HLVmagazun• 29 сентября 2024

Стійка помада, допоможіть вибрати.

Доброго дня ночі!!!
Допоможіть будь ласка ідентифікувати або порадьте яку придбати помаду.
Нада стійка але ще щоб після стирання на вустах залишався такий ніби ото покрашений колір вуст. Хто такой користувався підкажіть.

Нижче посилання на відео з тік тока і там по опису блогера така помада але нажаль вона немає ,,,опознаватільних ,,, прикмет ні етикетки ні якихось там наліпок нічого.І так як їй цю помаду подарували і давно тож бог зна як вона і називалася.

https://vm.tiktok.com/ZMhMVJTsc/
Мамина квіточка• 29 сентября 2024
похожа на ревлон - но это пальцем в небо
Всіх підсаджую• 29 сентября 2024
Любая люксовая матовая
автор HLVmagazun • 29 сентября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Дякую.
автор HLVmagazun • 29 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Любая люксовая матовая
Дякую.