А у нас макарошки• Изменено 29 сентября 2024

Як делікатно відморозитись від родичів? Тікають від війни..

Ми у Львові в приватному будинку, вони в Дніпропетровській обл
Так, є в нас де ночувати, так, ми поставили сонячні батареї на випадок кризи з електрикою
Ми дуже багато грошей втулили в цей будинок і здоровя в нас не позволяє приймати гостей

Вони вже руки натирають щоб до гас приіхати, планують шось .. хочуть там продати дім і купити у Львові квартиру.. без ремонту.. і ще робити ремонт
Я не хочу з ними жити.. вони люблять жарене, копчене і алкоголь кожного дня споживають
Я переживаю за чоловіка. В нього хвороба невиліковна.. йому таке не можна..

Що їм сказати
Як їм сказати щоб вони не образились
Анти-анонім• 29 сентября 2024
Нафик вам во Львове те солнечные панели, свет и так есть

Ms. Доброта• 29 сентября 2024
А яка кількість людей, які планують у вас безкоштовно гостювати?
Кров з молоком• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Рідний брат і його сімʼя, батьки його дружини
А у вас батьківський будинок?
автор А у нас макарошки • 29 сентября 2024
Ответ дляMs. Доброта
Так там не одна сім´я, а дві. Навіщо вам така кількість людей? Я би вислала варіанти оренди квартир подалі від вашого місця проживання.
Я порахувала їх 2 дорослих по50 років
3 дітей по 17,16,20 років
Батьки її 65, 70 років

Рахуйте 7 дорослих осіб
Це не 2 осіб!! А 7
Дітей порахувала бо там такі підлітки як дорослі
MaryKa• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Так
Вже 2 тижні активно дзвонять і кажуть про свої плани
Скажіть їм, що допоможете допомогти знайти квартиру в оренду для них, запитайте знайомих щодо гарних ріелторів, порадьте. Думаю, вони самі зрозуміють натяк.
ЧукИГеки• 29 сентября 2024
Автор, они Вам прямо сказали, что едут к Вам домой пожить? Если да, то скажите прямо, что Вы всегда рады гостям, если они захотят приехать выпить вместе чаю, но предложить им у Вас пожить не можете. Если Вы не готовы кого-то приютить, Вам не обязательно объяснять почему. Это Ваш дом и Ваше право, как бы грубо для некоторых ни звучало
Ответ дляMs. Доброта
7 дорослих

Чумачечая Весна• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Это не родня, прямо скажите нет, ещё и родичей какой то чужой вам тетки принимать. Даже если примете, то долго не продержитесь и все равно станете врагами
Ответ дляКров з молоком
А у вас батьківський будинок?
Ні
Моєму будинку 5 років
Не стесняюсь• 29 сентября 2024
Удалено администрацией...
Тектологиня 80lv• 29 сентября 2024
Я була точно в такій ситуації. І я відмовила родичам маминим з Донец.обл. .бо знаю, якщо влізуть-не виженеш. І п´янка і жрачка щодня до ночі. Їдять все підряд. Це хана нашим дієтам. Якби то були інші люди, тактовні і виховані-без проблем. Я одразу просікла і відповіла-вибачте, але в мене вже живе близька подруга з дітьми.Більше місць немає. Матері своїй сказала мовчати. І все. Вони десь пожили недовго, звідки їх вигнали, бо щось там поламали..далі не знаю.
Ви не повинні боятися когось образити. Думайте про себе. Я би зразу сказала-Люся, вибач, але я не можу зараз нікого приймати. Ми з чоловіком хворіємо, ви ж не знаєте всіх наших обставин, бо ми їх не розповідаємо. Отож на нас не розраховуйте.Придумайте, що до вас вже просилися близькі товаришки, але ви теж відмовили.Житло у Львові ви допоможете знайти. Думати треба насамперед про свою сім´ю і свій комфорт.
Kasya3112• 29 сентября 2024
Так прямо и говорите. Взрослые все люди. Меня, например, с 2014, после выезда из Луганска, уже люди, их реакции и поведение абсолютно не удивляют, а после февраля 2024 и отношение родственников. Говорите прямо, не терзайтесь. Пережить, как оказывается можно многое, переживете и они переживут.
Борщик• 29 сентября 2024
Зустрічаєте на вокзалі, везете на зйомну квартиру, кажете, що місяць оплатили, а далі вже ви самі. Все.
Ответ дляЧукИГеки
В мене таке відчуття що вони дзвонять і випрошують щоб я сказала ну добре, приїжджайте, живіть скільки треба
Дама с заначкой• 29 сентября 2024
Удалено администрацией...
Пенек Возмездия• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Сразу нет и без вариантов. Пожилых родителей еще ладно и то на сжатое время, а эту когорту - нет.
МастерЮля• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Вже 3 роки війна
Пора вже кожному думати самому за себе
думаю вы даже не троллите, вы п...дите как дышете
Ответ дляТектологиня 80lv
100%%%%%
Ви мене розумієте
Вони люди з села
Вічно жарене мясо
Випивка, настойка
Тупо столи гнуться від їхнього вредного меню
Не стесняюсь• 29 сентября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Чудово.Нехай до вас також відносяться ваші родичі.

