ дляJasmin_852
Мечтаю этокому непонятному существу с ноги в пасть дать! Вообще, полная деградация.
Деградація розумова і емоційна це хотіти когось скривдити лише тому що не подобається його вигляд. І різниця в тому що ті діти нагріваються і забудуть про це, а от агресивні істоти такими і залишаться.
LoveYouOrNot• 27 сентября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Ви вважаєте це гарно - ? Йде діваха з мого росту , років 15 з хвостом, вухами та ламами🥵😫
Це її діло. Може ваша дупа і штани теж комусь не подобаються? Але це теж ваше діло.
LoveYouOrNot• 27 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Я отвечаю на ваши комменты. Которые вы пишете мне
так не треба було мене чіпати першою, ти диви яка
Мию вікна у мороз• 27 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Кто вас задевал?
LoveYouOrNot• 27 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
там матрьошка, вона по умолчанію має настройки агресії на 100 левелі
LoveYouOrNot• 27 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Кто вас задевал?
не включайте дурочку, а перечитайте діалог з першої сторінки
Мию вікна у мороз• 27 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Ну да, ну да
Мию вікна у мороз• 27 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Я прекрасно помню, о чем писала
LoveYouOrNot• 27 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Я прекрасно помню, о чем писала
ну і? згадайте, хто кому перший написав? зможете?
Розвідка Маші• 27 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Двигаться на свежем воздухе можно и по-другому
строєм всі стали і рухаються, еге ж.
світ багатогранний і ви не маєте права всіх строїти по своїм обмеженим граням
LoveYouOrNot• 27 сентября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
строєм всі стали і рухаються, еге ж.
більшість матрьошок застрягло в конформізмі, того дивуватись світосприйняттю нема чого
Мию вікна у мороз• 27 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Уже и на коммент ответить нельзя
Розвідка Маші• 27 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
А то, что не все украинцы знают украинский язык, вам не приходит в голову?
не приходить.
в Харкові на Барабані на початку 2000-х негри українською шпарили як рідною, біля школи кав´ярня є, власник сірієць. говорить російською але українську розуміє і коли я попросила сироп з смаком полуниці то не перепитував який саме.
а українець, який не знає української це лінгвоінвалід
Мию вікна у мороз• 27 сентября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
строєм всі стали і рухаються, еге ж.
Такая грань как квадроберство далека от нормальности
Мию вікна у мороз• 27 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Да, да, конечно
Мию вікна у мороз• 27 сентября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
не приходить.
Ага. Прям там
Розвідка Маші• 27 сентября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
З мене батько теж зривав пацифіки, і касети з роком ламав)
Не спілкуємось вже років 20.
А у мене в житті все склалося набагато краще за нього. Якщо порівнювати його і мої досягнення на 42 рочки.
Так що нічого крім конфлікту на рівному місці старорежимні батьки не отримають.
Теж мама. Донька квадроберством не захопилася, я її троллю, що вона позбавила мене радощів обирати їй хвостик чи вушка.
А всі ці пересмикування, типу тепер іди пісяти під кущик чи спи на коврику - це шори жмуть. І переляк, що дитина в 40 років гавкати буде.
Не дуже далекоглядно.
Всі в підлітковому віці чудять. В основному всі перебішуються. А конфлікти залишаються на роки.
Не спілкуємось вже років 20.
Не дуже далекоглядно.
квадроберство хоч відносно дешеве, основа пластикова під маску до 200 грн, фліс, нитки, клеєвий пістолет, хвіст можна купити будь-який простий за 200 грн теж.
а от фуррі то уже дорого. моя попросила хвіст їй на ДР, 350 євр, + основа більше 2000 грн. і погралась цим кілька місяців, а потім набридло :)