Чудо в декрете• 01 октября 2024

В какую страну уехать?

Если что,мой город разрушен и строить жизнь придётся с нуля
Результат:
вже голосів: 897
388 (43.26%) Результат
149 (16.61%) Германия
116 (12.93%) США
94 (10.48%) Норвегия
86 (9.59%) Другая
64 (7.13%) Канада
Мадам Подлинник• 01 октября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Израиль сегодня вторгся в Ливан, если закрутится большая война,то США сменит фокус внимания с нас, вот тогда реально возможны переговоры.
Но на каких условиях(
Израиль воюет с осени прошлого года.
Прагматик флегма• 01 октября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Израиль воюет с осени прошлого года.
И вторгся в Ливан с октября прошлого года?
Мадам Подлинник• 01 октября 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Вторгся в Газу, вы пропустили.
Бабульція• 01 октября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Ну так я про те і пишу. Більша частина повернулася, бо допомога скінчилась.
Війна скінчилась, і поїхали по домам потроху. Спочатку розвідники, а потім інші, хто не зміг. Я особисто знайома з сербами, які повернулись додому в Хорватії та Боснію. А під час війни вони отримали притулок в Італії. Я там перебувала два роки як раз, і все відбувалося на моїх очах.
Нет, не більша.Третья часть.100 тыс.вернулись а ,200тыс.не вернулись.
И вы написали, ’Чомусь всі забувають, що це тимчасово відкриті кордони,’.
Кордон не був відкритим тимчасово.Вони і до сьогодні відкриті.
Прокачую сідниці• 01 октября 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Якщо не в курсі, то не сарказмуйте.
Зараз змінили правила спонсорства по u4u, збільшили відповідальність для спонсорів. І тепер навіть за гроші ніхто не хоче ризикнути, бо є шанс отримати на шию людей, яким реально доведеться матеріально допомагати.
А ті, хто мали спонсорів - друзів, родичів, ті давно вже в США.
Де збільшилась відповідальність?
Ця інформація є на uscis ?
Мадам Подлинник• 01 октября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Де збільшилась відповідальність?
Ця інформація є на uscis ?
Ответственность не увеличилась, просто теперь надо в форме ответить на ряд вопросов: как спонсор будет помогать с жильем, оформлением документов, бенефитов и почему он вообще хочет выступить спонсором.
Прокачую сідниці• 01 октября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Да я знаю, я спонсор , и не раз.)
И эти вопросы ввели ещё более года назад
Но, проверять стали более тщательно и большой % отказов и разворотов УЖЕ в аэропортах сша.
Мадам Подлинник• 01 октября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Да я знаю, я спонсор , и не раз.)
Не знаю, подавала в июле на крестника, все ок, он уже в США. Друзья вообще всех вывезли, детей, зятьев, невесток и их семьи, родителей и друзей. Там человек 20, никому не отказали и никого не развернули. Если доход спонсора соответсвует, все заполнено корректно, то все ок.
Сарафанное радио• 01 октября 2024
Німеччину, Австрію не раджу. Там ультраправі потроху приходять до влади( Ті, що мір - дружба -жвачка з рашкою
ВундерКИНГ• 01 октября 2024
Ответ дляБабульція
За моїми даними більшість повернулась.
Тимчасово,мається на увазі що ви зараз можете перебувати не 3 місяці,чи 6 місяців як турист.А необмежено,як біженець,чи просто громадянин України,бо в Україні війна.Скінчиться війна,ніхто не дасть гарантії,що термін перебування не обмежать одним роком наприклад.
Не беру до уваги Польщу чи Чехію,а наприклад Францію,Британіїю,Швейцарією,Німеччину,Норвегії,та інші подібні країни .
Війни нема,житло у Львові,Києві,Вінниці-бувай здоров.
побольшомусекретику• 01 октября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Только половина населения Днепра переселенцы из прифронтовых зон.
Мы будем сидеть до последнего.
Здесь врачи любые когда захочу. Своя мова.
Квартира. Муж работает.
Області пітьми• 01 октября 2024
Что с языками?
Профессия?
Возраст?
Сбережения?
Дети?
На пособия или работать?

Если жизнь с нуля, выбирайте страну, в которой можно получить беженство и там остаться
Бабульція• 01 октября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
За моїми даними більшість повернулась.
Люди уже язык выучили до уровня В 1 -2. Наши уже начинают работать и в Германии и в Швейцарии.А по поводу жилья, так в Киеве и во Львове такие цены, что простой народ тридцать лет будет голодным ходить, что бы купить.
Грабля• 01 октября 2024
Знайомі в США по u4u вже будинок будуть купувати
Фляшка на трьох• 01 октября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Чомусь всі забувають, що це тимчасово відкриті кордони, дозвіл на працевлаштування та інші прівілеї. Це вже ж було в історії і не один раз, коли після закінчення війни довелося повертатись.
Коли?
Маєте на увазі Югославію? Так дуже багато біженців з ЮГ або залишилися жити в країнах прихистку, або ж діти повернулися після 18. Знаю багато реальних історій.

Які ще випадки ’повернення біженців’ Вам відомі?

