Бабайко• 28 сентября 2024
Тіло після пологів
Як багато ви набрали при вагітності? Як швидко ваше тіло повернулося до кращого вигляду?
І як ваші груди…?
Зараз 6й місяць. Подивилася випуск «супер мама», там кожна 2га робить операцію на грудях, животі після пологів…мені аж страшно стає…(((
І як ваші груди…?
Цветов Мне срочно• 28 сентября 2024
Набрала 25, через місяць після пологів повернулася до нормальної ваги, потім через ГВ пішла в мінус, груди не змінилися
Пусин Кукин• 28 сентября 2024
Не смотрела никаких супермам ( название то какое пластмассовое).
Первый раз - плюс 9, сразу после родов в свой вес, второй раз плюс 15, месяца через 2 в свой вес, но я никогда не парилась, не до того было с маленьким ребенком еще свой вес считать.
Грудь- да, капец, но лет через 5 приходит в норму))
Фиктивная• 28 сентября 2024
Героїні супермами- не ті люди, на яких слід рівнятись, явно. Особисто моє тіло не стало таким як було до вагітностей, але вага сходить досить швидко, якщо не топтати все підряд і рухатись. С грудьми все норм) годую другу дитину, зараз їй 1,4
Масяня Я• 28 сентября 2024
Грудь ужас. За беременность не набрала, но талия шире стала. Намного. На ГВ добавилось пару лишних кг.
Встидаюся запитать• 28 сентября 2024
Двоє пологів, живіт супер, в першу набрала 16кг, в другу більше. В першу відновилася місяці за 2, валила менше ніж до пологів. Після довгих вага вже складно шла вниз, так і не повернулася до попередньої ваги. Але тут скоріше вік зіграв роль, бо другого народжувала в 38 років. Груди після першої дитини були чудові, хоч і кормила майже 4 роки. Після довгих груди стали пустими, але то теж мабуть більше з віком пов´язано. Розтяжок нема, живіт не плаский, але ж і не 18 вже. Загалом пологи майже ніяк не сказалися на тілі
Губной рояль• 28 сентября 2024
После первых родов в 22 года вернулась в форму где то через месяца три, но я и не кормила грудью почти, после вторых в 27 - через год, тоже кормила мало, но грудь немного пострадала, после третьих в 39 пузо как на 6 месяце беременности уже полтора года((( что будет с грудью боюсь представить, еще кормлю, а сиськи уже разного размера и висячие((( возраст взял свое(((
Добавлю, что растяжек нет
Но я маслами от растяжек мазалась все беременности
Добавлю, что растяжек нет
ЧорноброваЯ• 28 сентября 2024
як можна голову в ту каналізацію сувати? нема що робити? моліться і читайте приємні книги.
Дюймовочка• 28 сентября 2024
Була 50 кг зі зростом 175, набрала 25 кіло. Жодної розтяжки, живіт знову став плоским менш ніж через місяць. Народила в листопаді, влітку вже вернулася до своєї ваги. Груди як і були, влітку часто без бюстика ходжу. Але я ще до вагітності багато займалася спортом, качала прес, бігала. І всю вагітність двічі в день мастилася олійками від розтяжок, страшно їх боялася, навіть зі схватками мастилася
Бабайко
• 28 сентября 2024
Ответ дляДюймовочка
які саме олійки використовували?
Масяня Я• 28 сентября 2024
Ответ дляГубной рояль
Добавлю, что растяжек нет
Вы просто дольше кормите. У меня с грудью такой кошмар в 24.
Директриссимо• 28 сентября 2024
За беременность набрала менее 10 кг. Как быстро я вернулась к тому весу, который у меня был до беременности - не знаю. Живот у меня еще до беременности был выпирающим. Грудь обвисла после ГВ
Дюймовочка• 28 сентября 2024
Ответ дляБабайко
які саме олійки використовували?
Я їх стільки використала, що всіх і не згадаю. Найчастіше Веледа, наносила на вологе тіло після душу.
