Бабайко• 28 сентября 2024

Тіло після пологів

Як багато ви набрали при вагітності? Як швидко ваше тіло повернулося до кращого вигляду?

І як ваші груди…?

Зараз 6й місяць. Подивилася випуск «супер мама», там кожна 2га робить операцію на грудях, животі після пологів…мені аж страшно стає…(((
Правильно_Валерчик• 28 сентября 2024
Живіт без розтяжок, груди трішки постраждали, мене більше засмучує ретикулярний варикоз на стегнах, та кількість зубів, яку довелось пломбувати

ЖующаЯКонфету• 28 сентября 2024
У мене було+ 25 кг. Набрала я їх за 2-3 тижні до пологів. Це були набряки. За 2 тижні вже ушла в мінус.до імт 17. Груди з 0 до 2 розміра. Потім після завершення годування були вушка спаніеля. Нормальна фігура не кістки, стала через 10 років. Шкіра підтягнулася швидко.
ПлакалаВАвто• 28 сентября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Я за вагітність набрала 12 кг. Моя вага до вагітності 47кг. Ні єдиної розтяжки на тілі, але мазалась що вечора оливковою олією. Живіт висів як пустий мішечок сильно, і дуже довго він у мене не втягувався, я думала він так і лишиться зі мною. Роки через 2 втягнувся. Після вагітності моя вага вже була 50 кг. Розширились ребра, грудна клітка.
Як можуть розширитися ребра?
Директриссимо• 28 сентября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Як можуть розширитися ребра?
Очень даже могут
Продаю витрішки• 28 сентября 2024
Ответ дляДюймовочка
Була 50 кг зі зростом 175, набрала 25 кіло. Жодної розтяжки, живіт знову став плоским менш ніж через місяць. Народила в листопаді, влітку вже вернулася до своєї ваги. Груди як і були, влітку часто без бюстика ходжу. Але я ще до вагітності багато займалася спортом, качала прес, бігала. І всю вагітність двічі в день мастилася олійками від розтяжок, страшно їх боялася, навіть зі схватками мастилася
Я не мастилася ніякими олійками взагалі і теж розтяжок немає зовсім. Розтяжки це генетика. Живіт як був. Але я до вагітності займалась східними танцями, стрейчінг, планки, віджимання всі діла))
Забула дописати. Гв майже два роки, груди як були третій розмір, такі й лишились і форма теж.
Дай подивлюся• 28 сентября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Як можуть розширитися ребра?
Блін незнаю, але грудна клітка стала ширшою. Ви напевно напишете, що я жирна стала, але ніфіга, худа як дрищ, кістки стирчали. І таз став ширшим.
Дай подивлюся• 28 сентября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
.Ой у мене зуби теж по розвалювались, одномоментно, жувальні мене вагітність не омолодила. Груди з 0 стали 3.5. Молоко було дуже багато. Після,завершення годування, це стало 2 спущені шаріки, але потім відновилося, просто маленькі кругленькі не мякі. Ото хіба що груди стали трохи більші.
Кнопус• 28 сентября 2024
Оба раза 4 кг набирала. Но в первую беременность шла с меньшим весом, во вторую из-за войны наела 7 кг.
После первых родов все ушло в момент и сразу еще несколько кг, я была кожа да кости, красота) живота не стало еще в роддоме.
Во вторую ушло ровно то, что набрала и все, а самой пока нет сил собой заниматься.
Грудь, конечно, не сравнить с тем, что было.
ДелиВерка• 28 сентября 2024
Автор, все очень по-разному бывает. Советчицы тут понятно все не набирали, а если набирали, то за пару месяцев обратно как огурчик и грудь у всех как у девочек стоячая после гв.

Но тут параллельный мир, а в жизни оно по-разному бывает.
Можете набрать за бер, можете похудеть, если все не гладко проходит. После можете сбросить быстро, а можете очень долго не то что худеть, а восстанавливаться и вам будет не до килограммов. Грудь может остаться более менее, а может ужасно некрасиво обвиснуть - зависит от тургора кожи многое.

Полтавська галушка• 28 сентября 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Двоє пологів, живіт супер, в першу набрала 16кг, в другу більше. В першу відновилася місяці за 2, валила менше ніж до пологів. Після довгих вага вже складно шла вниз, так і не повернулася до попередньої ваги. Але тут скоріше вік зіграв роль, бо другого народжувала в 38 років. Груди після першої дитини були чудові, хоч і кормила майже 4 роки. Після довгих груди стали пустими, але то теж мабуть більше з віком пов´язано. Розтяжок нема, живіт не плаский, але ж і не 18 вже. Загалом пологи майже ніяк не сказалися на тілі
Ну хз. Я второго тоже в 38 родила, за беременность набрала 16, через 2 месяца вернулась в свой вес. Думала груди пипец будет, но вот закончила ГВ и прям ужас не случился. Еще хочу чтоб времени побольше прошло, чтоб оценить окончательное ее состояние, но тут реально возраст играет против нас уже)))
Встидаюся запитать• 28 сентября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Так а я и не писала, что у меня грудь прям ужас) Сейчас мне уже 48, и естественные возрастные изменения очевидны, и понятное дело, что грудь не как в 20 лет, нет упругости, но и не висит как уши сраниэля)
Дюймовочка• 28 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
В мене розтяжки появилися на стегнах років в 13, в період стрибка зросту. Дуже їх соромилася і комплексувала. Тому хто зна, може і появилися б нові. Ну і я бачила жахливі розтяжки в подруги, яка нічим не користувалася. Олійки і різні засоби догляду точно не нашкодять, і тоді можна впевнено сказати що зробила все можливе щоб їх уникнути
Продаю витрішки• 28 сентября 2024
Ответ дляДюймовочка
В мене теж є розтяжки з підліткового віку на стегнах. А на животі немає. Олійки як сказала акушерка потрібні лише під час природніх пологів і не на живіт))
ПлакалаВАвто• 29 сентября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Блін, але це кістки. Що в ребер, до тим паче в тазових кісток не гнучке з´єднання, вони не можуть нікуди розтягнутися. Хіба що симзізит буває, але то серйозна проблема і страшні болі, і точно не впливає на об´єми стегон, тазу.