Можу брикнути• 30 сентября 2024

Порадьте лабораторію, де швидко і якісно роблять аналіз на біохімію?

Сито для думок• 30 сентября 2024
Робила на початку літа в сінево і залишилась задоволена швидкістю та якістю

автор Можу брикнути • 30 сентября 2024
Ответ дляСито для думок
А чому саме сінево обрали?
Солоденька цукОрка• 30 сентября 2024
CSD
Сито для думок• 30 сентября 2024
Ответ дляМожу брикнути
А чому саме сінево обрали?
Запитувала у знайомих і друзів, більшість порадили спробути і не помилились
Сито для думок• 30 сентября 2024
+ ми всі разом оформили підписку і збираємо бонуси
автор Можу брикнути • 30 сентября 2024
Ответ дляСито для думок
Які бонуси? Трішки не зрозуміла...
Сито для думок• 30 сентября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Які бонуси? Трішки не зрозуміла...
У сінево є програма лояльності і якщо ви оформите підписку, то за кожен аналіз (залежно від ціни аналізу) будете отримувати бонуси, якими потім можна буде оплачувати інші аналізи або ж доплачувати цими бонусами якісь дорожчі аналізи
автор Можу брикнути • 30 сентября 2024
Ответ дляСито для думок
Тепер зрозуміла, дякую!
Плету корзинки• 30 сентября 2024
Ответ дляСито для думок
Не дуже віриться, що лабораторія буде працювати собі в збиток

Галябалована• 30 сентября 2024
Ответ дляМожу брикнути
А чому саме сінево обрали?
Похоже на опрос!!
лаМпочка• 30 сентября 2024
Ответ дляПлету корзинки
Це правда, я вже скористувалася своїми бонусами, щоб здати аналіз хгч, тому можете вірити
автор Можу брикнути • 30 сентября 2024
Ответ дляГалябалована
Похоже на опрос!!
Це не опитування. Просто я хочу знати чи справді це якісна лабораторія
автор Можу брикнути • 30 сентября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
CSD
Ви давно там здаєте? Бо я чула декілька не найкращих коментарів про цю лабораторію
Крим мій• 30 сентября 2024
Я очень придичивый человек, но в Синево меня ничего не беспокоило. Медперсонал выполняет свою работу на высшем уровне
Галябалована• 30 сентября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Отличная лаборатория.Сдаем анализы только в синево.
А вы впервые хотите сдать биохимию?
Зубная фея• 30 сентября 2024
Зверталась в Ділу приблизно місяця тому, але мені не сподобалось відношення працівників до мене. На стійці на мої запитання відповідали так ніби я їм щось повинна
автор Можу брикнути • 30 сентября 2024
Ответ дляГалябалована
А вы впервые хотите сдать биохимию?
Ні, не вперше. Просто в попередній лабораторії були проьлеми з результатими, тому питаю
Галябалована• 30 сентября 2024
У меня очень сложно брать кровь из вены.В синево специалисты,которые делают это без проблем,то есть ооочень тонкой иглой.
МЕСТО_Встречи• 30 сентября 2024
Ответ дляЗубная фея
У меня была похожая ситуация, но уже давно, поэтому я перешла в другую лабораторию

Галябалована• 30 сентября 2024
Ответ дляМожу брикнути
В синево никогда не было недоверия ,и желания пересдать в другой лаборатории
Оябунчик• 30 сентября 2024
В сінево
автор Можу брикнути • 30 сентября 2024
Ответ дляГалябалована
Оооо, у мене теж тонесенькі вени, тому часто хвилююсь, щоб не стекти кров´ю
Сливочная пенка• 30 сентября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Якщо у вас тонкі вени, то краще йдіть в сінево, вони вміють з таким справлятись
автор Можу брикнути • 30 сентября 2024
Ответ дляСливочная пенка
Дякую!
Едимнаморе• 30 сентября 2024
Потрібно було здати аналізи моїй бабусі. Почитала відгуки про Сінево і вирішила туди звернутися. Сподобалося турботливе ставлення до літньої людини. Раджу.
Добродійка• 30 сентября 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Є навіть функція виклику медсестри додому, але це не в кожному місті. Можете подивитись на сайті сінево, там багато цікавої інформації
ЯспАкойнаЯ• 30 сентября 2024
На відміну від інших лабораторій в які зверталася, в сінево беруть аналізи обережно та майже непомітно для клієнта. Приємне спілкування
автор Можу брикнути • 30 сентября 2024
Ответ дляДобродійка
Ого, це справді корисна функція, буду знати, дякую!
автор Можу брикнути • 30 сентября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Це справді важливо, що працівники відносяться до клієнтів по доброму. Для мене так точно
Дайте подуться• 30 сентября 2024
Також зверталася щоб зробити аналіз на біохімію в сінево. Залишилася задоволена. Раджу звертатися саме в цю лабораторію