Не против• 27 сентября 2024
Вы с мужем засыпаете в одно время?
Муж ждёт вас в постели или вы его? Или вы спите и просыпаетесь каждый в своём режиме?
Море Щастя• 27 сентября 2024
Ні, вже спить чоловік і кіт в його ногах. Я дуже рано прокидаюсь. Частіше 5-6, з котом разом.
Сонячний зайчик• 27 сентября 2024
Ми взагалі спимо окремо, в різних кімнатах, кожен з дитиною.
Ромашкинная• 27 сентября 2024
Вместе, выключаем телевизор и спать, только он унюхал подушку и уже храпит) а я могу ещё покрутится.
Жерица ночи• 27 сентября 2024
Звичайно разом. Що це за сім´я, якщо навіть спати в різнобій?
Вредняжка• 27 сентября 2024
По різному, загалом разом йдемо спати, але інколи хтось раніше, а інший чи працює чи якісь відяхи за компом дивится
Не против
• 27 сентября 2024
Ответ дляGaleTTa
Каждый живёт в своём режиме. Он спать в 21, я в час ночи. Встаёт он с 5 до 7, я если не работаю к 9 воскресаю только. Он на выходных занимается велоспортом, я хожу наедаю НЗ по кафе или дома выравниваю диван
Что у вас общего?
Не против
• 27 сентября 2024
Ответ дляGaleTTa
Есть кое-что и кое-кто) нам достаточно. Я бы не вынесла мелькания постоянного) мы вместе ложимся, вместе встаём, вместе кушаем, вместе моемся, вместе зубы чистим... Пишу и мне уже некомфортно
Просто спрашиваю,потому что я также с мужем,как и у вас. Мы вообще разные.
Сонячний зайчик• 27 сентября 2024
Ответ дляЖерица ночи
Нормальна сім´я, ми ще й живемо тиждень разом, тиждень - окремо.
Помеха справа• 27 сентября 2024
Зазвичай засинаємо окремо. Я часто в іншій кімнаті лягаю, бо працюю допізна. А взагалі з часом він мені став заважати в ліжку, краще висипаюсь, коли сплю одна.
Не против
• 27 сентября 2024
Ответ дляПомеха справа
На ваши отношения сон в разных местах никак не повлиял?
Помеха справа• 27 сентября 2024
Ответ дляНе против
Ніяк, принаймні жодних негативних проявів не бачу.
Иванка Бур• 27 сентября 2024
Сначала смотрим телек в гостиной, потом одновременно идём спать и засыпаем одновременно
Затишне кубло• 27 сентября 2024
Мій в телефон втикає пів ночі, в мене режим нормальний в 7 встала в 11 лягла. Дуже хочу окремі кімнати бо з роками мені дуже важко заснути якщо прокинусь від якось звуку, а чоловік то хропе то ходить як привид.
Сокодавка ще та• 27 сентября 2024
Чоловік засинає раніше, спимо разом. В будні встаємо разом (ну майже, по черзі звільнення ванни), у вихідні - чоловік прокидається раніше, я люблю поспати
Оце так цабе• 28 сентября 2024
Я в 3 ночи засыпаю , встаю в 11 утра, муж в 21.30 -22.00 засыпает , встает в 6 утра, имеем разные спальни уже 13 лет
Захекалася читать• 28 сентября 2024
Ответ дляСамо_достаточная
У нас у кожного своя кімната.
Це дзвіночки...((( (але як кому)
Знала одну сім´ю... Чоловік спав з собакою...
Захекалася читать• 28 сентября 2024
Ответ дляGaleTTa
Если с утра начинается шорох, как можно воскресать позже? Тугоухость?
Советы приветствую))