А у нас макарошки• Изменено 29 сентября 2024

Як делікатно відморозитись від родичів? Тікають від війни..

Ми у Львові в приватному будинку, вони в Дніпропетровській обл
Так, є в нас де ночувати, так, ми поставили сонячні батареї на випадок кризи з електрикою
Ми дуже багато грошей втулили в цей будинок і здоровя в нас не позволяє приймати гостей

Вони вже руки натирають щоб до гас приіхати, планують шось .. хочуть там продати дім і купити у Львові квартиру.. без ремонту.. і ще робити ремонт
Я не хочу з ними жити.. вони люблять жарене, копчене і алкоголь кожного дня споживають
Я переживаю за чоловіка. В нього хвороба невиліковна.. йому таке не можна..

Що їм сказати
Як їм сказати щоб вони не образились
Хомо_сапиенс• 29 сентября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Удалено администрацией...
а почему за свои? там 7 чел - ну 3 дети - у них нет денег?

Заставляличка• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Рідний брат і його сімʼя, батьки його дружини
Бережі Боже від такої рідні, як ви.
Ми місяць жили в незнайомих людей в березні 22.
Крем для арбуза• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
В мене таке відчуття що вони дзвонять і випрошують щоб я сказала ну добре, приїжджайте, живіть скільки треба
Так і скажіть, що не маєте можливості прийняти семеро людей
Снідаю авокадо• 29 сентября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Я знаю.бо маю таких. Не боятися відмовити. Бо цих людей мало що образить. Вони лізуть туди куди їх поиймають.7 осіб точно би ге приймала. Навіть на 3 дні. Бо влізуть-не виженете.
Все що потрібно знати про українців.
Зате ж навпене, розмовляти тільки українською!
Ms. Доброта• 29 сентября 2024
Автор ваш будинок, ваші права. Відмовляйте і не бійтеся бути ’незручною для інших людей’.
Кров з молоком• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
100%%%%%
Ви мене розумієте
Вони люди з села
Вічно жарене мясо
Випивка, настойка
Тупо столи гнуться від їхнього вредного меню
Звідки ви так обізнані, який в них щоденний раціон?
Якщо і так, це ж не ваше діло!
Чумачечая Весна• 29 сентября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Удалено администрацией...
Родители жены брата в каком месте родня автору и тем более ее мужу, который наверняка и вложился в этот дом?

Пишу, не читаю• 29 сентября 2024
Оговорити, що можете прийняти на 2 тижні. Поки знайдуть квартиру в оренду.
Розумію, що довго жити з кимось це важко, але в ситуації війни відмовити у допомозі рідному брату -- не розумію..
Чумачечая Весна• 29 сентября 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Сразу нет и без вариантов. Пожилых родителей еще ладно и то на сжатое время, а эту когорту - нет.
Это родители жены брата, нахрена они автору???
Мона Лиза• 29 сентября 2024
Удалено администрацией...
Тектологиня 80lv• 29 сентября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Чудово.Нехай до вас також відносяться ваші родичі.
Чесно? Я срати хотіла на всіх родичів. В мене найближчі і найрідніші люди -то чужі. Подруга. Кума. Оце дійсно перевірені люди часом. Родичі то не завжди рідні. Рідні лиш по крові а не по духу. Тому свою куму.подругу. ще є пара сімей яких я прийму будь-коли. Але родичі, яких ти бачиш 3 р за життя. Які знаходять тебе лиш коли їм щось треба-нафіг з пляжу
Элька-Карамелька• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Так
Вже 2 тижні активно дзвонять і кажуть про свої плани
а ви 2 тижні її по суті водите за ніс? І не даєте чітко зрозуміти, що так не вийде?
Тобто люді собі щось напланували, а ви мовчите, щоб потім їм це на вокзалі повідомити?
Хомо_сапиенс• 29 сентября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
2 недели- все что временное - может быть вечно - потом их как выгнать? вы представьте тут каждая что завтра утром у вас будет еще 7 человек...а потом пишите
Пожарник• 29 сентября 2024
Сказать правду, что муж болеет и врачи запретили ему любой напряг и стресс . Поэтому вы не сможете принять гостей.
Борщик• 29 сентября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
С какого фига автор должна также 10000, а то и больше выкидывать, да ещё и залог столько же. Максимум пару суток оплатить, а дальше сами. И вообще во Львове тоже опасно, пусть едут подальше и там где подешевле
С такого фига, что сказать ртом нет, она не может. Ну и в принципе, если есть возможность помочь родственникам в такой ситуации, то почему бы и нет. Те деньги и близко не стоят потраченных нервов и неудобств.
Тектологиня 80lv• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
100%%%%%
Ви мене розумієте
Вони люди з села
Вічно жарене мясо
Випивка, настойка
Дбайте про себе і свого чоловіка.бо розгрібати проблеми будете лише ви
Оце фіфа• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Вони хочуть приїхати і житт в нас
Паралельно шукати квартиру, купувати і робити там ремонт
Однозначно нет.
Дама с заначкой• 29 сентября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Хоч на місяц за свої,бо брати це від одніє крові,і коли один потребує допомоги ,інший допомогає.Бо так повинно бути.А коли один жирує,а іншому дітись не має куди -це не родичі,це гірше за ворогів .
Пожарник• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Не тролю( я серйозно говорю
Мій мякий характер не дозволяє ось так сказати людям щоб не приїжджали
Тому прошу у вас
Знаю тут є жінки які вміють постояти , вміють сказати
А муж не может сказать нет, если вы такая мягкотелая?

