Паспортний стіл• 29 сентября 2024

Допоможіть з месенджером в Фейсбуці

Зробила оголошення, попросила писати в особисті. Люди пишуть - написала вам, але у вас обмеження на повідомлення. Не можу знайти де їх змінити. Ніби щось поклацала, але повідомлень все-одно не видно( Допоможіть(
Кручу хвости• 29 сентября 2024
Запити на переписку може відкрити?
автор Паспортний стіл • 29 сентября 2024
Ответ дляКручу хвости
Запити на переписку може відкрити?
Та ніби відкриті. А можете показати де, може я не там відкрила?
Кручу хвости• 29 сентября 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Ответ дляКручу хвости
фото
А, ну так, я очікувала, що вони там зʼявлятимуться. Але немає. Зараз, на щастя, нові стали приходити. А тих, які були раніше, не видно(
Кручу хвости• 29 сентября 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Напишіть самі їм в особисті.
КрестьянинДиор• 29 сентября 2024
Ответ дляПаспортний стіл
значит у вас было ’принимать письма только от друзей’
Ответ дляКручу хвости
Напишіть самі їм в особисті.
Здається, тільки так і лишається зробити (
Ответ дляКрестьянинДиор
Та ні, мені раніше писали нові контакти. Повідомлення попадали в запити, а потім я додавала в друзі якщо треба. А це чи після оновлення якогось збилось, чи що(