Б´ю байдики• 29 сентября 2024
Дівчата чи видають паспорта чоловікам за кордоном по інвалідному посвідченню?
Справа така, у чоловіка група, паспорт є готовий, в сервісному центрі в Кельні, на облік не ставав. Хто знає, тільки по інвалідному посвідченні видадуть, чи тільки якщо оновив данні?
Б´ю байдики
• 29 сентября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
вам просто отримати чи ще замовити?
Отнимали, він готовий, і лежить у них, але не встигли забрати до 23/04
КАПСЛОЧНИЦА• 29 сентября 2024
Ответ дляБ´ю байдики
а його обратно не повернули? повині видати по інвалідноиу.
Б´ю байдики
• 29 сентября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Там написано отримали, це помилка т9, я мала на увазі просто отримати забрати готовий паспорт
КАПСЛОЧНИЦА• 29 сентября 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Готові документи зберігаються протягом 3 місяців у відповідному підрозділі та направляються назад в Україну по закінченню терміну.
я про це.