Не повернуть, а навпаки, вводять полегшені умови для отримання внж) Або просто дають можливість переходу))
Грабля• 01 октября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Наприклад в Канаді багато людей вже отримали документи.
ВундерКИНГ• 01 октября 2024
Ответ дляБабульція
Яка різниця що ви вивчили.Кожна країна захищає свій ринок праці,своїх громадян.Щоб їх виборці не змели їх та їх партію на виборах.
Ви забули умови перебування українців в країнах єврозони до війни?Забули за яких умов можна було легально працевлаштуватись?Це все повернеться,згадаєте мої слова.У всякому разі у країнах першої десятки.
Я працюю у великій корпорації.До війни,щоб легально можна було працювати за кордоном,мені оформлювали робоче відрядження.Тому що я не громадянка єврозони.Моє працевлаштування в Швейцарії, Італії,Швеції було під забороною за їх законодавством.Лише на Мальті,на щойно відкритому підприємстві,я працювала легально.І тільки тому,що на мою посаду ніхто не прийшов протягом трьох місяців.Дали дозвіл.
Після закінчення війни,простіше буде тим,хто знаходиться в країнах з дефіцитом робочої сили.А в тих країнах,де навпаки високе безробіття серед місцевих,лавочку прикриють.
Єдине спасіння,це якщо Україну приймуть в ЄС.Тільки тоді є надія,що ринок праці для наших не прикриють.
ВундерКИНГ• 01 октября 2024
Ответ дляГрабля
Канада -країна з нестачею робочої сили,в певних провінціях.
Грабля• 01 октября 2024
Цікаво як буде з програмою u4u, можливо з часом теж буде можливість отримати green card.
Бабульція• 01 октября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Около двух миллионов людей до войны работали по трудовым визам в ЕС.Вы вообще были в Германии? Вы видели ,кто у них работает в магазинах в кафе? А в Польше? Вы в курсе, что в связи с нехваткой мужской рабочей силы, они заключают контракты с Бангладеш.
У вас устарелые данные, уже лет 10 нет того, что вы описали.
Одна_на_всей_планете• 01 октября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Мы будем сидеть до последнего.
Квартира. Муж работает.
Сидите. Каждый имеет право на свой выбор
Фляшка на трьох• 01 октября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
За моїми даними більшість повернулась.
Франція: люди ( переважно чоловіки) масово зараз просять азіль. Тож зрозуміло, що залишаться.
Британія: там купуєш робочу візу, якщо підпадаєш під умови.
Німеччина: там взагалі без проблем змінити візу. Так, допомоги не буде, але ж коли працюєш, допомога вже по факту не потрібно.
за Швейцарію, не знаю.
Фляшка на трьох• 01 октября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Повернеться лише тим,,хто за період ТЗ не скористався можливостями, щоб залишитися в країні прихистку. Або ті, хто всю війну не виїздили, чекаючи на відкриття кордонів для чоловіків,не будуть мати можливості легко отримати доступ до ринку праці інших країн.
Natal_ka91• 01 октября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Було б то закінчення і куди повертатися
ВундерКИНГ• 01 октября 2024
Ответ дляБабульція
Я не хочу сперечатись.В нашій корпорації спеціалісти мігрують по всьому світу.Бо відділення працюють в Азії,Європі,США і Африці .До війни українцям майже неможливо було потрапити легально на роботу в Європу,а в США взагалі ніяк.Азія та Африка -будь ласка.
Натомість європейці та американці могли працювати будь де без обмежень.Причина була одна-ми не громадяни єврозони,і працевлаштування для українців було з обмеженнями.Це правило діяло до самого початку війни.
Ну і головне-це не прибиральники.В моїх колег в Україні найменша зарплата 1.500€.Середня 2.500.В тій же Італії на моїй посаді 8000€Хто мене там чекатиме?
А в магазини кафе-може бути,якщо своїх нема.Це і є дефіцит робочої сили.Тільки ця сила потрібна наприклад на будівництві і в кафе,але зовсім не потрібна в G&D.або Crane Currency
Мадам Подлинник• 01 октября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Так в том то и дело, что много где дефицит рабочей силы. Посмотрите на Польшу, они украинцами закрыли прорехи в свое рынке труда. Там и ITшников наших полно и очень много малых бизнесов туда переехало. Чем Польше плохо? Ростом экономики? В других странах просто все по бестолковому, они взваливают на себя эту ношу с пособиями и соц жильем и язык надо учить пару лет, чтобы тебя хоть куда то взяли. У поляков все проще и они в плюсе.
ВундерКИНГ• 01 октября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Ну я так і написала,що там де дефіцит простої робочої сили,то буде можливість лишитись.А там де кваліфікована праця ,пристойна зарплатня і черга з місцевих -скоріше за все ні.
Тобто в магазин або на будівництво -ок,а от інженером,архітектором-немає місць,своїм не вистачає.І що кваліфікованому робітнику робити?Або їхати в Україну,або лишитись і піти будівельником наприклад.

Дефіцит є в Польщі,але його немає наприклад в Швейцарії чи Британії.
Люблю ВалЄру• 01 октября 2024
Ответ дляВундерКИНГ

Но по факту в Украину после нескольких лет такой разрушительной войны немногие захотят вернуться. Будут искать варианты, где примут.
Самохвалова• 01 октября 2024
Только не в Канаду. Работы нет, на посудомойшика по 300+ резюме. Жилье по космическим ценам и хрен ещё снимешь. Едешь в Канаду, а приезжаешь в Индию. Да и закрыты уже давно все программы для украинцев.
Самохвалова• 01 октября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Сразу видно, что вы Канаду только на картинке видели. В какой провинции там недостаток рабочей силы?