В моїй хаті моя правда• 01 октября 2024
Перший поцілунок на побаченні
Довго намагався поцілувати, шукав можливість. Здавався милим. Я очікувала на такий самий милий поцілунок. Коли все ж поцілував - хапав мене за волосся і за горло. Мене це злякало, я впала в ступор. Намагався трохи розвеселити, не вийшло. Розійшлися особливо не попрощавшись, на кислій ноті. Що це взагалі було? Як це розуміти?
В моїй хаті моя правда
• 01 октября 2024
Ответ дляА я женатая
Складно уявити. Одразу прямо за горло схопив і давай цілувати?
Я не перебільшую.)
Спочатку я сказала, що мені трохи тягне волосся, щоб він відпустив. В результаті схопив сильніше, інша рука опинилась на шиї спереду
А я женатая• 01 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я не перебільшую.)
Дайте координати цього хлопа)
Латвийские_Номера• 01 октября 2024
Ви що тікали від нього а він ловив вас за волосся та горло і насильно цілував?
В моїй хаті моя правда
• 01 октября 2024
Ответ дляА я женатая
Дайте координати цього хлопа)
Та ні, не буду світити))
Снежнакомка• 01 октября 2024
Ответ дляА я женатая
Дайте координати цього хлопа)
Я не поняла, вы пойдете защищать честь автора или вы поклонник Кристиана Грея)))?
В моїй хаті моя правда
• 01 октября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Це під час самого поцілунку
Потім відпустив, звичайно
Латвийские_Номера• 01 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Це під час самого поцілунку
Потім відпустив, звичайно
Може такий пристрасний) А може фільмів передивився.
А я женатая• 01 октября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Ой, я тої фігні навіть не дивилася, тільки переказ на ютубі) Просто цікаво що там за Отелло такий, бо зазвичай самі лизуни трапляються, нецікаво.
Сиреневая цапля• 01 октября 2024
Ну так и понимать, что вам повезло, что это был первый поцелуй, а не первый секс, после которого вы могли не выжить.
Маньяки вообще чрезвычайно милы, пока в раж не войдут.
PORKA• 01 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я не перебільшую.)
Бдсмщик
Повезло
А я женатая• 01 октября 2024
Ответ дляPORKA
Бдсмщик
Повезло
Це походу рідкісні птахи, мужики не хочуть взагалі бути мужиками, перероблюються на роботі і давай жінка карай мене. Дурдом на проводі.
ГендиреХтор• 01 октября 2024
Да просто играл дикую страсть. Наверное, опыта мало, насмотрелся фильмов или начитался пикаперских форумов)
В моїй хаті моя правда
• 01 октября 2024
Ответ дляГендиреХтор
На пікаперських форумах реально таке радять??)
Йому 30 років, якщо що
Скоро_вчера• 01 октября 2024
А может вы не высокого роста и он вас приподнимал так сказать, за подбородок?)
Котогосподиня• 01 октября 2024
30 років...які в нього були попередні стосунки? Чого досі сам? Яка зарплата і хата є?
В моїй хаті моя правда
• 01 октября 2024
Ответ дляКотогосподиня
Та все норм)) досить симпатичний, цікавий. Якби не цей інцидент - сподобався мені. Тепер я мовчу, він теж
В моїй хаті моя правда
• 01 октября 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Діставала нормально)
Саме схопив, а не піднімав
ГендиреХтор• 01 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Йому 30 років, якщо що
Я не знаю, звідки вони беруть ці знання, але дуже це помітно завжди і дивно виглядає))
Але вони думають, що використовують якісь круті психологічні трюки))