Недавно встановила тг і слідкую за тривогами. А тут така новина.
Ну якесь критичне мислення має бути? Якби Залужний дав будь-яке інтервью, це було б на усіх сайтах і в усіх інформагентствах. А тут якась типу ничка таємна. Він працює собі за кордоном і мовчить, зміріться вже з цим.
Кожного дня вагон іпсох йде, а ви тільки поширюєте.
Ответ для_Irina-K_
Та ту кожен день якісь новини
. Можна подумати всі чекали наступ на Курськ чи навіть зняття Залужного. Доречі якраз зняттю передували всілякі фейки!
Сочная вишня• 30 сентября 2024
Ответ дляmarinamagic
Автор, так а як виглядатиме карта?)) просто цікаво, бо я не переходжу за такими посиланнями)
Карту Лукашенко принес, покажет