Я пані прохана...• 29 сентября 2024
А вам чоловіки дорікають за меншу зарплату, ніж у нього?
Ситуація наступна: маємо спільний бюджет, куди гроші вкладаємо пропорційно від заробітку. Увага: чоловік заробляє у 6 разів більше, ніж я. Моя частина вкладень йде на оплату праці няні (даю 9 тис грн в місяць). Також кожен має свої кошти . І ось рештка моїх коштів йде на сезонний одяг і взуття, на оплату медичного страхування (по 10 тисяч щокварталу), на косметику, манікюр-педикюр, подарунки друзям і родичам, на потреби стареньких батьків час від часу. Маю проблему : у мне не виходить відкладати гроші, зовсім(((( скільки не намагаюсь - щомісяця вилазить щось таке, що треба закрити. І ось підходимо до проблеми. Чоловік регулярно говорить про те, що я мало заробляю і "сиджу в нього на шиї" - бо не вношу кошти за комуналку, за оплату дитячих речей, іграшок і платної дитячої медицини (дитині 1,5 р.) . І коли я кажу, що в мене немає зараз сил і ресурсу просуватись у кар.єрі - він з ядовитим смішком каже: Ха-ха, знаменита відмовка. те саме я чув до декрету (у декреті я пробула до 9 місяців дитині). Каже - "Ти так ніколи і не знайдеш краще оплачуваної роботи, тобі і так комфортно, а потім ти ще мені кажеш - дай тисячу на черешні, я витратила за місяць на фрукти. Тобі самій не соромно - не платити навіть за фрукти?" На що я кажу: "Я хоч всю зарплату можу покласти в спільний бюджет і витрачати звідти на все - але ж ми прийняли рішення, що кожен залишає собі особисті кошти. То яка різниця - я витрачала б на одяг собі чи на черешні з цього спільного бюджету? І якщо вже є спільний бюджет, а себе я забезпечую практично повністю - то так, мені важливо ці 1000 повернути в свою касу, бо я їх відкоадаю на страхування або мамі куплю щось за потреби". А почалось все з того, що я сказала, що вперше за пів року збираюсь взяти зі спільного бюджету гроші 6 тисяч на осіннє взуття (у мене немає жодної пари з минулих сезонів все розвалилось). І тут його понесло! Згадав за мою низьку зп, за чершні і закінчив тим, що "Ну давай ти хоч весь спільний бюджет потрать на сапоги, потім будеш малій мівіну запарювати". Мені так образливо , весь вечір душать сльози. Після такого спічу в мене вже немає бажання витрачати зі спільного бюджету на свої потреби (їх дуже багато цього місяця накопичилось, тому попередила про таку витрату). І що ще більш бісить - він не рахує, скільки сам витрачає із спільного бюджету на пиво, вина, айкоси. Я озвучила приблизгу суму - він збеленів! "Ти ще мої гроші давай не рахуй, я сам собі все це оплачую". Бляха, в мене нема сил боротись із таким. Але не радьте розлучення, поки не стану на ноги фінансово - з дитиною сама не потягну життя! Просто розкажіть, що думаєте про все це і які є методи хитро ставити себе і не псувати нерви. Як вийти з такого становища переможцем, якщо так можна сказати.
Морская свинка• 29 сентября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Просто скептично до цього ставлюсь ,підтримую лише держ психологів ,які дитячі ,в лікарнях ,працюють із ветеранами,на місцях обстрілів ,а оці сесії із пошуком ’проблеми’ та ’сенсом життя ’ за 5 тисяч не розумію, просто зробили із цієї сфери бізнес,як і ріелтори та косметологи
От риэлторов и косметологов тоже есть толк
Я пані прохана...
• 29 сентября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Перегляньте витрати з спільного бюджету. Ви написали вносите пропорційно. Виходить ви 9 чоловік 54 (заробляє в 6 раз більше). Якщо вам не вистачає 63 тис то можливо ви просто з того типу жінок яким скільки не дай все рівно мало...
так, в бюджеті 70 тисяч грн. з них 20 тис іде на няню. Ще комуналка, харчування (це найбільша стаття витрат) , забезпечення дитини (а це огого як дофіга) . тому не залишається там вільних коштів
Залізний кіготь• 29 сентября 2024
Ответ дляНеГолосую
Да работаю, не хватит на съем и содержание себя и ребенка.
Откладывайте, хоть по чуть чуть
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляMs. При теле
Психолог никак не повлияет на жлобство мужа, поэтому не сможет помочь в этом вопросе.