Чумачечая Весна• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Ні
Моєму будинку 5 років
Скажите что это муж строил или покупал дом и он категорически против чужаков в своем доме, тем более он болен
Ms. Доброта• 29 сентября 2024
Не погоджуйтеся! У вас у родині обставини пов´язані зі здоров´ям, ви лікуєтеся і потрібен спокій, а не 7 чоловік на голові.
Хомо_сапиенс• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
так они еще не продали ничего - а это не быстро! и да 7 человек - это п..ц - если они хотят всей толпой - то найдите им съем - они оформят впо и за 7 чел будут платить аренду - так и расскажите
Лина-7139• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Вже 3 роки війна
Пора вже кожному думати самому за себе
Так їм і скажіть,Ви не м´яка а просто хочете казатись краще ніж Ви є насправді
Крем для арбуза• 29 сентября 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Да уж. Люди незнакомцев принимали, а вы родню не хотите из-за пищевых привычек.
У вас зараз скільки незнайомців проживає? Чи хоча б скільки родичів?
Снідаю авокадо• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Це ваші видчуття
Петриківна• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Не тролю( я серйозно говорю
Мій мякий характер не дозволяє ось так сказати людям щоб не приїжджали
Тому прошу у вас
Знаю тут є жінки які вміють постояти , вміють сказати
Вы хотите, чтоб эти женщины за вас сказали?
ЧукИГеки• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Я прочитала выше, что там семья из 7 человек. Это действительно сложно.
Мы в начале войны помогали друг другу (я тоже во Львове, но на аренде), ютились, как могли, но все это было временно и не в таком количестве людей. У них с финансами все плохо или просто не хотят тратить лишнее на съем?
Не стесняюсь• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
100%%%%%
Ви мене розумієте
Вони люди з села
Вічно жарене мясо
Випивка, настойка
Удалено администрацией...
Тектологиня 80lv• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
100%%%%%
Ви мене розумієте
Вони люди з села
Вічно жарене мясо
Випивка, настойка
Я знаю.бо маю таких. Не боятися відмовити. Бо цих людей мало що образить. Вони лізуть туди куди їх поиймають.7 осіб точно би ге приймала. Навіть на 3 дні. Бо влізуть-не виженете.
Чумачечая Весна• 29 сентября 2024
Ответ дляБорщик
С какого фига автор должна также 10000, а то и больше выкидывать, да ещё и залог столько же. Максимум пару суток оплатить, а дальше сами. И вообще во Львове тоже опасно, пусть едут подальше и там где подешевле