Снідаю авокадо• 29 сентября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Дивіться. Автора ще ніхто нічого не просив кокретно. А вона вже наділа на себе корону вершительки долі.
Сеньйору, що вирішує примати мігрантів чи ні.
Це така, знаєте мікровлада. Коли нікчемну людину ставлять трішки вище, а вона відразу покащує своїм вчорашнім друзям хто тут хозяїн.

Там їде три покоління! Їдуть на довго. Продають житло і т.д. такою оравою можна переночувати 2 ночі, але всі ж дорослі люди - винайняли квартиру , і вперед будувати нове життя
Оце фіфа• 29 сентября 2024
Скажите, мы не можем вас у себя принять, по причине болезни и образа жизни.
Почемучка• 29 сентября 2024
Это дурдом я понимаю. Есть такие люди которые не любят гостей кем бы они не были. Я в этом числе.
Хомо_сапиенс• 29 сентября 2024
Ответ дляДама с заначкой
ну вот мы и нашли выход- я так понимаю вы тоже со львова- вот и приютите у себя 7 безхатченкив и кормите поите их и убирайте за ними- есть хостелы дома квартиры- пусть едут своей кагалой и снимают
Не стесняюсь• 29 сентября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Та понятно.
Дама_из_рекламы• 29 сентября 2024
Три хазяйки на одній кухні-це дуже склажо,хай навіть які золоті відносини у вас будуть.
Хату вам ухайдокають,їх багато.
Комунальні,харчі,буде страшна непонятка.
Посваритесь все одно.
То краще по доброму поясніть брату
Шукайте їм будинок
Пенек Возмездия• 29 сентября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Я про родителей мужа, если бы таковые ехали.
Оце фіфа• 29 сентября 2024
Уже скоро пойдет 4 год войны . Это не первые дни, когда все бежали кто куда.

Они могут спокойно выехать и найти во Львове где им жить.
Трассы свободны, квартир полно. Пока тепло можно искать вселяться.
Пусть организовывают себя.
Околовита• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Скажите,что у вас кто-то живёт уже
Пожарник• 29 сентября 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Я бы посмотрела на вас, будь вы на линии фронта, а не во Львове.
Украина большая. Они могут переехать в другой город, не обязательно Львов, Могут снять квартиру, устроиться на работу и искать себе квартиру, а не садиться на шею целой оравой родственникам. И ещу могут выехать за границу, исключая мужчин призывного возраста. Вариантов масса.
Не стесняюсь• 29 сентября 2024
Удалено администрацией...