Монашка в миру• 30 сентября 2024

Це фейк? Вибачте, якщо вже обговорювали?

Недавно встановила тг і слідкую за тривогами. А тут така новина.
Santander• 30 сентября 2024
Можна посилання на 2 годинне інтерв´ю залужного?

marinamagic• 30 сентября 2024
Автор, так а як виглядатиме карта?)) просто цікаво, бо я не переходжу за такими посиланнями)
LudaSHS• 30 сентября 2024
Не бачите, що вони пропонують переходи на інший канал?
Це просування каналу
Чим більша дич, і лінк
Маркетинг і технологіі, а ми споживачі отого всього шлаку.

Сміття для мозку. Мало нам ракет і шахедів, пожарів, пилу с каспію, ще засмічувати мізки.
Businka_11• 30 сентября 2024
Ответ дляSanta_n
Там буде посилання на інший тг-канал, а там ще одне посилання і ще одне і так по кругу. Такі, як автор, сильно не думають, побачили «новину» і побігли розносити фейки
Olvia1987• 30 сентября 2024
Ответ дляSanta_n
І на майбутню карту України
yuryia• 30 сентября 2024
Заголовки,чтобы люди подписались на эти группы .Фейк.
LyudaT• 30 сентября 2024
Не дуже розумію логіку... Якщо є таємна угода і Україну поділили, то це означає кінець війни. Навіщо тоді посилювати мобілізацію?

автор Монашка в миру • 30 сентября 2024
Там треба приєднатись до іншого каналу. Спочатку запит подати. Я не подавала, щоб побачити конкретніше карту і тд
LudaSHS• 30 сентября 2024
Ответ дляМонашка в миру
Ну канеш
Бо тільки ходячи по таємним- таємним лінкам, подаючи згоду на канали ти станеш володаркою таємних знань.
автор Монашка в миру • 30 сентября 2024
Ответ дляLyudaT
Ну от і я почитала і якось не складається картинка. Тому вирішила тут спитати, тут все знають. Мабуть взагалі від цього каналу відпишусь раз вони таке постять
соняшка• 30 сентября 2024
Чиста правда, коли б ще нам тг канали брехали?
Sleepyhead• 30 сентября 2024
Я останнім часом спостерігаю в наших ЗМІ ненав´язливе просування Залужного. Тобто його наші ’уважаемые партнеры’ готують на місце Зе.
Olvia1987• 30 сентября 2024
Ответ дляSleepyhead
А в Британії він навчається на президента.От закінчить перший курс і його до нас на практику.
Манула• 30 сентября 2024
Авторе, відпишитесь від цього каналу. Хайп та маніпуляції на наших бідах
Alstru• 30 сентября 2024
І ці люди голосують на виборах...
Sleepyhead• 30 сентября 2024
Ответ дляМонашка в миру
взагалі, наші ЗМІ пишуть тільки те, що нам потрібно знати. Це не завжди відповідає тому що відбувається насправді. Тому, треба фільтрувати усю інформацію що у відкритому доступі.
СвітланкаОК• 30 сентября 2024
Запам’ятайте раз і назавжди: ВСЕ що написано в Телеграмі — чиста правда. Ну не може ж бути такого, щоб взяли і набрехали, щоб заманити людей треш-рекламою на канал? )))
автор Монашка в миру • 30 сентября 2024
Ответ дляМанула
Та відпишусь. Знайду інші. Раніше у нас було менше шахедів, а це прямо навала і я всю ніч десь щось читаю і читаю. Мабуть такий релакс на фоні вибухів і жужання.
Аурелиа• 30 сентября 2024
Автор спочатку читає якусь маячню, а потім займається її розповсюдженням. Якби Залужний дав інтерв´ю, про це трубили б усі новини.

Sleepyhead• 30 сентября 2024
Я читаю канал ’Вибухи та бавовна’. Саме про те, де що куди летить...
nutty• 30 сентября 2024
Ответ дляSleepyhead
Я це 2 роки тому вже чула
LudaSHS• 30 сентября 2024
Ответ дляSleepyhead
Наші змі дуже часто копіюють заголовки іноземної преси або викулубки, надаючи іншого змісту статті, а оригінали не всі перевіряють.
У багатьох вже товста шкіра щодо ’новин’.
Невіра, недовіра в крові.
Я коли читаю пресу думаю, що діло вже не в біполярочці , а в багатополярочці, одна новина так може викрутитися.

А тг, інста, тік ток ще у одне одного контент передирають, якщо хайпове речення то завжди Топ.
Добре що не має вже контенту - летить48 літаків несуть 28990 ракет.
nutty• 30 сентября 2024
Ответ дляAlstru
І ці люди голосують на виборах...
Тому і маємо 70 з чимось % ржущих по@@істів
автор Монашка в миру • 30 сентября 2024
Ответ дляSleepyhead
Дякую
Ollka• 30 сентября 2024
Ответ дляМонашка в миру
Про шо вам і пишуть.
Це такі ’заманухи’ для інших каналів, типу розкрутка, щоб підписались. А там немає карти і всього іншого.

Часто на каналах попадаються такі. Їх одразу видно по стороннім ссилкам - одразу зрозуміло що то фейк.

Якщо б то була правда - уже гуляла б в мережі ікарта, і текст угоди і інше. Тут в першу чергу.
Ollka• 30 сентября 2024
Ответ дляМонашка в миру
Візьміть за правило не читати пости з ссилками.
Якщо пост про щось з картою, просто додають фото, а не ссилку
Ollka• 30 сентября 2024
Ответ дляМонашка в миру
Скачайте собі книгу. І читайте з користю.
Incol• 30 сентября 2024
Ответ дляМанула
Мене останнім часом дуже дратує ось такий агресивний маркетинг. Відкриєш вранці новини, а там заголовки один другого ’убойніше’, повидаляла нафіг всі ті канали і так тримати баланс складно, а тут ще ці ’писаки срані’.
Lily-2020• 30 сентября 2024
Ответ дляBusinka_11
Чтобы думать нужен мозг
автор Монашка в миру • 30 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Невіра, недовіра в крові.

Наші змі то взагалі анекдот. От приклад заголовку. Колись сестрі скринька і реготала. Такий сюжет! Такий шок-контент))