Бодіпозітівна• 28 сентября 2024
До вагітності була 63 кг,зараз дитині 2 роки,а я 75 кг,груди довго були м´якими, тільки зараз відновилися і майже такі як були до, живіт нормальний, розтяжок немає,пупок трохи розтягнутий,але ио треба придивлятися
Дай подивлюся• 28 сентября 2024
Я за вагітність набрала 12 кг. Моя вага до вагітності 47кг. Ні єдиної розтяжки на тілі, але мазалась що вечора оливковою олією. Живіт висів як пустий мішечок сильно, і дуже довго він у мене не втягувався, я думала він так і лишиться зі мною. Роки через 2 втягнувся. Після вагітності моя вага вже була 50 кг. Розширились ребра, грудна клітка.
ДинамоКит• 28 сентября 2024
В 29 перша вагітність і +22 кг, 7 так і не скинула. В 38 друга вагітність і +15 кг. Скинула 5, 10 не можу. 2 роки після народження дитини. По факту +15-17 кг, живіт як у вагітної, розтяжок немає, груди 5 розміру надоїли. Кормила двох до 1,6 та 1 р. Вага це мій біль, все інше можна сховати під одягом
Кондуктор автобуса• 28 сентября 2024
Перша вагітність в 32. Не набрала взагалі. Розтяжок не було, нічим не мазалась, така генетика. Після 1.5 року ГВ форма грудей збереглась, а от об´єм на розмір зменшився 😢
Тепер маю 75А, але вже звикла
Морковна• 28 сентября 2024
Народила 16,5 років тому. Все ок, гарна і молода, груди мʼякіше стали. Не заважає мені це жити
птицаворона• 28 сентября 2024
Набрала 30 кг, я просто рекордсменка) Скинула за два роки все і трохи більше навіть. Живіт прям дуже ок, груди посумнішали)
Невловимий Джо• 28 сентября 2024
Ответ дляБабайко
які саме олійки використовували?
Это генетика. Я могла в них купаться и не помогло бы. Тоже Веледой пользовалась - располосована вся, кума ничем не мазалась и вообще не видно, что рожала.
Лепешечка• 28 сентября 2024
Первая беременность + 11 кг, после родов через 3 дня выписалась со своим добеременным весом. Грудь после окончания ГВ в норме, живот тоже как и до беременности. Грудью кормила долго, но по своему желанию.
Вторая беременность через 2 года + 20 кг, в свой добеременный вес вышла через месяц, живот немного не такой упругий, но видно только если сжать рукой.
А вот груди хана, второго ребенка кормила еще дольше, чем первого, но так сложилсь обстоятельства. И 2 долгих ГВ дали свои плоды- грудь была 3 размер, стала 1 неполный, висит короче.
Растяжек нигде никаких нет, ничем не пользовалась, генетика кстати тоже играет огромную роль
Директриссимо• 28 сентября 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Вы темой ошиблись?
Директриссимо• 28 сентября 2024
Ответ дляМасяня Я
Дело не только в длительности ГВ. Я кормила грудью всего 6 мес. При этом одна грудь обвисла сильнее другой. Родила я в 21 год
Видна міленіалка• 28 сентября 2024
Тело отлично, грудь плачевно после первых родов. Сейчас третьего ребёнка докормлю и буду делать
Кредитная• 28 сентября 2024
Детей у меня много. Но расскажу о первой беременности. Набрала много. 26 кг. Растяжки естественно. Родила, похудела на 32 кг не без усилий, конечно. Растяжки остались, но они побледнели и я о них вообще не думаю. Желания идти что-то там делать нет и не было. Возможно, лет к 50-ти, я что-то подправлю у себя. Все зависит от вашего мироощущения. Если вы себе не нравитесь до буэ, то нужно что-то с этим делать. Но это не значит, что вы обязаны что-то делать с собой. Быть в гармонии - вот главное.
Котогосподиня• 28 сентября 2024
У всех тугор кожи разный, конституция и т.д. - не накручивайте себя раньше времени. Делайте все от Вас зависящее в плане здорового образа жизни, а после родов уже работать над собой, а может и ненадо будет( у моих всех подруг грудь после первых родов не изменилась совсем, а у сестры координально)
Морковку дай• 28 сентября 2024
Все будет зависеть в первую очередь от вашей конституции как уже вам написали выше. Моя мама невысокая , фигура яблоко, уже после первых родов осталась с животом и большой грудью.
Я -астеник, высокая и худая. Родила в 30, через год весила 48 (до родов 55). Мне сейчас 41, грудь и живот как в мои 25, ничего не висит.
Контроль еды и физ нагрузка и вы сможете многими процессами управлять