Отож
Морская свинка• 29 сентября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Які наприклад?
Панічні атаки лікуються ліками
Лечением панических атак занимается психиатр
Ваша-карма• 29 сентября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Такие женщины были всегда,во все времена. Так живёт наверное 25% женщин.
Я не знаю таких , вот ни одну .
Это ниже плинтуса такие унижения , еще и обвинение в воровстве , чтоб после того продолжать жить с таким козлом .
Поэтому думаю , что тролль
Я пані прохана...
• 29 сентября 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Зменьшуйте витрати і збирайте.Старайтеся меньше перетинатися і спілкуватися.Можете жити в різних кімнатах,як варіант.Шлюб приречений,зрозуміло,але треба все на холодну голову обдумати з найменьшими втратами.
ми спілкуємося весь час, бо дитина з нами живе маленька, тому нема можливості не спілкуватись і не перетинатись
Морская свинка• 29 сентября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
У меня зарплата намного больше чем у вас, но я не позволяю себе обувь по 6 тысяч (когда можно купить за полторы из натуральной кожи), платную медстраховку раз в квартал и вообще всю частную медицину, когда есть государственная. Хотя за приём у хорошего специалиста у которого состоит на учёте ребёнок куда мы ходим раз в полгода, правда, доплачиваю гривен 600.
Автор, извините за прямоту, но вы зажрались. Вам пора учится считать деньги. Небось ещё и маникюры-педикюры делаете себе по 600 гривен, в то время когда маникюр с гель-лаком можно сделать максимум за 400, а педикюр самостоятельно.
Пересматривайте срочно своё отношение к жизни, а то останетесь без мужа, как вы жить тогда будете? У очень многих в Украине вообще зарплата по 10 тысяч, и как-то выживают с детьми. Вам не стыдно на фоне тех людей создавать подобные темы?
Не всем подходит обувь за полторы тысячи
Соображалочка• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
я тому і не починаю розлучення, бо оце спільне проживання просто дитині зробить травму на все життя
Так вы сделаете травму ребенку в любом случае. Но разведясь, нанесете её один раз и уберете навсегда раздражающий фактор, а продолжая жить- будете мучаться все вместе
Залізний кіготь• 29 сентября 2024
Ответ дляВаша-карма
Я не знаю таких , вот ни одну .
Поэтому думаю , что тролль
Да перестаньте, у вас нет соседок, историй подруг,знакомых, где мужья козлы, обижают, бьют. И женщина не может в силу определенных обстоятельств в данный момент уйти? Здесь даже две советчицы отписались,в этой теме,одну за 20 грн щимит,вторую за резиновые тапки.
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
ні, ми на сімейну терапію разом ходили. нічого не допомоглдо
Хреново
Я пані прохана...
• 29 сентября 2024
Ответ дляПукимончиг
Ну к слову я 21 тыс в месяц на себя не трачу))
И получается на обувь их не хватило в итоге.
Это конечно мужа всё равно не оправдывает
бо стався перекос у витратах. Мамі робили операцію. потрібні були кошти і достатньо багато. тому в мене нема коштів на взуття зараз. а відкладати і раніше не вдавалось - то потрібно внести раз на 4 місяці за страхування 10 тисяч, то зуби зробити, то докласти гроші на ноутбук і тд
Залізний кіготь• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
У вас вообще нет нычки своей?
Я пані прохана...
• 29 сентября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Вообще как-то странно,при доходе мужа в 180 тысяч гнать молодую маму на работу,ради чего? Чтобы 18 тысяч отдать няне?+ Проезд,+ обеды+шмот ,толку от той зарплаты.
ну бо сказав у 9 місяців дитини - сидиш у мене на шиї, ще й гроші у мене крадеш втихаря. довелося сісти і перераховувати мої витрати - порахував, вибачився - мол. да, нічого не крала. І я сказала - виходжу на роботу
Морская свинка• 29 сентября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Пахне тролем, бо який нафіг « не сприйма садік»?? В дитсадок беруть з 1.8 рочків, няня сидить-і тут же « дуже привʼязана дитина до батьків»….тоді й з нянею їй не ок буде… ну таке собі
Про чоловіка
-гімно
-жлоб
-скоріш за все є коханка
Про жінку
Ніколи не забуду як мені дівчина-іспанка в літаку, летіла в далекому 2002 му з Франції ( пересадка) в Іспанію, ридала всю дорогу в плече в розказувала про свого бойфренда, я її ледь розуміла з тодішнім англійським, але суть така-він вмовив її витрачати свій заробіток на спільне життя, а свій заробіток відклав на їх майбутнє весілля… за рік вони розійшлись-він з гарною сумою грошей, переїздом/контрактом в іншу країну, вона з розбитим серцем та пустими кишенями…
Отакої!!!
