Девочки , мамочки подскажите если я ввела например кабачковое пюре и довела до нормы , месяц не давала его ребёнку , то нужно его заново вводить или уже давать полноценнно порцию ?
Hanna-Hanna• 28 сентября 2024
Ні. І доводити продукти довго до норми теж сенсу немає. З алергенами обережно, а інше давати можна без неврозу цього тижневого.
Ответ дляickpa
А как сейчас правильно давать прикорм. Тоже читаю на эту тему, смотрю в инсте, но не могу понять. Все кроме аллергенов дают без ввода новых продуктов, без пауз или как?
Один новий продукт за раз. Типу дали кабачки сьогодні - все ок, завтра більше кабачка - все ок, післязавтра долали до кабачка м´яср чи яйце чи рибу. Все ок - дали більше нового продукту. Тоді замість кабачка даєте баклажан. А так щоб два нових продукти разом - таке не треба, бо як алергіями харчова непереносимість то не зрозумієте на що саме
Ответ дляAnnaOst
Вот я старшей так и вводила в свое время (давно было очень), а сейчас подошло время младшему вводить, а все эти новые методы БЛВ прикорм, вроде как сразу дают несколько продуктов… не могу разобраться.
Hanna-Hanna• 28 сентября 2024
Ответ дляickpa
Давати новий продукт і одразу дивитися реакцію. Якщо реакції нема, наступного дня можна вводити інший. І давати одразу в людських кількостях, а не по пів ложки і тижнями виходити на повну порцію. Виключення тільки алергени та ті продукти, на які у батьків реакція чи алергія. Їх з малих кількостей та по схемі «дати капочку- день пропустити, спостерігати- дати трохи більше».
Ответ дляHanna-Hanna
Аллергия и накопительной бывает, как - то вы сразу все подряд и в больших количествах
Ответ дляickpa
Я без пауз давала , только с аллергенами аккуратно если вдруг какая то сыпь то прекращаете давать
Ответ дляHanna-Hanna
Тоесть не нужно снова начинать можно полноценную давать?
Hanna-Hanna• 29 сентября 2024
Ответ дляАнастасия-7839
Так, одразу давати. З алергенами хіба що можна зменшити порцію. Але не з кабачком точно.