Ніколи не збрешу• 27 сентября 2024
Ви відпускали дітей в табір з 7 років?
Всього на 3 дні, за менше ніж 100 км. Дитина хоче, я вагаюся
Результат:
вже голосів:
19 (51.35%)
Ні
16 (43.24%)
Так
2 (5.41%)
Результат
Цікавий писочок• 27 сентября 2024
З 5 років дитина в спортивних таборах.
Що старша, що молодша.
Це 7-10 днів
Не бачу проблеми
Що старша, що молодша.
Це 7-10 днів
Не бачу проблеми
Гадаю_По_шнуркам• 27 сентября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ні
тогда наверное нет - маленький еще
а вы смотрите сами
Точная копия плова• 27 сентября 2024
Мой в 6 ездил с сетрой 8 летней с ее учительницей, он ходил к ней на подготовку к школе
Потом в 7 с сестрой с преподавательницей по английскому
Одного бі с незнакомыми наверное не отправляла б
Цикавенная• 27 сентября 2024
да, в часе езды от города и с проверенным тренерским составом, на 2 недели
Помидорина• 27 сентября 2024
Донька поїхала в 10 перший раз, сама захотіла, до цього відмовлялась. Сину влітку буде 7, думаю, він би не справився, тобто рано ще
Сизоока бестія• 27 сентября 2024
В отличный небольшой лагерь от языковых курсов под Киевом, вместе с шестилетней племяшкой. На 10 дней, дети были в восторге. А мы как с мужем отдохнули))))))
Кіна не буде• 27 сентября 2024
Не відпускала, але моя і не хотіла. Це від дитини залежить,якщо вона активна, пробивна і хоче, то чому ні.
Ищу Аленя• 27 сентября 2024
Мій їздив в 5 і в 7 років, потім почалася війна. До 70 км. Але він дуже комунікабельний, ніде ніколи не пропаде, навіть якщо загубиться.
Зараз вже два роки не пускаю, страшно. Від ракети не врятуєшся комунікабельністю і кмітливістю.
Мати тріля• 27 сентября 2024
Цього літа вперше їздив, сину 7. Сам захотів. Він дуже самостійний, тому я не вагалася. Він задоволений і каже що поїде знову