Дівчатка/жіночки, як казала мені бабуся « чоловік не має знати про дохід жінки!»
Тут я з нею згодна!
І смішно читати коли пишуть, що в шлюбі не можна відкладати зі своїх і бла-бла-бла
От коли жінка буде захищена законом, хоча б нормальними аліментами, тоді і поговоримо..
Так от
Жінка або троль, або дуууже дивна…
Про чоловіка
-гімно
-жлоб
-скоріш за все є коханка
Про жінку
Отакої!!!
Тут я з нею згодна!
Так от
Жінка або троль, або дуууже дивна…
Не во всех садиках принимают детей с 1.8 лет. Да и дети разные
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
вже писала вище - гнобив, що сиджу на шиї, і що мовляв, гроші у нього тайком краду
Ппц , у меня похожее
Соображалочка• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
ні, на мені 80 процентів домашніх обов.язків
Вы серьезно? Вы вышли на работу при крошечном ребенке, закрываете бытовые и Фин вопросы и выслушиваете за черешню?… ото меня замкнуло на черешне… не гоните. Надо тикать, пока вы молодая и ребенок не понимает ничего
Ваша-карма• 29 сентября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Нет , не знаю таких историй , ни среди знакомых , ни среди коллег .
Есть разводы , но там либо новые отношения, либо жены уехали в ЕС и возвращаться не думают .
Но дичи как у автора нет такого
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Тоже вариант
Я пані прохана...
• 29 сентября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
тут не йдеться про одну пару за 6 тис. Мені потрібні кросівки на спорт(1500, челсі на холодну осінь - 3500 , кросівки на вулицю (1500)
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляВаша-карма
Я не верю , что бывают такие волшебные как автор , что живут с мудаком , после того как он обвинил в краже , очередной тролль скорее всего
Верю
Залізний кіготь• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Простите,но он какой-то неадекватный, в 9 месяцев по сути,выгнал вас на работу. Неужели ему нормально,что его ребенок будет не с мамой,а с другой женщиной? Это даже не бабушка...
Котя_люлю• 29 сентября 2024
Ответ дляВаша-карма
Думала , что такие наивные только среди наших , да уж
Я тоді помню в такому афігі була!! Я 3 дні від тієї історії відійти не могла і французів -хлопців з тих пір недолюблюю 🙄🤣
Мені її так шкода було
Вона вчилась і врахувала чи то офіціанткою, чи то барменом, а то мудло працювало інженером
Постійно розказував їй яка вона в нього талановита і як йому з нею пощастило🤣
А потім йому запропонували роботу( а я думаю, що він мабуть і сам її знайшов) в Швецїї і він їй такий « ой, сама доля проти нас!» блт
Мені її так шкода було
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
В моей семье общий бюджет где то 25 тыс. Так что может у вас и ниче ещё
ЗновЗдоров• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
та я сама в шоці, але хоч тут можу вилити душу... І джо психолога теж звертаюсь. І так, психолога сама собі теж оплачую)
Лучше бы вы эти деньги на фрукты потратили)
Обстановщица• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
А що там за дофіга на 1.5 річну, крім няні і памперсів? Чи вона хворіє чимось специфічним?
Батьки живуть в вашому місті? Розглядайте або до них вернутись, або припинити допомогу. Вам треба думати про себе.
Не вийде і комфорт не втратити, і почати жити самостійно. Крім того, це питання часу, поки він знайде нову жінку.
НеГолосую• 29 сентября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Откладывайте, хоть по чуть чуть
Что выходит откладываю. Лет через 10 может на что то насобираю
Я пані прохана...
• 29 сентября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
За что вы автора стыдите? Уже и маникюр посчитали. Вы себе покупайте за 1500 обувь, автор захотела за 6 тысяч.
я мала на увазі - ВСЕ взуття на осінь за 6 тисяч - кросівки на спорт і на вулцицю та челсі чоботи .
Ваша-карма• 29 сентября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Мені її так шкода було
Французы жадные , это да . Бедная девушка . Надеюсь ей повезло в будущем .