Томатико• 27 сентября 2024
Смачна тема: жінка на шиї у чоловіка?
Чи щасливі такі жінки, які мріяли реалізуватися, нічого не виходить і просто в 38 років сідають на шию чоловіку.
Я не вірю, що такі жінки щасливі бувають
А як же реалізація? А якже незалежність?
Фокус-Покус• 27 сентября 2024
Шо, опять амбициозных, успешных и счастливых волнуют безработные?
Воленс-неволенс• 27 сентября 2024
Кто так же как и вы формулирует предложение «на шее» тот так себя и чувствует.
Томатико
• 27 сентября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Да. Маю таку перспективу і думаю чи буду я щаслива у такій ролі?
Україна наше все• 27 сентября 2024
Не вірте. Всі люди різні. Не всім потрібна реалізація, і не всі це можуть
Білка в колесі• 27 сентября 2024
Ответ дляТоматико
Как захотите так и будет
Баба на горошині• 27 сентября 2024
Кому-то нафиг не нужна реализация, много девушек/женщин кайфуют от безработной жизни домохозяйки. Все слишком разные. Я год сижу, как Вы написали в теме, на шее у мужа. И это оказалось не для меня, я привыкла работать, так что сейчас нахожусь в активном поиске. Но это не значит, что все такие, как я.
Запароленое одеяло• 27 сентября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Це тролляк цікавить і не важливо безробітні вони чи навпаки.
Фокус-Покус• 27 сентября 2024
Ответ дляТоматико
Не попробуете, не узнаете. Чужой опыт вам не поможет
Козачка• 27 сентября 2024
Счастливые, почему нет? Пока в семье все хорошо. А если становится плохо, то уже не очень счастливые.
Зоркая Зорро• 27 сентября 2024
Ну я така, мені 37, я не працюю бо дитина з аутизмом і вийти на роботу я зараз не можу, вже 4 роки я в декреті, чоловік не дорікає, фінансує нашу сім´ю.
Томатико
• 27 сентября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Дякую
Швидка Настя• 27 сентября 2024
Головне, щоб вони вірили і були щасливі. А чи віримо ми, їм всеодно. Крім того, є чоловіки, які садять жінку собі на шию, їм так зручно)
Томатико
• 27 сентября 2024
Ответ дляМедсестричка
Давайте для початку порассуждажмо що таке щастя?
Гармонія, баланс у всьому.
Партизанка• 27 сентября 2024
Я не очень в этом плане счастливая.. В Украине была доцентом в университете. Сейчас имею подработку на 500€ у мужа в компании. Не могу вообще без своих денег. Но не чувствую себя реализованной. Не знаю в какую сторону двигаться. На кого-то работать уже не буду, мне 40 лет. Поддерживаю мужа в его проектах и бизнесе, но хочется что-то свое. Если что, вопрос совершенно не в финансах, а именно в реализации. Хотя я езжу часто с мужем на выставки и конференции, хочется иметь свои дела, отличные от мужа
Анонім Завгосп• 27 сентября 2024
Достатньо вже заздрити одна одній дівчата. Дивіться у свою тарілку.
Томатико
• 27 сентября 2024
Ответ дляПартизанка
Ось і у мене питання не у фінансах. Я зараз дуже добре заробляю, але є можливість розслабитися і нічого не робити. Чи зможу так? Мені 42, все життя на посадах, між людьми
Туся муся• 27 сентября 2024
Ви в слові сМачна, букву Р замінили.
Особиста справа кожного. Я майже 20 років працювала з 8:30 до 17:30 і з декретів вибігала раніше часу, як навіжена. А потім рік була вдома - тупо відпочивала. Не змогла, мені треба щось робити. Працюю віддалено - зараз це мій дзен. Як буде далі - уявлення не маю.
Війна змінила всі погляди. Робіть, що хочете!!! Головне, відчувати себе щасливим.
Швидка Настя• 27 сентября 2024
Ответ дляТоматико
А чому ні? Реалізуватись можна у будь якій сфері
Точу ляси• 27 сентября 2024
Ответ дляТоматико
Врят ли. Вы будете кайфовать первые пол года и отдыхать. А потом начненте на стены лезь и мужу мозг выносить.
Томатико
• 27 сентября 2024
Ответ дляТочу ляси
Блин (((
Точу ляси• 27 сентября 2024
Ответ дляТоматико
Блин (((
Ну если есть маленькие дети, сможите на них переключиться.
Медсестричка• 27 сентября 2024
Як на мене, щастя це короткотривале за часом відчуття задоволення, блаженства, втіхи.
Я захотів в спеку морозива, я його з´їв - я щасливий.
Чим більше таких моментів, тим більше людину можна назвати щасливою.
Якщо такі моменти часто приносить партнёр, моможна Казати про щасливі партнерські відносини.
Але також наше життя, помимо партнерства, це і самоідентифікація, і самореалізація, і відносини з батьками, і відносини з дітьми, і з друзями, і ваше місце в суспільстві. Все це має складати гармонічний малюнок вашого життя
Малая еще та• 27 сентября 2024
Ответ дляКозачка
Я не работаю, не хочу. Финансово независима. Когда в семье плохо, несчастливой становится любая женщина