Шиворот Навыворот• 28 сентября 2024
Що робила мама?
Що ви можете згадати і відчути любов мами? Що вона робила, що ви відчували, що вас люблять і вам добре, ви можете все, у вас все вийде?
Этожзвяздаяегообожаю• 28 сентября 2024
Та как-то конкретного такого события и не вспомню. Всегда было и есть чувство, что она моя поддержка. Что бы не случилось, знаю, что выслушает, поможет и подскажет. У меня самая лучшая мама
Летюча помилка• 28 сентября 2024
У меня родители с СССР ещё
Тогда не принято было сюсюкаться с детьми
Одевали,кормили,школа учила.инститкт тоже
Сказать можно, что они любили-по своему и по тем временам. Но не было тепла как я даю сейчас своим детям и это жаль
Освічую темряву• 28 сентября 2024
що любить, дуже часто казала. А головне - вона й справді нас любила понад усе і усі її дії завжди це якось передавали.. Була дуже шокована, коли зрозуміла, що не завжди діти - це саме головне у житті батьків.
Вся така шо куди там• 28 сентября 2024
Зранку готувала сніданок. От для мене - це є любов і турбота. Я сама з 2 класу почала готувати. То якийсь легенький суп, то картопля, чи ще щось. Але ось той сніданок і в шкільні роки, і в коли навчалася в інституті, і вже коли почала працювати - то прояв маминої теплоти. Мені зараз 47 і я так само готую сніданок чоловіку і дітям.
Шиворот Навыворот
• 28 сентября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Вау! А чому самостійно почали готувати? Донька готує тільки щось дуже цікаве, з простих страв якось нічого особливого. Але розумію, що треба якось її вчити
Шиворот Навыворот
• 28 сентября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
А чи сварилась?
Освічую темряву• 28 сентября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
А чи сварилась?
мені про це дивно самій згадувати, бо глобально є пам´ять лише про любов. Але по факту цілком собі сварила, якщо гарно пригадати. Правда, не била ніколи.
Працівниця року• 28 сентября 2024
Нічого. Вона ходила на роботу. Все робила її матір, вона з нами жила. Побут був на ній. Більше нічого. Ні підтримки, ні турботи, ні освіти, нічого. Навіть шкільні уроки, все самостійно.
Анонимба• 28 сентября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
У меня родители с СССР ещё
А мене любила мама. Я 1977 року.
Обнімала, говорила, що любить, завжди лагідна, на новий рік нам свята влаштовувала типу квестів нинішніх. Завжди щось видумувала.
Намагалась приділяти увагу - гуляти, спілкуватись. Хоча працювала з 4 ранку до 16, а потім спала. Вихідні на городах.
Але час знаходила. Вчила малювати, допомагала в усьому що просила, завжди хвалила.
Щебетуха• 28 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
А мене любила мама. Я 1977 року.
Бабусі допомогали мамі?
Шиворот Навыворот
• 28 сентября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Обіймаю
Анонимба• 28 сентября 2024
Ответ дляЩебетуха
Бабусі допомогали мамі?
Ні, одна інвалід в віці, інша сама на роботі з 3-4 ранку (кухар). Та й жили в різних містах.
Єдине на канікули трохи забирали влітку.
Щебетуха• 28 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
Ваша мама молодець!
Ответ дляЛетюча помилка
У меня родители с СССР ещё
Ой, не обобщайте. Все было принято, и сюсюкались, и любили безусловно, и время проводили с нами. Если в Вашей семье этого не было, это не значит, что все семьи были такими
Вся така шо куди там• 28 сентября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Подобалося. В 2 класі почали вчитися в другу зміну. І я мамі готувала на обід. Пам´ятаю як борщ зі щавлю варила. Баночка тушонки, щавель з банки, картопля, яйця розколотила. Мені було цікаво. В нас сусідка пекла різне на весілля. То я в неї постійно крутилася.
АдеКВАтная• 28 сентября 2024
Мама нас ,отримавши зарплату,возила в місто в парк,на атракціони.
Там морозиво, солодка водичка.
Потім в пельменну,які ті пельмені були смачні))
Кожен місяць маленьке свято.
Це 68-70 роки
Там морозиво, солодка водичка.
Кожен місяць маленьке свято.
Це 68-70 роки
Голова колгоспу• 28 сентября 2024
Мама мене любила. Сніданки, щось смачненьке, гарний одяг, спільний відпочинок на море
Педиатор_я• 28 сентября 2024
Мама очень нас с братом любила, воспитывала сама, брала подработки, выкручивалась.
Всегда искала работу близко к дому, чтобы мы сами долго не были;
замуж вышла второй раз только когда мы с братом выросли;
на море возила каждый год без пропусков, даже в трудные времена т.к. считала это очень важным для здоровья;
очень следила за нашим здоровьем, зубами;
позаботилась о нашем образовании;
водила на разные кружки, английский, музыка, старалась развивать как могла;
красиво и удобно оформляла наши рабочие места и спальни;
разрешала всегда приглашать гостей, знала всех наших друзей;
очень экономила на себе и ущемляла себя во многом;
делала неожиданные подарки;
старалась покупать нам хорошие вещи (одежду).
позаботилась о нашем образовании;
делала неожиданные подарки;
Педиатор_я• 28 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
А мене любила мама. Я 1977 року.
чудово що хвалила, здається це рідкість, бо частіше чуєш образи що ругала мама
а як ваше життя склалося?
Анонимба• 28 сентября 2024
Ответ дляПедиатор_я
а як ваше життя склалося?
Нормально склалося.